Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość Jeleń jakich mało
Uznałem, że udzielam to średnio udany nick, bo generalnie nie niesie żadnego przekazu i został wymyślony bez namysłu na szybko, żeby pasował do tematu, a teraz przyszła refleksja, żeby może nadać mojemu nickowi jaką tożsamość... Jeleń to nick roboczy haha na pewno nie jest to wersja ostateczna :D Ale widzę, że wzbudził pozytywne emocje i o to chodziło. Natomiast co do mojego poroża, to o ile mi wiadomo, to nie przyprawiła mi go żadna, wyrosło naturalnie ;) katharssis Żarty żartami, ratowanie z opresji na krótką metę może być i zabawne, ale prawda jest taka, że powinnaś się jakoś przebadać i sprawdzić, w czym rzecz. A jak reagujesz na podróże samochodem/pociągiem/samolotem, żeglowanie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie zaczepiania to zawsze mam stracha jak jade schodami ruchomymi bo boje sie ze np. nogawka mi sie wkreci tam do srodka i co wtedy??? wciagnie mnie cala i przemiele:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja zdecydowałam się na pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożongluję trochę nickami ;) Żeby było ciekawie :) Prawdę pisząc to myślałem, że nie od razu uwierzycie, że zmieniłem nick, tylko że pomyślicie, że to podszyw hehe Miałem partnerki nie Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja na takich schodach myślę o sznurówkach , a w tramwaju zawsze myślałam o szaliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis haha ja ma to samo:) wolę iść zwykłymi schodami niż ryzykować wciągniecie tam do środka;) a ta niezdarność ma związek jakiś z podróżami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podroze lubie, nie mam choroby lokomocyjnej ani nic z tych rzeczy. Jak bede przy okazji u lekarza to zapytam o co tu chodzi. black cat - a co do tej mafii to baaardzo mozliwe bo mieszkam w miescie, ktore niestety z tego slynie, ale ciii:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na serio to przy tych schodach (gdzies pod reka) powinien byc taki guzik (a moze jest?) ktory by je wylaczal w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
skąd były ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ten nick jeleń mi się nie podoba ... chyba nie pasuje do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj autorze jesteś coś nie w humorze? Stało się coś? My się tutaj tak wszystkie uzewnętrzniamy a Ty odpowiadasz i udzielasz nam porad. To działa w dwie strony więc jak co to pisz, chętnie doradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no jako Pan na wydaniu poznaje się trochę ludzi, także języków zasięga... Przelotne sprawy... Choć muszę powiedzieć, że jednej Słowaczki trochę żałuję w sensie, że dzieli nas taka odległość, ona Praga ja Gdańsk i w sumie nie było szansy dobrze się poznać pozafizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe black_cat thx za troskę, ale humor mam bardzo dobry :) Dzisiaj miałem pewną nienajlepszą wiadomość, rodzinne sprawy, ale nie czuję potrzeby póki co użalania się nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonku - poki co asystentka dietetyczki z aspiracja na cos wiecej. I tez jutro mam podac swoja cene wiec jesli sie nie zgodza to znowu baj baj:-o Poza tym zalezy im na dobrej reklamie a wiedza, ze troszke sie na tym znam i mam mozliwosci wiec moooze pojda mi na reke. Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ok:) a czy kobiety z zagranicy różnią się od Polek? Nie chodzi mi tutaj o aspekt fizyczny tylko o charakter, sposób postrzegania świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat Hmm chyba nie poznałem ich na tyle dobrze, żeby odczuć jakieś ciekawe odchylenia od polskich norm. Słowaczki to w ogóle prawie Polki, Rumunki są bardzo żywiołowe i temperamentne, zupełnie jakby im się wydawało, że są Hiszpankami :D No ale ja poznałem pojedyncze przypadki... Poza tym wydaje mi się, że kraj pochodzenia nie ma takiego znaczenia jeśli chodzi o postrzeganie świata. Ludzie o podobnym wykształceniu i usposobieniu raczej dość zbieżnie patrzą na świat. Chyba że chodzi o jakieś poczucie przynależności narodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
byłeś w Rumunii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa , to dlatego tak szumnie kilkakrotnie 'a h o j" na przywitanie bylo :D z tesknoty autorze :) of course powodzenia dla Pani sympatico wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×