Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Holandiaaaaaaaaaaaaaaa

Holandia

Polecane posty

Gość chwilowa emigracja...
Co do agencji to tez radze uwazac. Pracowalam w jednej w biurze, wiec widzialam jak robili ludzi w balona. Najgorsze bylo to, ze np. sciagali ludzi do pracy na swieta, a potem ludzie siedzieli w domu i wyjezdzali do PL z marnymi kilkoma euro albo w ogole na minusie (no bo na wyjazd przeciez tez trzeba cos miec). A warunki mieszkaniowe sa po prostu skandaliczne. Syf, kila i mogila. Za mieszkanie agencja placi np. 1tys euro a potem w tym domu z 7 osob i od kazdego wolaja min. 400 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowa emigracja...
Co do agencji to tez radze uwazac. Pracowalam w jednej w biurze, wiec widzialam jak robili ludzi w balona. Najgorsze bylo to, ze np. sciagali ludzi do pracy na swieta, a potem ludzie siedzieli w domu i wyjezdzali do PL z marnymi kilkoma euro albo w ogole na minusie (no bo na wyjazd przeciez tez trzeba cos miec). A warunki mieszkaniowe sa po prostu skandaliczne. Syf, kila i mogila. Za mieszkanie agencja placi np. 1tys euro a potem w tym domu z 7 osob i od kazdego wolaja min. 400 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowa emigracja...
Co do agencji to tez radze uwazac. Pracowalam w jednej w biurze, wiec widzialam jak robili ludzi w balona. Najgorsze bylo to, ze np. sciagali ludzi do pracy na swieta, a potem ludzie siedzieli w domu i wyjezdzali do PL z marnymi kilkoma euro albo w ogole na minusie (no bo na wyjazd przeciez tez trzeba cos miec). A warunki mieszkaniowe sa po prostu skandaliczne. Syf, kila i mogila. Za mieszkanie agencja placi np. 1tys euro a potem w tym domu z 7 osob i od kazdego wolaja min. 400 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowa emigracja....
Co do agencji to tez radze uwazac. Pracowalam w jednej w biurze, wiec widzialam jak robili ludzi w balona. Najgorsze bylo to, ze np. sciagali ludzi do pracy na swieta, a potem ludzie siedzieli w domu i wyjezdzali do PL z marnymi kilkoma euro albo w ogole na minusie (no bo na wyjazd przeciez tez trzeba cos miec). A warunki mieszkaniowe sa po prostu skandaliczne. Syf, kila i mogila. Za mieszkanie agencja placi np. 1tys euro a potem w tym domu z 7 osob i od kazdego wolaja min. 400 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holandiaaaaaaa
no pewnie, ze sa oszusci, sama mam znajomych, ktorym sie nie udalo. Ja mieszkam z 2 wspolokatorow i jest super, normalne mieszkanko, ze zmywarka, pralka, ladna lazienka....zadnego syfu, wszytsko nowe a to juz moje drugie mieszkanie, w tamtym mialam nawet wanne z hydromasazem :D i ogrod. Place taniej niz kosztuje pokoj w Amsterdamie wiec nie jest zle :) ale co do pracy i studiow jednoczesnie to nie wiem czy to sie uda bo jednak na studia trzeba czasu a to praca na caly etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś mi też dać namiar na tą agencję? ;> planuje wyjechać z chłopakiem i szukamy jakieś sprawdzonej agencji ;) fri92@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Holandiaaaaa
napisz tutaj jaka to agencja. Pomóż innym ;) Chyba ze wolisz żeby na oszustwo się nadziali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z szukaniem pracy przez portale ogłoszeniowe? jak np. ta strona http://www.pracaholandia.com/? tam też różne agencje się ogłaszają na pewno. Dajcie znać, na którą agencję uważać, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem w pt rozmowę o prace po tym jak wysłałem odp na ogłoszenie na pracownika magazynu z tej strony http://www.pracaholandia.com/. Mam mieć odp w przyszłym tygodniu. Ktoś z Was miał do czynienia z firmą OTTO Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Holandii i warunkach pracy, polecam portal abpraca.pl. Są tam umieszczone informacje odnoście warunków zatrudnienia i wszystkiego, co warto wiedzieć o tym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo komfortowe przejazdy do Holandii oferuje www.marcinbus.pl/o-firmie/ Już nie raz miałam okazję jechać ich busem i jest mega wygodnie bo mało osób jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha typowe pytania ludzi wychowanych z prl madroscia 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemGośćx
Holandia to bardzo dobry wybór, jeżeli chodzi o pracę za granicą. Tylko jak tam dojechać? Nie każdy lubi lub chce latać samolotem, dlatego polecam podróż komfortowym autobusem, proszę sprawdzić http://www.domsupelek.pl/jak-dojechac-do-holandii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do transportu to dobre busy ma http://olibus.pl/ samochody w dobrym stanie, dobrzy kierowcy, jeżdżą bezpiecznie i są na czas. Paczki też przewożą. Działają w całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często podróżuję na linii Polska-Holandia. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która zajmie się przewiezieniem was to mogę wam polecić www.rysbus.pl Zatrudniają doświadczonych kierowców, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina33
Holandia jest na prawdę piękna. Ja od czasu do czasu jezdze tam w odwiedziny mojej siostry gdzie pracuje. Zazwyczaj organizuje sobie takie przewozy do holandii i niemiec (w Niemczech z kolei mieszka ciotka) z RK Transem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NL jest piękna. Ja mam pracę w Amsterdamie za 2.000€/mc. Jak na tutejsze warunki to marne wynagrodzenie, ale ważne, że praca jest. Nie musisz znać języka. Podstawy angielskiego wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale durnoty wypisujesz. A-dam to najgorsze miasto w tym calym kraju! Cuchnące kanaly, ciasno, brudne ulice, drożyzna, tony rowerowego złomu na jazdym kroku, hordy zebrajacych narkomanów i pseudoartystów ! Taaa, a te 2000 e to zapewne w "Różowej Dzielnicy" zarabiasz... Wat een onzin allemaal..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×