Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
co to za człowiek co z nim mieszkasz? lekko jestem niemrawa , coś mnie rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Chyba powinnam zacząć się pakować,ale nie chce mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u Was słychać?:) u mnie jak zawsze po staremu:) więc autorze nie lubisz łatwych panienek? Bo tak zrozumiała Twoją wypowiedz:) a i mam pytanko jaki kolor preferujesz na paznokciach u kobiet?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co to za człowiek - mój dobry kumpel (przyjaciel byłoby chyba za dużo powiedziane). kumpel ze studiów, czarny pas karate, mój imiennik więc niedługo razem wyprawiamy imieniny ;) starszy ode mnie o 2 lata, rozkręca swój interes transportowy. znajomi zaproponowali spotkanie przy filmie i wódce, rozważam ich propozycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines73
ruchasz sie czasem-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka gdzie się wybierasz? black_cat20 No wiesz nie mogę powiedzieć, że nie lubię, bo po pierwsze przyłożyłem do tego rękę, że tak wyszło, sam tego chciałem, po drugie nie wiem, czy ona była łatwa, raczej nie, poza tym znałem ją tylko kilka godzin więc tak naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć. Co do koloru paznokci to nie wiem, chyba ważne, żeby grał z całością. Bardzo mi się podoba manicure francuski, uważam, że jest stylowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie mów mi o seksie....ktoś powinien mi wydializować ten estrogen z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie lub czerwonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie idź! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Wybieram się na konie do znajomych, którzy maja stadninę,bo już od dawna mnie zapraszali więc korzystam z okazji ;) Ja maluje na czerwono albo jakiś jasny kolor, francuskiego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś fiolet:) jutro się mi pewnie zmieni:) a co do tego filmu to jak najbardziej idź:) miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
to do po weekendzie i udanych " łowów" jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
wiem,że wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z fitnesu i mam nadzieje, że jesteście :) Ja lubie różne ładne kolorki na paznokciach, ale frencha nie lubię, dla mnie jakoś właśnie nie jest stylowy. Dziś mam taki cielisty kolorek na palutkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
na palutkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ok rozumiem, nie lubię zdrobnień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię zabawę słowem, więc czasem wychodzą takie dziwolągi. Padam już więc się pożegnam - miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sobota i wybieram się na zakupy:) ciekawe czy upoluję coś fajnego:) a wieczorkiem seansik z przyjaciółmi:) więc miłego weekendu życzę i do zobaczenia prawdopodobnie w niedzielę wieczorkiem:) a co do zabawy słowami to zawsze bawił mnie tekst koleżanki do jej brata: " Zabieraj te giry!!!" :) jeśli się nikt nie domyślił to chodzi o nogi:) spadam dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
giry , bleee , znam text , okropne określenie , jestem estetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
witam wszystkich , jade do szczecina pogrzebać w ciuchach odpalę mojego 3 litrowego diesla i pojadę sobie równą drogą....nawet mi się chce ...założę duże ciemne okulary i pogapię się bezczelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
wróciłam , o mało nie spowodowałam wypadku ....widocznie gapiłam się na to światło ale mój mózg nie zarejestrował tego...chyba było czerwone...ale to mnie niczego nie nauczyło...w drodze powrotnej wdałam się wyścigi na drodze nr 10 ... co to za spokojna muza , głowa boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg na pewno zarejestrował, ale widocznie świadomość nie :D Ja się nie ścigam od wypadku, totalnie wyluzowałem na drodze, puszczam sobie zawsze jakąś muzykę i jadę na relaksie. Często zależy mi wręcz, żeby dojechać później, żeby zdążyć coś przesłuchać w całości ;) Głowa nie boli, wczoraj zrobiliśmy tylko kilka drinków i flaszeczka whisky, którą przytaszczyłem na wieczorem w miłym towarzystwie została, aby doczekać lepszych czasów w niedalekiej przyszłości. A muza spokojna, bo jakiś taki mam dzisiaj dzień relaksu :) A ta piosenka wpadła mi w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
o cześć , zaraz wychodzę .....jaki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×