Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kathleennnnn

Żel nawilżający intymny

Polecane posty

Gość kathleennnnn

Drodzy Forumowicze i Forumowiczki, jaki żel polecacie? Niestety, borykam się z takim problemem, a nie wiem co wybrać. Próbowałam Durexa niebieskiego, ale miałam wrażenie, że strasznie się klei; za to rozgrzewający powodował dyskomfort. Macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleennnnn
Dzięki ;) Spróbuję namówić mojego mężczyznę do oliwki, łatwiej się chyba aplikuje niż wazelinę no i nie ma takich skojarzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,ze ten poslizg potrzbny Ci jest do analu.Oliwka bedzie dobra,a wazelina jest troche gesta a jak sie rozgrzeje to to jest plynna.Oczywiscie zele tez moga byc, ale sa drogie i nie wszedzie mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleennnnn
Akurat biorę tabletki, więc nie byłby to problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten żel Durexa do masażu i higieny intymnej.. beeee jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, śmierdzi gliceryną i ma za płynną konsystencję. Olivka? rozpuszcza prezerwatywy. Zel KY- jak dla mnie nr.1. Niezle sie aplikuje, nie jest wodnisty, jest bezzapachowy i jest na bazie wody. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten_facet
jak dla mnie żele astroglide nie mają równych, szczególnie astroglide X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te żele
durex niebieski czy KY prosto z aplikatora, czy z tubki rzeczywiście się kleją, ale spróbuj je rozcieńczyć odrobiną ciepłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathleennnnn
Nie słyszałam o Astroglide... Poszperam w necie. A próbowaliście z samą oliwką, jak ktoś wcześniej poradził? I czy są oliwki bezzapachowe? Nigdy nie używałam, wiem tylko, ze te dziecięce Johnsona pachną bardzo słodko i nie sprzyjają moim odczuciom w intymnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten_facet
jedyna zaleta oliwek wszelkiej maści (głównie dzięcięce wchodzą w grę, bo są delikatne) to cena do ilości... ciężko będzie za podobne pieniądze wysmarować całe ciało od stóp do głów... żele durex są niby na bazie wody, a jednak dość szybką wysychają tworząc glutowaty lepki żel... nie polecam... astroglide przypomina konsystencją naturalne soki... awystępuje w 3 odmianach, zwykły, hypoarelgiczny i X... ostatni jest jedwabisty bardziej niż pozostałe dwa, ma wzmagać doznania, ale (na szczęście) nie jest jakiś rozgrzewający ani nic, przynajmniej nie tak jak inne tego typu specyfiki, które raczej się nie sprawdziły dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jengoa
Ja używam żelu Libidizer i jest najlepszy. Poza tym, że świetnie nawilża dodatkowo potęguje doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swedish Aqua Comfort....ale jak większość po jakimś czasie będzie się kleił trochę...pewnie dużo mniej niż durexowe. Bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co polecicie do sexu analnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie wyobrazałam sobie,ze będe uprawiała coś takiego jak sex analny. Jednak z czasem priorytety się zmieniaja i chce się czegoś więcej.Szczególnie w małżeństwie kiedy chce się testować wielu rzeczy i ciągle ma się ochotę na siebie ( staramy się z mężem utrzymać gorącą atmosferę). Wypróbowaliśmy wiele lubrykantów i fajny jest be lover. Do zamówienia tylko przez internet ale daje naprawdę dobre nawilżenie, ciagle również wracamy do niebieskiego unimila. Jesli chcielibyście coś zwięszające wrażenia to fajny jest libi gel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry i tani
najlepszy jest polski [produkcji CM w Łodzi]żel do USG można go dostać w składach aptecznych w cenie ok. 3 zł/0,5litra ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostanę gdzieś ten libi gel w drogeriach czy stacjonarnie? Bo chciałabym przetestować coś nowego. Durex o był fajny ale właśnie nam się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś znaleźć w internecie. A czy kupisz stacjonarnie to nie wiem szczerze powiedziawszy. Jesli podobał Ci się durex to libi gel jeszcze bardziej Ci się spodoba. Moim zdaniem lepszy i daje mocniejsze odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do analu JoyDivision. Do zabawek Swede lub Pjur. Wszystkie na bazie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×