Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość Romanistka
wow jak Ty to znalazłeś ;) idę spać dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem właśnie ze spotkania z jednym z wiceprezesów tej korporacji, do której być może uderzam i powiem Wam, że taki gabinet, na takim piętrze i z takim widokiem to mógłbym mieć :D Ale jeszcze się nie dogadaliśmy, choć sprawa ciągnie się od końca stycznia, trochę perwa. A w międzyczasie wyszła inna propozycja, nie wiem czy nie ciekawsza... Jak Wam mija dzień? W Gdańsku piękny początek majówki, szkoda że ma się to zepsuć na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hej co tak długo? Chyba masz duże wymagania wymagania:D Dlaczego ta druga propozycja jest ciekawsza? u mnie grzmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że się wcześniej ostrzygłeś :D jak miałoby się nazywać Twoje nowe stanowisko pracy? piękna pogoda ...rzeczywiście ..ale ja nie mam długiego weekendu , idę do pracy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w ogóle to Harry bardziej mi się podoba :) Jeśli chodzi o ten ślub to największe wrażenie robią te ujęcia Opactwa Westminsterskiego robione tak jakby spod sklepienia ..wtedy widać jaki to wysoki kościół , ogólnie fajna impreza , szkoda że nie oglądałam , była w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Za dużo trąbią o tym ich ślubie w mediach. Sukienka, kapelusze... jak dla mnie do znudzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak Wam mija dzień? Autorze szalejesz z tą pracą, wymagania masz ale tak trzymaj:) Co do ślubu to mam takie zdanie jak Romanistka za dużo o tym trąbią. Mnie osobiście absolutnie to nie interesuje i tyle. Ok wpadłam tylko na chwilkę może potem jak będę miła trochę czasu to wpadnę. Oglądam film na Tvn Uprowadzona i w przerwie wpadłam, te reklamy mnie wykończą psychiczne. Cholerka jutro czeka mnie zabieg i suzie podejrzewam, że ten sam co Ciebie:( miałaś laserowo? Staram się o tym nie myśleć, na razie mi wychodzi ale jutro pewnie będzie mi to wychodzić beznadziejnie:) No nic życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej , co do ślubu..ja lubie się pogapić na takie imprezy , cieszy mnie że ludziska mają się czym pasjonować itd , obejrzałam the best and the worst itd , w tej galerii niektóre foty są wyrąbiste !!! http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/royal-wedding/royal-wedding-pictures/8483601/Royal-wedding-pomp-and-pageantry-the-carriage-procession-and-wedding-cake.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg na pewno nie ten sam co ja...ale nic sięnie przejmuj , będzie dobrze. swoją drogą jak człowiek idzie do takiego szpitala to jakoś mu się psycha zmienia.. poddaje się wszystkim czynnościom bez szemrania, wyłącza się jakaś część odczuwania ... tak żeby było potem łatwiej wyrzucić to z pamięci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dopiero zabieg czeka , dopiero jak odbiorę wynik ( 4.05 powinien być ) to się dowiem jaki będzie zakres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
mam dzisiaj zły dzień, wszystko mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak już 5 dni i jeszcze będę tak miała przez 9 , jakoś wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Jak leci? Sopot oblężony... Turyści przyjechali się podlansować i zapchali ścieżki rowerowe - trzeba zwalniać :/ Super pogoda, mimo że trochę chłodno. Jutro ma padać deszcz, więc dziś trzeba było poużywać! Nie ma lipy ;) A więc 30 km roweru dla rozgrzewki i potem trochę kosza pod Ergo Areną hell yeah! A teraz piwo, żeby brzuch ładnie się prezentował nadęty w sopockich klubach ;) Romanistka Druga propozycja być może ciekawsza, bo firma mimo że o zasięgu globalnym, to sprawia wrażenie bardziej dynamicznej, młodzieżowej, mniej snobistycznej niż ta korporacja za dychę... Też idę do pracy w poniedziałek, ale we wtorek nie ;) A co do ślubu boskiego Williama i boskiej Kate, who cares ;) Ja nie mam potrzeby podniecania się rewią mody na czerwonym dywaniku dla zakutych arystokratycznych snobów :) W tym roku chyba się nie opalam, straszycie tymi zmianami skórnymi, a ja mam tu i ówdzie jakieś pieprzyki :/ Tylko jak tu być synem młynarza nad samiutkim morzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim , słońce u nas świeci jak wściekłe ale jest zimno :/ w końcu dziś zaniosłam pit, mieszkam niedaleko us , był luz . Z głowy. Pojechałam do nomi po sadzonki kwiatków , bedę dziś sadzić białe surfinie ... dobrze że były ..ludzie najczęściej kupuję te kolorowe . ja lubię białe , a najbardziej lubię białe tulipany. dzwoniła moja koleżanka ze szczecina.. leży w szpitalu , jest bardzo chora ( to nie rak , ale dość poważna sprawa ) jutro do niej jadę . Heeej , co do tego ślubu , nie jestem snobką! :P a foty niektóre fajne , np czarne konie idę sadzić kfiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam słychać u Was? Ja wróciłam z zabiegu i jestem szczęśliwa, że już po:) teraz tylko badania i mam spokój:) Lekarz próbował odwrócić moją uwagę od bólu i opowiadał mi kawały o ślubie Kate i Williama a ja mu na to, że ich ślub mnie nie interesuje:) przynajmniej było miło:) poza tym to piękna pogoda u mnie była w południe zanosiło się na burzę ale się rozpogodziło i prażyło mocno:):) oby tak dalej:) :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takiego się stało że założyciel porzucił swój topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kwiatki co posadziłam chyba mi przemarzną...jest zimno w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Topiku nie porzuciłem, tylko przy takiej pogodzie ciężko wysiedzieć w domu ;) Endomondo motywuje do tego, żeby cały wolny czas spędzać na sportowo :) Tak więc na pewno odbije się to na mojej obecności tutaj, mówi się trudno. A jeśli wątek jednak umarłby, to niniejszym już w tej chwili dzięki za popisanie! Jadę chyba do Sopotu, jest tam teraz naprawdę interesująco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
rowerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
sam? Ja jakoś nie lubię w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnie dobrze się jeździ , nie trzeba z nikim gadać zrób ładne ujęcia starych domów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w szpitalu , koleżanka waży 43 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
suzie co jej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z trzustką .. w ogóle nie mogła jeść .. teraz jest trochę lepiej , kleik ryżowy suchary i herbata , czasem cienki rosół i jedzenie dla dzieci ze słoiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie bywa. Czasem sam, czasem w towarzystwie. Obie opcje są spoko, ale też chyba wolę jeździć z kimś - lubię gadać (chyba że nie mam nastroju na gadanie, tylko na podziwianie). Z koleżanką brzmi poważnie, mam nadzieję, że się wykaraska i sobie odrobi jedzenie kotletów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×