Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowy gość bez logowania

czy wy też tak macie ??

Polecane posty

Gość Nowy gość bez logowania

Ostatnio zacząłem ćwiczyc mojego penisa tzn robie mu masaze głownie pod prysznicem itp. Ugniatanie rozciaganie itp. I teraz zauwazyłem u siebie cos takiego. W ciagu dnia mam duzo wiecej mimowolnych erekcji i podczas sexu penis nie opada jak dawniej, przez dłuzszy czas mialem z tym problem a teraz tego problemu nie ma. Mam pytanie czy ktos z was tak mial czy moze zauwazyl inne przyjemne rzeczy :) A i jeszcze dodam że dawniej moj penis w stanie spoczynku był bardzo malutki a teraz jest jakby bardziej napompowany, nie mam erekcji ale w stanie spoczynku jest duzo wiekszy. Prosze o normalne odpowiedzi. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość bez logowania
Dla zainteresowanych dodam, że wcześniej miał ok. 5,5 cm długości a po tych treningach urósł aż do 6,7 cm !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem ciekawe ze takie masaze powoduja wzrost? mialam kiedys faceta ktory w stanie spoczynku mial hmm naprawde niewiele :) ale jak urosol to wow. Zawsze marudzil ze penis w stanie spoczynku to jego kompleks, mogl stosowac masaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle ze to moze dlatego ze masaze powodują wieksze ukrwienie penisa i w spoczynku jest wiekszy i moje erekcje sa dluzsze i penis jest twardszy. Tak czy siak masaze bede stosowal dalej. A jesli chodzi o twoja wypowiedz to penis w spoczynku jest niewazny, najwazniejsze jak stoi :) Duzym penisem w stanie spoczynku mozna sie pochwalic na plazy nudystow. hehe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz cos wiecej
jak robic takie masowanko, chetnie powieksze przyrodzenie mojemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie wszystko jest w necie. Masz tam zwykłe opisy i filmy. Mozna stosowac przy tym kremy pobudzajace krazenie krwi. nie sadze ze w stanie wzwodu moglbym jakos znacznie powiekszyc mojego penisa. Nie wiem czy to jest mozliwe a jesli nawet to gora 1 cm w dlugosci i w obwodzie. njawaznijesze to zeby nie przesadzic z intensywnoscia cwiczen bo mozna sobei cos uszkodzic i nie wiem czy we wszystkich przypadkach takei cwiczenia cos dadza. U mnie cos dały wiec cwicze dalej. Cwiczen jest duzo najpopularniejsze to Jelq. Nawet na portalach medycznych czytalem ze tego typu cwiczenia odpowiedni robione moga poprawic ukrwienie penisa, wiec cos w tym prawdy jest. Tak czy siak zawsze warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarnazrudagrzywką
kochani ,przedewszystkim ukrwienie penisa poprawiają lodziki. Można sie z nim trochę podroczyć,pogryzc,possac,ciagnąć a przede wszeystkim nie pozwolić mu opaśc tylko masować ,masować,ciągnąc. Do 1,5 cm. wiecej.sprawdzcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nowy gość bez logowania Ostatnio zacząłem ćwiczyc mojego penisa tzn robie mu masaze głownie pod prysznicem itp. Ugniatanie rozciaganie itp. I teraz zauwazyłem u siebie cos takiego. W ciagu dnia mam duzo wiecej mimowolnych erekcji i podczas sexu penis nie opada jak dawniej, przez dłuzszy czas mialem z tym problem a teraz tego problemu nie ma. Mam pytanie czy ktos z was tak mial czy moze zauwazyl inne przyjemne rzeczy A i jeszcze dodam że dawniej moj penis w stanie spoczynku był bardzo malutki a teraz jest jakby bardziej napompowany, nie mam erekcji ale w stanie spoczynku jest duzo wiekszy. Prosze o normalne odpowiedzi. Dziekuje " Pierwszy raz słyszę czymś takim. Nie ma żadnych "metod domowych", które mogą wpłynąć na powiększenie penisa. W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim czasie nastą piło to powiększenie? Jeśli jesteś młody to naturalne, że Twój organizm się zmienia i rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do doradcy : mam 27 lat cwicze od paru tygodni. W stanie wzwodu nie widze zadnego powiekszenia mam tylko dluzsze i mocniejsze erekcje, dodam ze wczesniej mialem problem z utrzymaniem wzwodu przez cały czas stosunku. Ostatnio robiłem to dosyc dlugo , kilka godzin i ani razu nie opadł. W stanie spoczynku jest troszke wiekszy tzn w obwodzie taki jakby bardziej ukrwiony. I tyle. Z tego wszystkiego cieszy mnie ze mam mocniejsze i dłuzsze erekcje, bo jak juz pisalem nie sadze zebym mogl znacznie poweikszyc mojego penisa na dlugosc lub w obwodize w stanie erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysykon
jak dla mnie to takie ćwiczenia też mogą pomóc, ale ja bez Maxigry Go nie miał bym dobrej erekcji. Żuję Maxigrę Go przed seksem i po kilkunastu minutach mogę śmiało uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś http://www.nepalherbs.eu/pl/ ? Jesli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja jak u szesnastolatka.. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×