Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matyldaa26

Wywoływanie zdjęć

Polecane posty

Gość Matyldaa26

Witajcie, chcę nadrobić zaległości i wywołać swoje zdjęcia z różnych wyjazdów, z kilku lat...(oczywiście robione aparatami cyfrowymi), ale nawet po segregacji- tylko te najfajniejsze chcę mieć, pozostaje mi jakieś 300szt do wywołania.. Patrząc na ceny w różnych miejscach- 80-90 gr jeśli chodzi o 10x15 wydam fortunę(!!) Macie jakieś sprawdzone firmy gdzie zrobią mi to ładnie, ale za mniejsze pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloney
a w jakim mieście szukasz tej firmy? u mnie w radomiu to znam taki zakład, gdzie w miarę tanio by ci wywołali takie zdjęcia. wiesz ja jak szukam jakichś firm z mojego miasta to przede wszystkim w katalogu panoramy firm. więc mozesz spróbować tam poszuperać, bo sporo firm sie tam reklamuje i podzwonic i sie dowiedziec czy w twojej okolicy sa firmy, gdzie taka usluga jest w miare tania. tez mam cala mase zdjec to wywoalania, ale nauczona doswiadczeniem wybieram najladniejsze zdjecia i nie wywoluje wszystkich tylko kilkanascie z kazdego wyjazdu. to tez jest metoda na zaoszczedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiczka
Ja mam fajne miejsce działające on-line, po 60gr za odbitkę. Tylko wysyłasz plik a oni już wszystko obrabiają i odsyłają gotowe zdjęcia kurierem albo pocztą. No i bardzo ładnie wywołują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
od momentu jak weszły cyfrówki iei wywłouje zdjęc.,szczerze to się nawet w cenach nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaa26
Mieszkam 40km od stolicy. Nie myślałam nawet o firmie z netu, ale w sumie czemu nie? A ilość zdjęć nie wynika wcale z faktu, że będę wywoływać połowę tego , co mam, tylko jak przez ostatnie 5-7lat nie wywoływałam nic, to się tego uzbierało. Dla mnie jednak nie ma to jak spojrzeć na papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiczka
Ja staram się po każdym sezonie wywoływać te najfajniejsze zdjęcia, stąd nie mam takich zaległości, ale 300zdjęć w twoim przypadku to i tak nie jest dużo. Ja po roku mam 100-150:) Dla mnie najwygodniej jest wysłać plik ze zdjęciami, a firma sama obrabia ci wszystko i przygotowuje do wydruku, potem możesz albo sama sobie wydrukować(oni po prostu odsyłają plik) albo poprosić od razu o formę papierową i dostajesz przesyłkę kurierem albo pocztą. Ja korzystam z usług firmy vertis.pl bo po prostu mają wysoką jakość wydruków, obsługi , no i działają kilka lat na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraszka
No ja mam akurat średnie doświadczenia z firmami działającymi w necie, może po prostu źle trafiłam, ale zdjęcia przysłali po ponad tygodniu od zaksięgowania wpłaty i część naprawdę miała źle dobraną kolorystykę:/ Myślę, że niestety wiąże się to z cenami, bo mieli naprawdę jedne z niższych. Ale nie zaryzykowałabym drugi raz dla ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okazje
Ja osobiscie staram się wyszukiwać okazji w internecie, najczesciej poprzez zakupy grupowe. Można sporo zaoszczedzic nawet nie wychodząc z domu, jakosc taka sama. Polecam korzystanie z wyszukiwarek ofert zakupow grupowych albo bezposrednio z portali np. fastdeal - ma wydzielona strone (polska online ) z takimi ofertami. oto przyklad: http://www.fastdeal.pl/oferta/polska_online/wywolaj_zdjecia_z_55/2215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często masz na tych tańszych stronkach typu gruper, fstdeal promocje na zdjęcia . Ostatnio było 100 zdjęć za 25 zł w formacie 10x15 Nie wiem jakiej jakości tej zdjęcia bo nie robiłam tak ale zamierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet.kate
dziewczyny dobrze mówia - na zakupach grupowych jest dużo ofert na wywolywanie zdjęc w naprawdę cenie. sama się nad tym zastanawiam sporo nowych zdjęc doszło ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywoływałam jakiś czas temu zdjęcia robione telefonem - z powodu rozdzielczości itp.prawie każde miało inną wielkość (nie wiem czy to standard, ale mnie zirytowało). Niedawno miałam znowu kilka, ale wybrałam inną opcję - drukowanie na papierze fotograficznym. Strona A4 kosztuje jakieś 2,50 - ile zdjęć na niej zmieścisz to obojętne (może być jedno duże, 4 małe itp). Dzięki temu wszystkie mają taki sam format (na życzenie przycinają od razu), a jakościowo są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek miluski
23 zł za 100 odbitek 10x15 w ramach zakupów grupowych. Jeszcze nie widziałem, by gdziekolwiek cena była niższa. Chyba warto. Podaję wam link: http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,46301,23-zl-zamiast-80-zl-za-odbitki-zdjec-do-wyboru-100-odbitek-w-formacie-10-x-15-lub-50-odbitek-w-formacie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tanie wywoływanie zdjęć to zdecydowanie mogę polecić firmę: http://fotohit.com.pl/ . Odbitki są zawsze w super jakości i bardzo szybkim czasie. Na dodatek mają wiele innych ciekawych ofert na stronie: ciekawe gadżety, fotoalbumy, fotoksiążki i kalendarze. Warto odwiedzić tą stronę. Nie możemy zostawiać wywoływanie zdjęć ciągle na później, bo wersje cyfrowe zawsze gdzieś giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwaaa
Polecam http://www.fotogle.pl/ . Wywoływanie zdjęć w niskich cenach, odbitki dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wywołuje na www.foto4u.pl. Chyba najtańsze zdjęcia w całym internecie. I można odebrać osobiście chyba we wszystkich dużych miastach w Polsce. Oczywiście można też zamówić do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka K
http://www.fotogle.pl/porady,wywolywanie-zdjec-przez-internet-w-footogle to strona, na której w prosty i szybki sposób wywołasz swoje zdjęcia. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle korzystam Inter-foto.com.pl Teraz zadecydowanie najtaniej jest wywoływać zdjęcia w internecie. Jakość też zdecydowanie jest na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia88
Przez internet można wywołać zdjęcia w firmie Fotopakiety.pl. Maja dobrej jakości odbitki w przystępnej cenie. Nie trzeba też długo czekać na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałem z serwisu do wywoływania zdjęć www.foto4u.pl Wszystko ok. Tanie odbitki i dużo promocji. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojanka99
Ja wywołuje w sklepie Fotopakiety. Maja ciekawe rabaty, gdy wywołuje się większą ilość zdjęć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia060606
Polecam stronę http://www.foto4u.pl/cennik#odbitki. Oferują możliwość wykonania odbitek już od 0,22 zł i możliwość osobistego odbioru zdjęć w wielu ich punktach w całej Polsce. Wiele razy już wywoływałam u nich zdjęcia i zawsze byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno wróciłam z wakacji szukałam fajnego serwisu gdzie mogłabym wywołać zdjęcia, bo mam ich maaaasę, wszystkie są dla mnie cenne, a jestem zwolenniczką zdjęć "papierowych, z ręce" i znalazłam, mają odbitki już od 0,22 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafiłem na ciekawą firmę PortaArt.pl właśnie u wydrukowałem zdjęcia z wakacji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krys7q
Jesli szukacie niedrogiego i dobrego jakościowo labu, to polecam Fotopakiety.pl. Wywołuje tam zdjęcia od dawna i jeszcze ani razu się nie zwiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta6325
Najczęściej korzystam z serwisu www.fotopakiety.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Zawsze wysoka jakość odbitek i do tego niska cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłem z wakacji i szukałem fajnego serwisu on-line, gdzie mógłbym wywołać zdjęcia i znalazłem Fotoprint http://www.fotoprint.pl/ Mają odbitki już od 0,24 zł itp. i punkty odbioru osobistego rozsiane po całym kraju. Polecam bardzo serdecznie - wysoka jakość zdjęć za niską cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweli8
Sprawdzaliście już ofertę dostępną na tej stronie http://www.fotolab.pl ? Jeśli nie, to koniecznie to zróbcie. Realizują zamówienia w 24h, a odbitki są świetnej jakości. Poza tym sam proces zamawiania jest naprawdę prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywi6
Tutaj http://www.foto.wp.pl jest ciekawa oferta. WP oferuje bowiem wywoływanie zdjęć, fotoksiążki czy też fotokalendarze oraz inne usługi. Uważam, że warto sobie tam zerknąć, sprawdzić ofertę i porównać z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×