Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuku ryku na patyku....

Dziewczyny! jak dlugo piec piers kurczaka w folii i do jakiego piekarnika

Polecane posty

Gość kuku ryku na patyku....

wsadzic??? Zimnego czy rozgrzanego i do jakiej temperatury???? Bede bardzo wdzieczna za pomoc! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? a nie lepiej na oliwie z oliwek cienko roznbietego z ziolami albo po japonsku albo do sisotto albo do farszu do nalesnkoow/omletow? albo roladki z kuraka zrobic albo usmazonego w sosie cytrynowo-smietanowym lub smietanowo-serowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też potrzebuje na jutro pierś z kurczaka pieczoną w folii tylko jak zrobić aby była smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też potrzebuje na jutro pierś z kurczaka pieczoną w folii tylko jak zrobić aby była smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ryku na patyku....
Upieklam te piers i wyszla rewelacyjna!! Chyba najsmaczniejsze mieso jakie w zyciu jadlam, serio. Natarlam przyprawa do kurczaka wymieszana z czosnkiem i majerankiem. Wsadzialm na jakies 2 godziny do lodowki. Po wyjeciu pokropilam delikatnie oliwa i do rekawa na 40 minut. Wsadzilam do rozgrzanego do 180 stopni piekarnika. Soczyste i chrupiace. Pyszne wyszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to swietnie :) brzmi faktycznie pysznie, jedyne co, to nie przyprawialabym tych piersi glutamianem sodu, ale kazdy przyprawia tak jak lubi, to tylko moja sugestia ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ryku na patyku....
wiesz, ja tez zwracam na to uwage, w skladzie tej przyprawy nie bylo glutaminianu sodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie :) jak sie pomylilam, to wybacz, po prostu wywnioskowalam, ze chodzi ci o przyprawe o nazwie 'przyprawa do kurczaka' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikalika
Ja mam sitko do gotowania na parze i tak robie sobie piers z kurczaka. Od zagotowania wody liczę 15 min i mam fajny obiadek :) Albo na grillu elektrycznym robie też szybko. Za to w rękawie robię całego kurczaka i takiego uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktos od tego glutamianu umarl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×