Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

To brzmi drastycznie:) wyrżnięte ósemki:) ok ja spadam bo mam książkę do doczytania:) dobranoc i do jutra:) Dbaj o siebie uparciuchu:) słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz z tymi wszystkimi znieczuleniami jest lajt.. Pamiętam kiedyś jak mi notorycznie bez znieczulenia wiercili w miazdze :/ Ha wiadomo, szewc bez butów chodzi ;) Nasz pies też zawsze ostatni w kolejce do szczepienia :D Ja mam trochę zbyt ściśnięte zęby w żuchwie. Nie mogły się zmieścić bark w bark ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to drastycznie wygląda blada twarz cała we krwi i zmęczony chirurg :) Ale ja wolę dentystę i połamane kończyny... Kilka razy miałem kostkę w gipsie i już nie chcę :/ Potem ta cała rehabilitacja, dochodzenie do sprawności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe suzie no wykonujesz bardzo potrzebną fuchę nie da się ukryć ;) To jest taki typ zawodu, który dotyczy wszystkich ludzi bez wyjątku i każdy ma o czym porozmawiać w tym temacie ;) I porady porady porady :/ Jak Czarna Dalia? Chciałem to obejrzeć, ale chyba jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brian de Palma , kryminał hollywood lata 40-te nie byłam zachwycona jakiś pusty ten film....jakby pod tym co robią bohaterowie nie było żadnych motywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kwestia nastawienia. Czasem mam wrażenie, że film jest płaski jak stół, a później okazuje się, że to mi wyobraźnia głębinowa się wyłączyła w trakcie seansu ;) A aktorzy dali radę? Hartnett bardzo różnie wypada w filmach. Scarlett ze swoją urodą pasuje w sumie do lat 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trochę nie uważałam.....:/ w necie grzebałam i piwo piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
A ja regularnie chodzę do dentysty... szczególnie odkąd przyjmuje baardzo przystojny pan doktor ;) Byłam dzisiaj odebrać wyniki badań i anemia mi się przyplątała. Oddajecie krew? w ogóle to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ... anemia ....przykre.. nie wiadomo jakie są u Ciebie przyczyny? nie oddaję krwi , gdybym oddała te chyba 450 to bym chyba wpadła we wstrząs :D co słychać ogólnie ? Jak zdrowie Anzelm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , już nie będę się wygłupiać z tymi imionami , nudne i nieśmieszne , pozostaje mi wczołgać się pod dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie wiem, ze nie chcesz rozmawiac o pracy ale mam jedno pytanko:classic_cool: skoro juz tu jestes:-p mianowicie chodzi o to, ze zeby zawsze mialam zdrowe jak kon ale ostatnio pobolewa mnie dziąsło. zadnej dziury ani ubytku ale jednak mnie boli. jak myslisz, powinnam sie wybrac do dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja jak mija wieczór? Ja trochę po pracy z kumplem łódką popływałem. suzie aktywna jak zwykle ;) Rolki fajna sprawa, zwłaszcza jak się wymiata tak jak te dzieciaki, ja chyba jednak ze 2 razy w życiu miałem to na nogach... Mniej lubię od łyżew, kwestia hamowania... W ogóle okazało się, że mam nieważny dowód osobisty od miesiąca, niezła beka, muszę szybko wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechalam rowerkiem do pracy, pozniej bylam na silowni i niedawno wrocilam do domku - tez rowerem:classic_cool: sie ma sie jezdzi:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko coś powiedzieć nie widząc ...ale skoro Cię to niepokoi to idź , długo już boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee dziśnieaktywna.. od trzeciej byłam w pracy a wcześniej pozałatwiałam trochę zaległych spraw ...dziś szukałam nowych rolek na necie ( stare są chyba beznadziejne ) znalazłam jakieś mercedesy ROLLERBLADE TWISTER 80 ponad 8 stówek ...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz też non stop Endomondo i się chwalę przejechanymi kilometrami ;) A zdrowie dopisuje, dzięki ;) Podobnie jak Danusia, wróciłem do życia po 2 dniach :) Krwi nie oddaję, może zacznę? Chyba ogólnie jest spore zapotrzebowanie, chociaż ja mam popularną grupę, więc może takich problemów z nią nie ma. Pozostając w temacie zawodowym suzie, od ostatniej ósemki mam nadwrażliwość siódemki, ale nie po drodze mi do gabinetu, pójdę jesienią! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarssis a w którym miejscu ? w okolicy wierzchołka korzenia zęba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta siódemka koło tej usuniętej ósemki? jaka to nadwrażliwość ? gryźć nie można, czy na zimno-ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak naciskam palcem to boli mnie centralnie pod zebem od strony wewnetrznej. nie wiem gdzie jest wierzcholek korzenia zęba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×