Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość udzielam_wywiadu_rzeki
oczywiscie katharsis zgadzam sie z Toba, dlatego podzielilem to stwierdzenie w glowie przez 10 ;) mimo wszystko fajnie sie odpowiada na Wasze pytania, rozkrecilo sie troche :) zobaczcie jak szybko umylem wlosy i sie ogolilem z 4 dniowego zarostu zeby wrocic i zobaczyc, czy nie ma kolejnych fajnych pytan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udzielam_wywiadu_rzeki
pytajcie, a bedzie Wam odpowiedziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnooooooo
czy pociagają Cię starsze kobiety? jaka górna granica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy wrobel w garsci czy gołab na dachu:-p? pytanie dosc proste aczkolwiek lekko filozoficzne ide, zajrze jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udzielam_wywiadu_rzeki
hehe nie wiem jak odpowiedziec na ostatnie pytanie :) to chyba nie gra roli, czy kobieta jest kilka lat starsza czy kilka lat mlodsza. atrakcyjna kobieta to atrakcyjna kobieta niezaleznie od tego czy ma 18 (chociaz to moze jeszcze dziewczyna nie kobieta) czy 38 lat, a granica wieku to w ogole musialbym strzelic. poza tym jestem nastawiony na powazna znajomosc i uczucie, a ze nie jest o to latwo i po drodze roznie bywa... takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udzielam_wywiadu_rzeki
trzymam wrobla i wyczekuje na odpowiednia chwile, aby rzucic sie na golebia :D chyba ze ten wrobelek jest tak mi bliski i cudny, ze nawet nie widze golebia - to zalezy o co pytasz :) ja tez juz spadam, na pewno jeszcze tu zajrze, bo mi sie spodobalo :) mam tylko nadzieje ze nikt niepowolany sie pode mnie nei podszyje i nie zniszczy mi tak pieczolowicie budowanego watku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnooooooo
nie pytałam w kontekście związku...raczej w sensie, czy facet w Twoim wieku ogląda się za atrakcyjną ale starszą od siebie kobietą, tylko po to by nacieszyć oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnooooooo
do miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
wywlekam ten topik chociaż autor pewnie jeszcze w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophieM
Jak czesto walisz konia i o czym marzysz bedac w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie odpowiada na pytania o masturbację , proszę wyrażać się oględniej bo top jest na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pech,że tu trafiłam..
przechodzę kryzys z partnerem i trafiam na taki topik... w roli głównej z bardzo kulturalnym mężczyzną, w moim wieku... Ech, wyobraźnia zadziałała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sophieM 1. Jestem miłośnikiem zwierząt i staram się ich nie krzywdzić. 2. Będąc w pracy marzę o fajnym urlopie :) Witam, tymi odpowiedziami rozpoczynam dzisiejszą pulę "wywiadu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
może potem.....Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie?
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz na imie?
nie jednemu psu na imie Burek no dawaj, przeciez nikt cie nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzapkaPIlotka4
To teraz ja - co oznacza takie zachowanie faceta: Najpierw mówi że tęskni, potem ze musi życie spedzic samotnie, potem ze chciałby sie przytulic, potem ze najważniejsza jest dla niego praca... i tak w kółko... nie potrafi się określić - zwodzi i zachowuje sie jak dzieciak - to o co mu chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest przekonany co do swoich uczuć. Fajnie jest mu się czasem przytulić, fajnie, jak każdemu, gdy ma czasem do kogo zatęsknić. Jego zachowanie świadczy dobitnie o tym, że nie czuje, że to jest ten właściwy, docelowy związek. Druga możliwość jest taka, że jest niedojrzały emocjonalnie - nie zachowuje się jak dzieciak, on jest dzieciakiem i dorośnie przy innej kobiecie - albo i przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnooooooo
jak widać za późno wlazłam....a za tą miłość do zwierząt zaczynam Cię lubić :)....jakoś ciężko mi o pytania, generalnie sama sobie na nie odpowiadam...to chyba moja wada, ale miło poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnooooooo
ok...jednak ma jedno pytanie...zdradziła Cię kiedyś kobieta? jak mężczyzna to odczuwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa wpadłem jeszcze na chwilę, znajomi się nieco spóźniają, ale zaraz będą :D Pytania przyjdą same, jeśli będzie taka potrzeba. Nie ma pytań dzisiaj, może będą jutro :) Kobieta mnie żadna nie zdradziła - chyba że o tym nie wiem :) Zdrada ze strony kobiety, do której żywi się jakieś głębsze uczucie musi być dużym ciosem. Podejrzewam, że mężczyzna, o ile mówimy o takim samym/podobnym zaangażowaniu jak u kobiety, powoduje pewnie porównywalny ból, mimo że inaczej się go odczuwa. Ale to zależy od jednostki, u jednej osoby pewnie taka akcja wzbudzi bardziej gniew, u innej żal itd. No to co - udanego wejścia w weekend! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×