Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzakloopotanna_112et6

Prosze doradzcie !!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Polecane posty

Gość zzakloopotanna_112et6

witam, mam 23 lata jestem zareczona z cudownym mężczyznom. JEdnka on jest bardzo o mnie zazdrosny. Nie lubi jak sie ktos na mnie patrzy, pousuwał mi kolegów z gg których nie lubi, kontroluje moja komorke.. Bardzo go kocham i tez jestem o niego zazdrosna.. Chce znim byc szczera i nie chce go oszukiwac.. Wczoraj weszłam na czata i pisałam z jednym chłopakiem, on troche świntuszył.. ale poźniej powiedziałam mu, ze jestem zareczona i nie chce miec wyrzutów sumienia iii zaczelismy normalnie rozmawiac.. Chodzi o to, że teraz jak o tym pomysle to czuje sie jakbym zdradzila mojego narzeczonego.. nie wiem co mam zrobic, bo ciezko mi jest na sumieniu.. ale jak bym mu powiedziala to nie wiem jak on by na to zareagował :( Co byście zrobiły na moim miejscu ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
Mam ochotę skoczyć z dachu na parking ale nie wiem czy zabiję się uderzając o samochody a jeśli przeżyję, to nikt mnie nie zechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
NIE PODSZYWAJ SIĘ !! .. ; / to nie jest ŚMIESZNE>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz, milo by tobie
bylo jakby on wszedl na czata i tak gadal z jakas laska? troche swintuszyl? co bys pomyslala? ze co? ze moze jestes dla niego za nudna juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedessssa
W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum. Wróć do poprzedniej strony i spróbuj umieścić swoją wypowiedź po małej przerwie. Oni to epoka kamienia lupanego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
ale ja tylko czytałam jego wypowiedzi.. nic od siebie nie pisałam.. :( bardzo źle sie z tym czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz, milo by tobie
nic a nic nie pialas?? pisałam z jednym chłopakiem, on troche świntuszył.. ale poźniej powiedziałam mu, ze jestem zareczona i nie chce miec wyrzutów sumienia iii zaczelismy normalnie rozmawiac.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej. Nie mów mu, bo facet się wścieknie, więc lepiej zrób mu kolację i bądź miła, uznaj to za swoją pokutę. Jesteś rozgrzeszona. Wyluzuj, nie zdradziłaś go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
pisałam z nim na normalne tematy.. ze jestem zareczona, ale jak on pisał te ''rzeczy'' to ja tylko czytałam i ewentualnie przytakiwałam.. ale nie pisałam do niego takich rzeczy... taka_jakas no wiem, ze nie zdradzilam go, ale mam wyrzuty bo chcialam zeby ten zwiazek był ''czysty'' ... załuje tego bardzo.. :( naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze cos innego......
ja bym radziła ci sie poważnie zastanowic nad tym związkiem.... "Nie lubi jak sie ktos na mnie patrzy, pousuwał mi kolegów z gg których nie lubi, kontroluje moja komorke.. "- to naprawde nie wróży nic dobrego na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz być fair wobec faceta i mu o tym powiedzieć, co zaowocuje zwiększoną ilością kontroli, która i tak ma spore rozmiary. Jak dla mnie troszkę chore. Właśnie, dlatego proponuje, żebyś sobie dała spokój i nie przejmowała się tym. A nie daj boże mu o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
jest bardzo zaborczy.. ale kocham go ! tez troche sie boje co moze być poźniej.. ale jestesmy zareczeni, chcemy w czerwcu wziac cywilny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
taka_jakas nie chce mówić mu o tym, bo nie chce zeby tez tak postepował.. ale boje sie tych wyrzutów sumienia.. jak one beda sie z dnia na dzien narastały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsjiawsasdfghjk
ja bym skurwysyna kopnela w dupe ale ty pewnie tego nie ztrobisz bo myslisz cipa a facet nie moze zrozumiec ze nie jestes jego wlasnoscia kurwa mac http://www.youtube.com/watch?v=plPNOXGxV6s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze cos innego......
wiesz,ja ci źle nie życzę ale i dobrze nie wróżę....po co Ci ten pośpiech ze ślubem???? Młoda jeszcze jesteś i założę się że twój pierwszy poważny związek...daj sobie troche czasu, może zamieszkajcie ze sobą, wtedy zobaczysz co i jak...Miłość jest ślepa, oj i to baaaaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
awsjiawsasdfghjk chyba nie wiesz co piszesz.. kocham go to dlaczego mam go zostawiac.. ;/ i jakbym myslala tym co napisałas to bym mogla go zostawic i szukac innego.. ;/ ale to nie jest tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
napisze coś innego... przed nim byłam w 4 letnim zwiazku, który nie należał do udanych.. teraz jestem szczesliwa, bo czuje sie kochana, doceniona i szczesliwa.. tylko ta zazdrosc jest troche problemem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będziesz tak dużo o tym myśleć to mogą narastać. Musisz sobie wbić do głowy, że nic nie zrobiłaś. Byłaś po prostu ciekawa, co ten facet popisze. Do niczego więcej nie doszło, bo napisałaś, że masz faceta. Powiedziałaś mu o tym, nie oszukiwałaś, potem chciałaś normalnie pogadać. Nie możesz mieć wyrzutów, bo nic nie zrobiłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedesssa
i ten tematnocy. nie przejdzie. Skopiuje i probowac, ,Jak w kazdej dziedzinie w polsce, tu tez zaklamanie I wiem albo w no jubedechociazby jutro Blla blla Za kazdym razem nie dadza mi nic napisac Te oszusty polaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzakloopotanna_112et6
taka_jakas masz racje.. ale wiem, ze jemu by sie to nie spodobało ii tak mi dziwnie z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercedesssa
Forum - strona główna Blad W tej godzinie umieściłaś/eś już 10 nowych tematów. Odczekaj trochę czasu, zanim będziesz mogła/mógł wysłać kolejny nowy temat na forum. Nie dadza mi nic napisac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etrtertwer
oj dziwne to jakieś dla mnie.. takie rozterki. ja bym się nie czuła winna, nie zrobiłaś nic złego, a w zasadzie to nawet nic nie zrobiłaś. a ty się pewnie przejmujesz bo wiesz że on by się za to wkurzył. problem w tym że ty się przejmujesz tym że on by się za to wkurzył. to już jego problem że jest zaborczy i zazdrosny, i pewnie by się czegoś w tym doszukiwał. ty sama powinnaś wiedzieć czy jesteś winna czy nie, a nie patrzeć przez pryzmat jego spojrzenia. nie możesz się czuć winna za jego problem. inna sprawa że ten jego problem to chyba poważny problem dla związku. plus twój problem że za bardzo polegasz na jego ocenie, zamiast mieć własne sumienie, tzn. zdanie, punkt widzenia. nie ma nic złego w niemówieniu, o ile wiesz że nie zrobiłaś nic złego. ale to już sama musisz ocenić, sama, nie sugerując się co by powiedział/pomyślał on, ani ogólnie kto inny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×