Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
łapa

barierki ochronne na schody

Polecane posty

prosze o rade w sprawie barierek ochronnych na schody? ma ktoras z was? lepiej kupic przykrecane drewniane czy plastykowe rozporowe? które są trwalsze a które bardziej praktyczniejsze? musze kupic bo mam dosc strome schody w domu i synka ktory zaczyna chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo dzieki za odpowiedz. A jeszcze jesli mozna to prosze o odp dlaczego lepiej drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfg
ja mam drewniane, taka brakme małą zamykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
ja mam drewniane, ładnie się komponowały z resztą korytarza, ale moja córa bardzo szybko się nauczyła je otwierać, bratowa ma takie chyba z plastiku i wyglądają średnio ale system zamykania ma lepszy, czasem mi trudno otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,dzieki za odpowiedzi. Własnie sie zastanawiam nad tym zamykaniem,czy dziecko za jakis czas bedzie umiało sobie samo otworzyc a tego bym nie chciała. Patrzac na allegro wiekszosc kupuje jednak te drozsze ale plastikowe bramki. Mnie tam nie zalezy na komponowaniu sie bramki z resztą domu ale raczej na bezpieczenstwie syna. Przy pierwszym dziecku nie musiałam uzywac bo mieszkałam w bloku,teraz niestety musze cos takiego zamontowac.Nie bede w stanie upilnowac syna,chodzby w momencie gotowania obiadu. Prosze o dalsze sugestie i rady w tym wzgledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,fajne te bramki chodz przyznam ze troszke drogie.No ale wiadomo,jakosc. Ja mam do kupienia 3 szt bramek wiec i cena sie liczy i jakosc tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze te dunskie rzeczywiscie sa lepsze chyba.Wygladaja przynajmniej na takie,na bardziej stabilne i mocniejsze. Musze sie powaznie zastanowic. Prosze o dalsze sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
Moze ktoras z Was wie... chce zamontowac taka bramke, wolalabym rozporowa, zeby nie wiercic, obojetnie czy plastikowa czy drewniana, problem w tym, ze tam, gdzie ja chce wstawic z jednej strony mam sciane wiec ok, ale z drugiej jest porecz- bez sciany i ta porecz ma okragle elementy. Moze widzialyscie gdzies jakis patent, zeby zamontowac taka bramke na okraglej poreczy. Nie chce w niej wiercic oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo.dostawiamy taki drewniany kwadratowy słupek innego wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mi_zielone W tym liku, ktory podalam u gory jest to rozwiazanie o ktore pytasz. Znajdziesz je na 2 stronie. Nazywa sie "Uchwyt do montowania bramek ochronnych w nietypowych miejscach" i kosztuje około 25,-. Nie wiem tylko czy to urzadzenie jest uniwersalne, czy pasuje tylko do bramek tej jednej firmy. Musisialabys sie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przemyslenia... 22 lata temu jak wprowadzalismy sie do nowego domu z 1,5 rocznym synem zalozylismy barierki na wszystkie schody, to bylo dla nas zrozumiale. Po ok 4 miesiącach Maciek potrafil je już sam otwierac, wchodzil i schodzil...najlepsza zabawa byla na schodach.wiec je szybko zdjęliśmy Potem urodzilo sie 2 dziecko , barierki wrocily...byly dlugo, bo Marta nie majstrowala przy nich...zniknęły po jakims remoncie kiedy mala juz byla samodzielna.... po wielu latach ....zostalam zmuszona do kupna kolejnych :P Kupilam na allegro takie drewniane z IKEA....ale okazalo sie ze po latach moj mąż zrobil sie leniem do kwadratu i dodatkowo zal mu bylo ściany dziurawić.....co ja sie nagadałam, naprosiłam, nawrzeszczałam, ze mu na dziecku nie zalezy, ze będzie winien tragedii....byłam wściekkła..........Barierki juz sprzedałam, bo teraz to juz nie ma sensu...mała za 2 miesiące kończy 2 lata. Schodami nigdy sie nie interesowała...podpełzała...i sie bała iść dalej....jak juz chodzila omijała z daleka te "w dół" teraz nie próbje jeszcze sama schodzić ... wchodzi i schodzi za rękę... Żaliłam sie kiedyś na męża znajomej pediatrze...powiedziała ze mam mądrego męża...ze tak jest lepiej bo dziecko sie przyzwyczaja do normalnosci...a sama zna przypadki nie domknietej barierki i dziecka lecącego na łeb.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysle,pomysle A teraz z innej beczki: Która z was miała lub ma elektroniczną nianie ? Jakiej marki urzadzenie polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balusek
można sobie bez problemu zamówić w sklepie internetowym całe balustrady i po problemie ;) zajrzyj sobie http://systemybalustradowe.com.pl/ i zobacz, wybór jest naprawdę ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myślałaś o balustradach takich ze stali nierdzewnej? zawsz emożesz je czymś wykończyć, ale tkaie są najtrwalsze i solidne. Zobacz tutaj: www.sklep.hart-metale.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barierki na schody to podstawa, a zwłaszcza gdy ma się małe dzieci w domu. Mi schody i barierki montowała firma www.wroblewskidesign.pl, zrobili wszystko perfekcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz już balustradę to możesz czasami zamówić bramkę w tym samym stylu i z tego samego materiału, u mnie akurat jest wszystko ze stali nierdzewnej. Balustradę mąż montował sam, z akcesoriów, a bramkę w późniejszym czasie wykonali nam na zamówienie (podaliśmy wymiary i daliśmy zdjęcia jak ma wyglądać) przez sklep internetowym www.eskatt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj na pewno cos znajdziesz www.k-o.com.pl robia bardzo dobre jjakosci schody i akcesoria do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Ja mam drewniane, ale musimy zmienić zamykanie ponieważ nasza malutka potrafi je sama otworzyć.Nigdy nie zostaje bez opieki, ale trzeba mieć ją na oku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×