Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka na łące

pytanie do facetów

Polecane posty

Gość stokrotka na łące

dlaczego wolicie dziewice? macie jakieś kompleksy? nie lubicie kiedy kobieta jest doświadczona? ten kawałek błony aż tyle dla Was znaczy? to czy jestem dziewicą było chyba pierwszym poważnym pytaniem mojego nowego faceta, wytłumaczcie mi to bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
żaden facet się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
co w tym złego? przecież to, że facet nie będzie pierwszym swojej dziewczyny nie oznacza, że ona wcześniej była dziwką :/ chyba nigdy tego nie pojmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pepsi_*
spoko chyba że polujesz na Szejka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Aha... Czyli jeśli już prześpię się z jakimś facetem to mam się czuć jak przeżuta i wypluta? Dlaczego facet zaliczający jedną dziewczynę za drugą uważa się za pana tego świata, a dziewczynę która miała więcej niż jednego partnera postrzega jako nic niewartego śmiecia? Przecież to w niczym nie ujmuje jej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pepsi_*
nie próbuj pojąć, bo nie ma co... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
chodzi o to że te co są mniej wierne mogą zajść w ciążę z innym i urodzić nie jego dziecko- wg. ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pepsi_*
szowinizm przez Ciebie przemawia :( pozwól sobie na prawo wyboru ;) wybieraj tylko zdrowe jabłuszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Staszek nie Ciebie miałam na myśli, pojawił się tu taki jeden ale komentarz został nie wiedzieć czemu usunięty. Nie przemawia przeze mnie żaden szowinizm :/ Zwyczajnie wkurzyło mnie to pytanie z ust mojego faceta. Spotykamy się od dłuższego czasu, od miesiąca oficjalnie jesteśmy razem, a on potrafił w bardzo intymnej chwili przerwać tylko po to żeby zapytać czy jestem dziewicą :/ Nosz ku.wa... a gdybym powiedziała, że nie to co? Cofnąłby te wszystkie rzeczy które mi powiedział i kazał się wynosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
dziewica jest bardziej wartościowsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Sympatyczny, nie każda dziewczyna ma ciągoty do zdrady :/ Miałam już paru facetów i żadnego nie zdradziłam, czego nie mogę powiedzieć o nich, z żadnym się też nie przespałam i nie lubię kiedy ktoś uogólnia mówiąc w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pepsi_**
jeśli Twój Ciebie o to pyta to smutne.... a wręcz żałosne :( facet jest prosty ale żeby aż tak... sorki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
"dziewica jest bardziej wartościowsza" nie sądzisz, że tak naprawdę o tym czy ktoś jest wartościowym człowiekiem czy też nie powinny decydować inne rzeczy? "bo jakbyś była to raczej trzeba inaczej postępować" tzn jak? jestem dziewicą, czym wg Ciebie będzie się różniło to postępowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
_pepsi_** jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczny 87.
ale dziewica jest cenniejsza i się delikatniej z nią seks uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sama nie wiesz, raczej nie można się nastawiac na pełny stosunek, trzeba zrobić to delikatnie aby nie skrzywdzić dziewczyny. ale przecież te pytanie można inaczej sformułować, i co najważniejsze takie rzeczy lepiej wiedzieć przed uprawianiem pierwszego wspólnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Tą dziewicą, z którą należy delikatnie będzie tylko raz. To przykre. Zależy mi na tym facecie i jeśli w końcu zdecyduję się na coś więcej, a po jakimś czasie okaże się, że to nie to i nam nie wyjdzie, to dla następnego będę dziwką która nie zasługuje na gram szacunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
A chyba powszechnie znany jest fakt, iż kobiety podchodzą do seksu bardziej emocjonalnie, a faceci widzą w tym nie tylko zbliżenie z partnerką ale przede wszystkim fizyczne zaspokojenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Zrozumiałam. Napisałam przecież co myślę. Dziewica odczuwa ból i dyskomfort zazwyczaj za pierwszym razem (a i to nie zawsze), to jak pożycie seksualne partnerów będzie wyglądało dalej zależy od nich obojga. Nie musi być ani ostrożnie, ani delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Owszem, w swojej wypowiedzi ograniczyłam się po prostu do seksu dotyczącego par. Wiesz co mnie jeszcze wkurza? To, że kiedy zapytałam go o to samo odpowiedział, że jeśli chodzi o seks sam w sobie miał 2 partnerki, chyba że weźmiemy pod uwagę też stosunki oralne to było tego "znacznie" więcej... :/ Dlaczego więc wymaga ode mnie dziewictwa? Jak można być takim hipokrytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka na łące
Na początku zapytał. Potem zaczął mówić coś w stylu, że cieszy się, że będzie tym pierwszym (tego nie wiem, nie wyobrażam sobie nawet, że mogłabym pójść z kimś do łóżka po tak krótkim czasie), że nikt nie miał mnie przed nim itp... Wg Ciebie to normalne, że tak o tym mówi? Nie chcę być kolejną, którą dopisze do swojej listy i pójdzie dalej, a jedyne co mi zostanie do etykietka łatwej dziwki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _pepsi_**
nie jestem kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja bongo hej baja
bo faceci to pierdoleni hipokryci :) oni mogą ruchac co sie da, bo taka ich "natura" a jak dziewczyna zostala przeruchana przez kilku to juz jest dziwką, tylko ze dziewczyna tez moze powiedziec ze taka jej "natura" szuka przeciez odpowiedniego materialu genetycznego do rozrodu, podsumowujac faceci to debile i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×