Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
lece coś porobić , będę potem , nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy wyciąga mnie na jakieś dubstepy do Poznania na początku maja, ale jak zobaczyłem pociągi, to trochę wymiękłem. 5h jazdy :/ A samochodem trochę bez sensu. W ogóle beka, trochę odsłuchuję ostatnio metalu i przypomniało mi się, jak w liceum miałem przygotować na angielski uzupełnianie tekstu piosenki ze słuchu. Wiecie na kartce tekst z lukami i leci piosenka z magnetofonu ;) No i zrobiłem do tej piosenki: http://www.youtube.com/watch?v=sGdcmvzpF2M Lekka konsternacja zapanowała w klasie, ale z moją pomocą (jako że dysponowałem całością tekstu) udało się, a nauczycielka była wyrozumiała hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
nie moje klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dlaczego samochodem bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dlaczego samochodem bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hej, samochodem bez sensu bo w końcu mielibyśmy jechać na dość grubą imprezę, w pociągu jest ciekawiej chyba. Chociaż sam nie wiem, może po prostu dawno nie jechałem pociągiem i chętnie bym się przejechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
te metalowe klimaty coś nie dla mnie .... czytałeś ten wywiad Nergala dla wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
no w sumie nigdy się Nim za bardzo nie interesowałam , facet poskładany do kupy i pragmatyczny , szkoły chyba też jakiejś liznął .. jak On mógł z tą Dodą ? niepojęte a Madonne dość lubię ( w końcu Królowa) ale tam trochę niedomagała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
a taki opener w zeszłym roku to fajny był .....coś mi wypadło wtedy , pojechałabym ( na żadnym nie byłam ) Grace Jones ! łał zobaczyć posąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Nergal ma w głowie poukładany jasny światopogląd, na UG studiował chyba historię. W liceum słuchałem trochę Behemotha ;) A co do Dody no cóż, może poza kreacją sceniczną jest trochę inna, ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Openerze jestem co roku, w końcu pod nosem... Najlepszy chyba był dwa lata temu, codziennie jakiś mega koncert - Faith No More, Sex Pistols, Crystal Castles, The Kooks super zagrali, The Prodigy :D W tym roku też się szykuje niezły lineup i chyba znów pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dlaczego chciałbyś wierzyć? to coś ułatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzcxvzbz
spotkać sie z kochankiem? nie widzielismy sie 1,5 roku. On nalega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Prodigy lubię :) kiedyś jak przejeźdzałam przez kielecką wieś to wyszedł taki na drogę w niedzielę rano ...wyglądał jak wokalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba dlatego, że byłby spokój z całym początkiem wszystkiego i jakaś wizja tego, co jest po piachu - czyli odpowiadałoby to bardzo mojej potrzebie zobaczenia tego, co będzie za 500 lat :) Z drugiej strony bez boga sam odpowiadasz za swoje życie. Nie jestem jednoznacznie określony religijnie. Uważam, że religia może przynosić zarówno dużo dobra, jak i dużo zła - jak zawsze wszystko zależy od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzcxvzbz
czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
"Z drugiej strony bez boga sam odpowiadasz za swoje życie" no tak , to samo co zawsze , byłoby na kogo zwalić ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na Prodigy był szał... Ostatni koncert ostatniego dnia. Polecieli trochę z ostatniej płyty, a oprócz tego większość hiciorów. Oj bolały kolana bolały i to mimo że całe bodaj Placebo przesiedzieliśmy, żeby zbierać energię na szał jak najbliżej sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jak tam na plaży ? już się smażyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
też nie mam tak znowu daleko ( stówka) koleżanka ma malutki pensjonacik w Rewalu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem na plaży, pojechałem rowerem na siłownię okrężną drogą, a wracając myślałem, że nie dam rady - trochę się wypompowałem :) Ale w najbliższych dniach jeśli pogoda się utrzyma na pewno piasek odwiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzcxvzbz
Miała byc odpowiedz na pytanie a Ty co kazesz qrwa moneta rzucać alec qrwa madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×