Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różyczka_

,,Myjki,, do kapieli dla noworka ,kuferek na przybory pielęgnacyjne POTRZEBNE???

Polecane posty

S a w sklepach takie plastikowe miseczki z przegródka pewnie jak sie dziecku buzie przeywa przed kapaniem to sie tam wode czysta nalewa..czy te rzeczy sa niezbedne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że taak
bez tych rzeczy życie jest niemożliwe. Nie da się bez nich funkcjonować!! Co za durne pytanie! Chryste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ta top&tail bowl
przydala sie bardzo do przemywan, szczegolnie noworodka, wacikiem z woda myjesz buzie i ogolnie gorna czesc tulowia jak potrzeba , wody z drugiej przegrodki uzywasz do mycia pupy i dolu. Jest bardzo przydatna, szczegolnie ze noworodka niekoniecznie nalezy kapac codziennie,ale porzadne mycie jak powyzejjest mniej stresujace dla obu stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ta top&tail bowl
a myjki frotowe- tzw. flannels, kupilam 3 w mothercare i do tej pory uzywam a syn ma 2 lata, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Ten sam efekt osiagniesz jak uzyjesz dwoch jakichkolwiek miseczek - ale tak miseczki przy niemowlaku sa tak czy siak niezbedne:D . Nasze swietnie przydawaly mi sie do mojego porannego muesli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamam26
ja myje buzie mydelkiem oilan i robie to w wanience - i po co myś pupe przed kąpaniem wodą jak potem i tak się ją myje? ja używam chusteczek dada sensitiv do pupki i huggies do rączek i buzi - uważam że takie coś to jest kompletnie nieprzydatne - wywalenie kasy i tyle - chyba że posłuży do czegoś innego kiedyś - ja narazie nawet niemyje myjką tylko ręką wole dokładnie umyć każdą fałdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×