Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alekssa

Do mężatek - czy robicie loda Waszym mężom ??

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmk
to było do yakamoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie robiłam i nie zrobie on o to nawet nie prosi :) a jak robią mu inne to już jego sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśkaaa
Robię, ale nie połykam. Znam smak spermy i to nie dla mnie :P Próbujemy ogólnie wszystkiego... ostatnio anal i jest super :) Kocham męża bardzo, a on mnie co często udowadnia. Nie w głowie mu też inne kobiety i to najważniejsze. Skoro ja to lubie... on to lubi TO JAKI PROBLEM ? Jest rewelacyjnie dla nas obojga i to jest własnie miłość :) PS.do tych cnotek co albo faktycznie są cnotkami albo udają - tylko waginalnie jest nudno ! Trzeba sobie urozmaicać rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniamania
No cos ty, a co by ksiadz powiedzial, chyba by mi rozgrzeszenia nie dal. Tylko sex przy zgaszonym swietle i w celach prokreacyjnych. Juz w 4 ciazy jestem i planuje nastepne, bo bardzo lubie sex. Mam 23 lata i z zawodu jetem fryzjerka i mam wlasny zaklad, ale sie na kosmetologii ucze na magistra. Bo ja bisneswoman jestem i matka polka w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppplllkk
"Skoro ja to lubie... on to lubi TO JAKI PROBLEM ?" właśnie, nie ma problemu Więc nie róbcie problemu jak inni ludzie w związkach czegoś nie lubią czy nie akceptują... Najważniejsze to się dograć w związku, i wtedy jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7878989
Im częściej czytam kafeterię, tym większe zaczynam mniec obrzydzenie do seksu... :( Obleeśni jesteście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zajebiste małżeństwo bo się szanujemy nie każdy jest taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządnamężatka
słuchajcie kobietki, myślę że większość lubi robić loda swoim mężczyznom, a ja mam taki problem... Jestem z cudownym facetem, kochamy się, chętnie sprawiamy sobie przyjemność, i chodzi tu dokładnie o mnie. Widzę jak wariuje kiedy "robie mu dobrze", często nagle złapie mnie mocniej, albo coś krzyknie że nie wytrzymuje, ale ja nie umiem zrobić tak, żeby on dostał wytrysku. Nie umiem go aż tak doprowadzić, on mówi że brakuje jakiś 2/3 % do tego, że już jest blisko, a ja przestaję, albo zwalniam. A ja nie umiem tak szybko długo żeby się nie zaksztusić choćbym chciała. Macie jakieś sposoby? Bardzo chciałabym mieć taką satysfakcję że mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratowiczka84
ciekawy temat na kafe:P ja nie robię, parę razy próbowałam - ani mi się nie podobało ani podobało :P Natomiast zaprzestałam z powodu mężą i jego absolutnym brakiem zainteresowania minetką. Nie będę się poniżać dla Niego, skoro On sam się brzydzi orala. W jedną stronę mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna żona
To jest zwyczajne świństwo oczekiwać od kobiety żeby połykała takie COŚ :( Rozumiem wszystko miłość francuska czasem ale nie spuszczać się na twarz czy połykać... Mężczyźni są jednak świniami. Trzeba najpierw im samym kazać połknąć to coś... Dlaczego sami tego nie zrobią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię, jestem szanującą sie kobietą, rz**ać mi się chcę na samą myśl, że miałabym brać do ust narząd, którym facet oddaje mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko szmaty, k***y, kobiety nie szanujące się biorą do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, ale syfiary,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma bardzo obfity wytrysk ale i tak staram się wszystko połykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie- brzydze sie bardzo On mi tez nie, wiec kwita. Pewnie cos nas omija, czasem zaluje ale jestesmy juz razem 12 lat wiec nie zanosi sie na zmiany. Gdyby chodzil na d***** za lodem, chyba nie mialabym pretensji.Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek 42
moja zona nie robi mi loda mowi ze jej nie wy pada. A minetke zawsz chce jak bym jej tego nie robil to juz w ogole bylo by nudno jest kloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek 42
znam tez historie ze zona nie zrobi loda mezowi loda bo mysli ze wtedy by jej nieszanowal.A jak byla na masazu zrobila loda masazyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek 42
A jak sie robi sorbet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale komentarze sprośne powyżej, uśmiałam się. Tak samo jak ja lubię minetkę i mąż mnie całuje w pipcie, co sam lubi...tak jak i ja lubię lizać jego pałeczkę ;) 7 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydzenie mnie bierze jak to czytam bleee, serio, 13 lat po ślubie, 17 lat razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek 42
Widocznie jestes aseksualna jak cie obrzydzenie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Ożenek nic nie zmienił - zaspokajamy się oralnie równie często, jak innymi drogami. I żonka połyka, o ile ja kontroluję to, co jem, piję i palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i absolutnie niemam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE - obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie są tu takie co -" mężowi -nieeee, blehhh, fuj" a kochankom na każdej randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek 42
a pozniej sie dziwia ze sa zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ja jestem świnia, żeby takie ohydztwo brać do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×