Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość Romanistka
wróciłeś już do domu? zmęczyły mnie te święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak: Spóźnione dzięki za fajne życzenia (niektóre niestety się nie spełniły, ale przynajmniej jest jakaś rezerwa na następne święta ;) ) i cóż - udanego wskoku w normalny tydzień (w sumie prawie normalny, bo bez poniedziałku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Właśnie wróciłam do swojego mieszkania. suzie trochę za dużo gości mieliśmy w tym roku przez co non stop na nogach. Wreszcie zdjęłam te okropne szpilki... a ja ma jutro wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądałam Titanica i jestem maksymalnie wkurzona na te beznadziejne reklamy!!! Szału można dostać! Zero przyjemności z oglądania filmu:( A tak w ogóle to witam z powrotem:) super koniec świąt:) uff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) No tak, reklamy, zapomniałem o nich :) W dużej mierze dzięki nim nie oglądam tv :) W sumie też już miałem dość tych świąt, jakieś dziwne były, a wczoraj leżałem w łóżku z gorączką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto oglądać filmów szczególnie na Polsacie i Tvn:( masakra:( oj współczuję:( dopadł Cię jakiś wirus? Jesteś już zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest.. Na początku myślałem, że wzięła mnie grypa, bo przewiało mnie ostro w czwartek na motorówce, ale objawów grypy nadal nie ma, natomiast jestem strasznie osłabiony - z trudem pompki robię :/ W ogóle spać mi się chce, chyba zaraz spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć suzie:) co tam słychać? Więc u Ciebie dzisiaj fajna pogoda musiała być:) u mnie padał deszcz i burza była:( tak samo wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tego samego wirusa co moja pani Danusia pomoc...2 dni bez sił leżała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej tego nie lekceważ to może być coś poważnego:( idź prześpij się i porządnie się wygrzej nie myśl nawet o żadnej motorówce:) a tak poważnie gorącą herbatka z cytryną i do łóżka. Dobranoc i życzę bardzo szybkiego powrotu do zdrowia. Może idź do lekarza tak na wypadek, wiesz nigdy nic nie wiadomo. Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pani Danusi przeszło po 2 dniach, to mam nadzieję, że mi też, i że jutro w pełni sił poruszam się po świętach :) Moja p. stomatolog z lat dziecięcych też miała pomoc p. Danusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:) żeby tylko nikt nie musiał Cię wlec jak będziesz tak słaby, że nie będziesz mógł chodzić mężczyzno:) do niczego Cię nie zmuszę, ale ja na Twoim miejscu pewnie też bym nigdzie nie poszła tylko próbowała się leczyć domowymi sposobami:) ehh ale Tobie radzę znaleźć drogę do tego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem;) dobranoc suzie:) Jezu nie obraź się ale ja nie cierpię dentystów uff mam totalny uraz z dzieciństwa jak leczyłam się u takiej jednej to był kooooszmar:/ ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz domyśliłam się, że jakoś się sobą nie przejmujesz:) do lekarza iść nie chcesz....Mężczyźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię już bym wolała mieć rękę z gipsie niż mieć powtórkę z tej jednej jedynej wizyty u tej koszmarnej baby:/ A może Twój lekarz był fajny i nie czułeś się jak na torturach niczym w średniowieczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×