Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tu ciagle pada snieg

w koncu zapisuje sie na silownie,jakies rady?

Polecane posty

Gość a tu ciagle pada snieg

28 lutego w poniedzialek ide do klubu fitness/silowni sie zapisac,i chcialabym zeby osoby,ktore maja doswiadczenie w tym temacie mi podpowiedzialy co i jak :) pewnie zapytacie sie dlaczego 28 a nie dzis,to powiem,ze moj synek ma ferie z przedszkola i zaczynaja dopiero 28go :P mam dwie mozliwosci-moge sie zapisac na rok albo 6mcy. To dosyc duzy klub fitness,maja maszyny rozne ale tez zajecia grupowe. Od czego zaczac? dodam,ze jestem na diecie ale sama dieta to za malo,zeby uzyskac wymarzona sylwetke sprzed ciazy (ok 62kg przy 170,przy mniej niz 62 wygladam jak smierc bo wazylam juz 56kg ale to byla pomylka,ani tzytzka ani doopy,nie dziekuje :P ) obecnie waze 85kg a problemy mam od pasa w dol,czyli talie mam ale mam tez boczki i duze uda/lydki,ale nogi od zawsze mialam duze nawet jak wazylam 56kg. Jakies rady na co zwracac uwage,od czego zaczac,na czym sie skupic? oczywiscie porozmawiam z ludzmi,ktorzy tam pracuja,podpytam i poprosze o rady,ale Wy kafeteriusze jestescie tacy szczerzy jesli chodzi o dawanie rad i ocenianie dlatego Was pytam tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu ciagle pada snieg
oczywiscie,ze mam :P nie jestem kwadratowa tylko mam figure raczej gruszki,bo do pepka wszytsko ok,tzytzki,ramiona ok ale zaczyna sie wszytsko na linii bioder,nawet brzucha nie mam tylko boczki i uda.85kg wydaje sie duzo,ale kolezanka przy 170 warzy o 7mniej i wyglada gorzej,nie wiem na czym to polega,ciezkie kosci chyba :P bo ona jest cala rozlana a ja chociaz jakos sie w ryzach trzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu ciagle pada snieg
zastanawiam sie na jakich cwiczeniach powinnam sie skupic zeby osiagnac zamierzony efekt...Schudlam juz 14kg,jak szlam na porodowke wazylam 99kg a zaczelam z lekka nadwaga 72kg i chcialabym juz sie pozbyc tego tluszczyku bo sie nie zakumplowalismy :P jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu ciagle pada snieg
hahaha Oblubienia wiem,ze jest,ale to chyba dobrze,ze wiem,niz mialabym udawac,ze wszytsko jest w porzadku ;) co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu ciagle pada snieg
hmmm i co nikt nie poradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu ciagle pada snieg
wyzwac to potraficie ale pomoc to juz nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, to musisz cwiczyc na nogi jak masz figure gruszki. na siłowni ci lepiej podpowiedzą, tu nie każdy się zna na takich sprawach. ale najlepiej cwicz na wszystkie partie ciała, bo nie chce mi się wierzyc, że przy takiej nadwadze ramiona i brzuch masz ładne, a tylko nogi grube. i wcale nie chce cię dobijac, czy się wyżywac się. po prostu nawet jak masz ciężkie kości to jest to niemożliwe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu ciagle pada snieg
Lippss ja wiem,ze to brzmi wrecz niewiarygodnie,ale te kg jakos sie dziwnie rozlozyly ze brzuch mam znosny (nie napisalam,ze super plaski ale nie zwisaja mi zadne faldy :) nie wiem jak to sie stalo,nikt nie wierzy,ze tyle waze no ale waga nie klamie :P chyba skoncentruje sie na pilatesie i moze jakas zumba,jakis rowerek czasami a jak stopnieje snieg to wbije sie w buty do biegania i w las. jeszcze tam nie bylam i nie wiem co maja za sprzety,mam tylko grafik z poszczegolnymi zajeciami grupowymi i tak juz planuje zaplanowac zeby potem sie nie miotac jak przyjdzie co do czego :P G.Frela (...) orbiterek?? moze akurat maja,nie wiem jak to wyglada,zaraz obczaje :P nie mieszkam w PL a tutaj to sie pewnie orbiterek nie nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upijajajaupijaj
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×