Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
czy gdyby żona zarabiała 2 razy więcej od Ciebie byłaby to dla Ciebie sytuacja niekomfortowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagduLeno
Czy gdyby kobieta która kochasz była z innym - bo akurat tak się życie ułożyło - walczyłbyś o nia? Czy raczej wyszedłbyś z założenia że kobiet jest wiele i można znaleźć inną? i pytanie drugie: gdyby jakaś kobieta w przeszlosci zadałaby Ci wiele bólu - tu: gdyby Cię w przeszłości odrzuciła - czy po latach , w innych okolicznościach, potrafiłbys z nią być ( zakładając ze nadal byłaby dla Ciebie tym obiektem westchnień)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
muzyka ok, video mnie przeraża, jak snurkowałam w sharm bałam się patrzeć w tę stronę błękitnej toni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagduLeno To zależy w jakiej relacji byłaby z tym innym. Jeśli niesformalizowany związek - walczyłbym. Jeśli byłaby mężatką - zapomniałbym o niej. Pyt. 2 - nie widzę powodu, dla którego nie potrafiłbym z nią być. Jeśli tego chcę, ona jest obiektem moich westchnień, ale kiedyś mnie odrzuciła, to tym bardziej się cieszę, że wreszcie zmądrzała ;) suzie Heh ja też jak patrze na dno 20 m pode mną, to się dziwnie czuję :) A taki skok? ;): http://www.youtube.com/watch?v=lrBZeWjGjl8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policyjny donosiciel
heh , ty cwany jesteś , dużo tutaj się od siebie samego o sobie samym dowiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagduLeno
Dzieki za odpowiedz ;) wychodzi na to że ja akurat trafiłam na dzieciaka... albo na faceta ze zbyt duża duma. Podbudowałeś mnie troche, może powinny mi w końcu klapi z oczu opaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm yhm - to ja też będę jedną z tych co ma skomplikowane pytanie: Proszę dokończ mi zdanie: "Facet który na pierwszym miejscu stawia prace, rani kobietę celowo ( a tak, żeby się odegrać), facet który o miłości potrafi tylko czytać i pleść farmazony a w realny życiu unika jej jak ognia, to .... " Nie za trudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekretarka cześć :) Pytanie zrozumiałem ;), a czy odpowiedź dobra - to dopiero skomplikowana sprawa. A więc: "... (1) osoba nienauczona okazywania uczuć, która zna je jedynie w teorii, (2) ma inne priorytety w życiu i sfera uczuciowa oraz sprawy rodzinne nie są dla niej tak istotne, jak dla Ciebie, (3) jeśli miłość naprawdę rozumie i umie okazywać, to nie darzy nią Ciebie: może uczucie wygasło, a może nigdy go nie było. Celowe ranienie świadczy o kiepskiej inteligencji emocjonalnej, jak zresztą cały opis, ale to dodatkowo podkreśla ten problem. Może to po prostu zimny drań bez uczuć, który chowa się za fasadą pustych frazesów nie mających przełożenia na realne zachowania? A może miłości pragnie, ale nie znajduje jej w Tobie, nie jest zakochany, ucieka w pracę i czeka na objawienie prawdziwego uczucia do innej osoby." Hmmm, to tylko kilka możliwości, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Może być - z tym że nie chodziło tu akurat o mnie - ale mniejsza o to... najbardziej ciekawi mnie fakt świadomego , celowego ranienia kobiety za niedomówienie z dawnych lat - a co do jego dojrzalości emocjonalnej - w przypadku tego pana znam jedynie z opowiadań. A jak myślisz - skoro ówó pan ma lat około 26 - to jakie sa szanse że kiedys puknie się w głowę i zmądrzeje/ dorosnie? ps. czy Ty jestes psychologiem ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ocenianie szans jest jak wróżenie z fusów :) Trudno powiedzieć, pewnie 50% - bo albo dojrzeje, albo nie :D Nie jestem psychologiem, aczkolwiek psychologia mnie ciekawi. Czasem trochę poczytam, ale wiedzy dużej nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmadmadmadma
ja pierdole żal...masz 28lat jestes gowniarzem co ty mozesz wiedziec o zyciu?? A wy mu pytania zadajecie jakby byl jakims expertem...cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
czym się zajmujesz zawodowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jaka branża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internautysta29
Czy związałbyś się z kobietą która wychowywała się bez ojca? Czy też uważasz że takie kobiety sa bardziej "ułomne" społecznie? Pytam bo sam mam taka sytuację... znam ją od 3 miesięcy i boje się że mogę jej zrobić krzywdę... podobno takie kobiety mają lekko skrzywiony punkt patrzenia na mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie firma z branży finansowej, tematyka projektów różna: od jakichś wdrożeniowych IT po restrukturyzację przedsiębiorstwa. Znam kobiety, które wychowały się bez ojca, i są świetnymi żonami i matkami, wyemancypowanymi, ale współpracującymi na zasadach partnerskich :) Wydaje mi się, że to indywidualna sprawa. Równie dobrze możesz skrzywdzić kobietę, która miała pełny skład w domu. A dlaczego zakładasz od razu, że zrobisz jej krzywdę? Masz nieczyste intencje? Jeśli tak to może odpuść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadek z ciemnej strony mocy
Ja w sumie bez pytania, bo mam dziś dzień zaburzeń podkopułowych nie poddających się leczeniu środkami przechowywanymi w blaszanych opakowaniach, więc i kreatywność zerowa. Ale chcę Ci napisać, że świetnie się Ciebie czyta, jest tu całkiem sympatycznie i mam nadzieję, że topik nie zostanie uśmiercony zbyt szybko, bo rzadko pojawiają się tu takie tematy. W sumie można zdjąć kapcie, zakopać się pod kocem z aromatyczną małą czarną w kubku i niespiesznie kontemplować kolejne wypowiedzi. Tak lubię. :) Dzięki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internautysta29
Nie mam nieczystych intencji - ale boje sie ze ona moze inaczej podchodzić do pewnych kwestii partnerskich, do dzielenia obowiązków, boje sie ze bedzie miala swoj wlasny wyidealizowany swiat, i jak czasem beda gorsze chwile to bedzie siedzieć i ryczec etc. Naczytałem sie o takich kobietach sporo - i stad taki lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jakie masz plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świadek hehe no to ciekawie się zrobiło, to tylko chwilowa zabawa, ale miło mi :) Dobrze że od czasu do czasu ktoś ten cały lukier z tego wątku traktuje polewą z kilku gorzkich słów, bo byłoby nie do zniesienia :D Internautysta Jakieś obawy są zawsze, a jej podejście do problemów sprawdzisz w praktyce - prędzej czy później jakieś mniejsze lub większe się pewnie pojawią. Ty ją znasz i poznajesz i wiesz/będziesz wiedział, jaki ma stosunek do mężczyzn i poglądy na temat związków, można też podpatrzyć relacje z matką/innymi członkami rodziny - one też dadzą materiał do snucia wniosków. Po 3 miesiącach możesz na pewno już co nieco powiedzieć na jej temat, wiesz jak wywiązuje się z obowiązków domowych - o ile takie ma, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na dziś: teraz odpoczywam/oglądam film/podpatruję ten wątek, za jakiś czas skaczę do kumpla po foty z urlopowego wypadu w końcu, a wieczorem z siostrą i jej narzeczonym + kilku moich znajomych wychodzimy pokręcić stopami po parkiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
zdarzało Cię uprawiać cybersex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
spotkałeś się kiedyś z dziewczyną poznaną w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ile razy uprawiałeś sex z dziewczyną poznaną tego samego wieczoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
:) pytanie trochę źle sformułowane ale wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×