Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
dziękuję , bawię się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jaka kobieta i co zrobila ? opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Skomentowałbym to jakoś jeszcze może, ale pewnego poziomu trzymam się nawet w necie" Na każdym kroku udowadniasz swój brak poziomu mitomanie. Ludzka hipokryzja nie zna granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpel - gospodarz imprezy - był z taką panną, raczej jakaś luźna znajomość, ale widać było jednoznacznie, że są na tej imprezie razem, natomiast po odpowiedniej dawce alko kobieta zaczęła się do mnie dość ostro przystawiać no i takie dziwne szachy były, żeby się odczepiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
sztama , słowo hipokryzja tu chyba nie pasuje...wiesz co ono znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
no to rzeczywiście trochę niezręcznie się zrobiło ... :) a chociaż ładna była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nieeee , a powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z urody średnia, ponadto bardzo dziwny miała sposób dyskusji, ciągle podkreślała, że jest jakąś tam kierowniczką i pytała ilu ludzi ja mam pod sobą :/ Brała mnie do tańca obmacywańca, a później siadała przy kumplu, grając sparowaną kokoszkę.. Endomondo wypasik dzisiaj ją sprawdziłem rysuje Twoją trasę, oblicza dystans, prędkość, kalorie itd. :) Taka pomoc przy treningu :) Znajomi właśnie się śmieją, że chyba rower na plecach niosłem hehe A Cocorosie ciekawy zespól, bo tym co wklejałaś wydaje mi się, że przypadłby Ci do gustu, mają kilka fajnych kawałków, a poznałem ich na Openerze (w sensie poznałem ich muzykę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
na razie spadam , potem pewnie wpadnę , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bylam wczoraj w teatrze na "skazani na showshank". Akurat gra tam moj brat wiec musialam zobaczyc. Kilku fajnych aktorow tez bylo wiec polecam. Teatr "syrena" w wawie. Poza tym dzis odprowadzalam siostre cioteczna na peron bo tez przyjechala do mnie na weekend. Ta wariatka kilka razy na miesiac dostaje mandat za brak biletu czy legitymacji. No wiec jak wsiadala do kolejki to widzialam jak pan kanar wychyla swoja piekna glowe (ja ich zawsze rozpoznam:classic_cool:) i dre sie na caly peron: KALA KASUJ BILET BO KANARY!!! fakt faktem spojrzal sie na mnie jak na idiotke no ale musialam uprzedzic siorke:classic_cool: Co sie okazalo pozniej.... Kala wsiadla, skasowala bilet ale ze kasownik nie dzialal to sie jej nie odbily te cyferki. No wiec zapytala pana, ktory siedzial obok niej czy ten bilet jest skasowany bo ona nie stąd i nie wie. A on: nie prosze pani, nie zostal skasowany a ja jestem kanarem. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups poprawka "skazani na shawshank" a nie show:D PS. widze, ze topik nadal na topie:-p Nie mam dzis czasu czytac wczesniejszych postow ale jutro sie za to zabiore🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
cześć , siostra rzeczywiście mało ogarnięta, ale to bywa urocze , słyszałaś Duży podobno schizofrenię ma :) trzeba uważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
a siostra Kala ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u Was słychać? Ja nie wyspana jestem bo z przyjaciółmi filmy oglądaliśmy:) ale tak to super bo fajna pogoda dziś była i mogłam trochę czasu spędzić na powietrzu:) ehh od jutra za okna muszę się zabrać:( spowiedź mnie czeka a do tego wszystko na niebie i ziemi wskazuję, że będę świadkiem na bierzmowaniu u siostry, a myślałam że się wykręcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
spowiedź , o matko! ja przestałam w 2 kl podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
🖐️ skazani na shawshank fajny film, widziałam go jakoś niedawno. Właśnie wróciłam do domu i jestem trochę zmęczona podróżą. Może zajrzę jeszcze dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielam zazdroszcze Ci tej salsy. ja właśnie wróciłam, ale ja dopiero się uczę i chyba nie idzie mi jakoś rewelacyjnie. Chociaż zabawa i tak świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
gdzie to się chodzi w szcz na salsę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) GreenEye73 Ja też właśnie wróciłem :) Dzisiaj niestety nie był nasz dzień, trochę usztywnieni byliśmy przez całe zajęcia, nie było tego powera, co tydzień temu, ale i tak było jak zwykle fajnie :) Skazani na Shawshank też widziałem, podobał mi się, ale chyba mniej niż wszystkim dokoła, pamiętam, że moi znajomi bardzo mi go zachwalali. black_cat20 Bycie świadkiem na bierzmowaniu to chyba nie jest ciężka fucha, więc bez problemu ogarniesz :) Z tego co pamiętam, to tam się tylko stoi i coś podpisuje ;) katharssis Dawno Cię nie było :) A jak już suzie wspomniała potrzebuję prędko psychologa, bo nie wyrabiam ze schizofrenią, na szczęście znaleźli się tu ludzie, którzy ją zdiagnozowali - mogę chyba mówić o dużym fuksie :D A siostra nieźle zakręcona ;) Zaraz jakieś foto z przejażdżki wrzucę dzisiejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
lubie tańczyć ale dawno nigdzie nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
chyba się nie skuszę na meczyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×