Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniamisia

poslaadki !

Polecane posty

czy znacie jakies cwiczenie na ujedrnienie posladkow i zeby byly okraglejsze bo wydaje mi sie ze moje sa jakies kwadratowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysiady i wykroki
stepper, chodzenie po schodach, jazda na łyżwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Uważasz, że twoja pupa jest płaska i kwadratowa?Jeżeli tak, to może być ona wynikiem tego, że ruszasz się zbyt mało albo w ogóle. Mięśnie pośladków potrzebują więc ćwiczeń ujędrniających oraz takich, które pobudzą metabolizm. Ćwiczenia powinnaś wykonywać co drugi dzień. Raz w tygodniu zwiększaj liczbę serii o jedną. Liczba powtórzeń należy powtórzyć o 50 w pierwszym ćwiczeniu oraz o pięć w drugim oraz trzecim. Pierwsze ćwiczenie możesz wykonywać leżąc przed przed telewizorem. Połóż się na brzuchu. Ręce umieść pod brodą. Następnie spinaj w sposób rytmiczny pośladki, napinając jednocześnie uda. Ćwiczenie powtórz 150 razy albo też ćwicz przez cztery minut. Inne przydatne ćwiczenia na pupę znajdziesz na stronie http://hgh.edu.pl/2010/10/01/nowa-pupa-w-miesiac-porady-dla-pan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilates, w przypadku gdy nie masz tłuszczu na pośladkach. Jeśli masz obtłuszczone pośladki, to jedynie bieganie może ci pomóc to zrzucić (ewentualnie rowerek lub skakanka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzislawa483
Ja ostatnio cwicze w spodniach neoprenowych http://bodytemple.pl/index.php?p437 Wydaje mi sie ze pale wiecej kalorii niz przedtem.. pupa zaczela nareszcie wygladac tak jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam problemy z pupa
NIBY JESTEM SZCZUPLA-60 KG NA 175CM WZROSTU, ALE POSLADKI TO ZAWSZE MIALAM JAKIES NIEWYDARZONE.teraz i tak jest trochre lepiej, bo zaczelam cwiczyc, ale nadal jest obtluszczona i malo jedrna, chcialabym, zeby byla taka bardziej zbita, jednolita:) niedlugo wracam po kontuzji do cwiczen i zaczne biegac na biezni dodatkowo a podstawa to aerbic:) a kontuzji sie nabawilam cwiczac na stepperze, wlasnie by wyrzezbic posladki:O szkoda, ze nie moge na im cwiczyc, super sprzet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ćwiczenia polegające na podnoszeniu nogi, w tył. Można je robić na podłodze w domu, trzeba tylko o tym poczytać w necie, bo ważne jest prawidłowe ułożenie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomoga
pomoze masaz, ktory dzieki nim wykonujesz, ale w polaczeniu z dieta i cw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×