Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolpopo

KATOSU

Polecane posty

Gość asdadssdaad
I co , glupio wam teraz wredne pizdy ?? wyzywac od grubasow a teraz co ? spalcie sie w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretynki aż żal czytać ! Niech wygląda jak chce a was powinno to g***o obchodzić . Nie pasuje - nie oglądaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewap
Do jak wyglada ,skad ma pieniadze? ,duzo pracuje,jest makijazystka firmy Loreal,ma mnostwo pokazow,wykonuje makijaze,napisala ksiazke ktora sie dobrze sprzedaje,ma wlasna linie niektorych kosmetykow ,przygotowuje sesje zdjeciowe,pisze artukuly itd ,jakby te pustaki tu piszace zajely sie praca tez by mialy na kosmetyki a nie tylko łatki przypinac innym i liczyc czyjas zapracowna kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela  z Jastrzebia Zd
Profesjonalizm w pełnym calu,makijaże piękne podobnie jak ich autorka.Bardzo podobają mnie się wszystkie filmiki,bo są rzeczowe,profesjonalne i nastrój w nich panujący bardzo mi odpowiada.Obejrzałam chyba wszystkie dostępne filmiki i zauważyłam wspaniałą metamorfozę ich autorki. Życzę Pani dalszych sukcesów zawodowych i pomyślności w życiu osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodziło z tym rasizmem pod jej ostatnim makijażem/charakteryzacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraźmy sobie, że ktoś postanowił zrobić makijaż inspirowany polskością i tak stylizacja obejmuje obdartą lnianą koszule, brudne stopy, fryzura to rozczapiżony tapir, obowiązkowo wianek z chabrów i maków (pięknie prawda), makijaż udający brud, na szyi wielki drewniany krzyż - czy napewno nikt nie poczułby się urażony, a jeszcze lepiej byłoby zrobić makijaż na dziewczynkę z getta, takimi zabawami bardziej wyraża się ignorancję i brak wrażliwości niż podziw dla kultur, o których nie ma bladego pojęcia drogie youtuberki i fanki, czasem warto poczytać coś jeszcze oprócz wspominek założycielek firm kosmetycznych i interesować się światem, nie tylko swoim wyglądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katosu się przeprowadza do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie katosu nigdy sie nie podobała. ma taką kanciastą twarz, a bez makijazu jest naprawdę przeraazajaca...plus, ze ma pojecie o makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrócić jej nochala - na dłuższego niż jej mąż ptaszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×