Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

poziomki :D :P strasznie dawno ogladalam "Mulholland Drive" i pamietam, ze zakrecony.. jak wsie filmy Lynch'a z reszta a z "twin peaks" uwielbialam ta melodie,aczkolwiek jednoczesnie wzbudzala niepokoj ale ludzie lubia sie bac,wiec moje uwielbienie nawet sie "kupy" trzyma:P Tylko jedna rzecz musze stwierdzic - za malolata fabula mnie wciagnela, a ostatnio jakos mialam mozliwosc obejrzec i - gdyby nie sentyment, to stwierdzilabym,ze to troche cienkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie - zostaw czarna germanotte, jak ktos sledzi topic,to sie kapnie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczaiłem się w sumie do suzie, przynajmniej jakiś pomarańcz rozświetlał te czarne, posępne zastępy ;) germanotta to dużo twardszy nick ;) berenka tak o te poziomki lobbowałaś, że zgłodniałem, spadam na lunch :D do zobaczenia może wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jeśli chodzi o tą wymianę zdań o katharssis, tragedia grecka itd to chodziło mi o to, że nie przepadam za Dodą:) bo piszącą tutaj katharssis lubię za ten płot i w ogóle :) ;) wpadnę do Was wieczorem, teraz idę na jakiś spacerek aż grzech w domu siedzieć jak taka ładna pogoda:) ahh i drogi autorze spóźnione smacznego;) pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielam_wywiadu_rzeki katharssis Starożytni Grecy też pewnie ściągnęli od Ciebie;) Oj chodzilo mi, ze na bank nie wzielam tego od Dody:classic_cool::-o suzie - ale wtopa:D Nie martw sie tez mialam takich kilka:) i badz nadal suzie, juz sie przyzywczailam black cat- takich "płotowych" przygod mialam sporo. W ogole bylam chyba przypałowym dzieckiem hehe. I tak zostalo do dzis;) Poza tym na pewno nie znacie takiej osoby jak ja, ktora nie przezyje dnia poki czegos nie stlucze, przewroci, potknie itd. Ale to chyba problemy z błędnikiem:-o Moj chlopak zalamuje nade mna rece jak widzi ile razy w ciagu dnia potrafie sie o cos uderzyc... Czasami jest to nawet zabawne nie mniej jednak powinnam sobie zbadac glowe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis nie tylko Ty masz taki problem;) ja też wpadam na meble albo ludzi;) czasem spadnę ze schodów:)naprawdę nie wiem jak zdałam prawo jazdy, instruktor był mną przerażony bo nie raz wjechałam na chodnik albo zagapiłam się na przystojnego przechodnia:):p a co do tych nicków, ktoś powyżej napisał, że jest to tak jakby interpretacja naszej osobowości czy coś w tym stylu, ja swój nick wymyślałam na szybko ale teraz jak się nad tym zastanowić to ten mój nick czarny kot pasuje jak ulał;) rzeczywiście przynoszę nie szczęście...sobie:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Cześć , wróciłam z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi autorze:) mam pytanie....Masz siostrę? Bo wiesz przeczytałam, że mężczyźni, którzy wychowują się z siostrą lub siostrami są bardziej elokwentni i cierpliwi:) Myślisz, że to prawda? :) to chyba nawet naukowo jest potwierdzone, piszę chyba bo nie jestem pewna. No to teraz już wiem z jakimi facetami powinnam się umawiać:) wiem czemu z ostatnim facetem mi nie wyszło:) nie miał siostry tylko brata!:) a do mnie trzeba mieć naprawdę anielską cierpliwość;) hahaha;) ok wpadnę potem, idę biegać:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, ze ja tak kiedys nie mialam😭 Prosty przyklad - ide do drugiego pokoju i uderzam bokiem/ręka czy inna czescia ciala w futryne:-o no kootwa przeciez wiem, ze ona tam jest a mimo wszystko jestem tak nieuwazna ze musze o nia zahaczyc. I to nie jest tak, ze sie nie mieszcze:classic_cool: bo chudzielec ze mnie... tylko po prostu jakos nie trafiam. Albo to rozkojarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
on ma siostrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem:) dzisiejszy spacer mnie wykończył więc za długo nie miałam sił biegać;) katharssis może to rozkojarzenie jest:) ale w sumie jak tak wpadam na te meble czy też futryny ( heh nie jesteś sama;) ) to rozkojarzona nie jestem ani trochę, po prostu sobie idę idę i nagle bam w mebla, nie wiem może jakoś źle wymierzamy sobie odległość albo coś:) :) ale nie martw się dziewczyno przyjmijmy, że to nasz taki specyficzny urok:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiesz chyba, że niezdarność!:) oczywiście, że urok:) jesteśmy czarujące kobiety czasem wpadające w życiu na nie wielkie przeszkody w naszym przypadku meble lub futryny od drzwi:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiesz chyba, że niezdarność! oczywiście, że urok:) jesteśmy czarującymi kobietami czasem wpadającymi w życiu na nie wielkie przeszkody w naszym przypadku meble lub futryny od drzwi:):) sorry za wyżej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok wierze Ci na slowo:) bede to sobie wmawiac po kazdej takiej sytuacji czyli jakies 17 razy na dzien:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeleń jakich mało
Cześć 🖐️ Postanowiłem zażartować i napisać pod zmienionym nickiem - podoba się Wam? ;) kocie i katharsis Możecie zliczyć wszystkie siniaki, jakie macie na ciele? ;) No i generalnie nigdy te małe stłuczki nie musiały się skończyć remontem? (Waszego ciała albo mebli hehe) suzie chyba wie już o mnie wszystko - tak, mam siostrę, mam też brata. Nie mam pojęcia, czy to prawda, co pisze black_cat, wymagałoby to większej próby badawczej niż pojedyncze przypadki. Ja nie wiem, czy jestem elokwentny i cierpliwy. Wiem za to, że z siostrą relacje bywały różne, wiadomo jak to jest między dziećmi, a teraz są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu będziesz miała większe poczucie własnej wartości:) i nie przejmuj się tym tak:) w pewien sposób kobiety, które posiadają taki "specyficzny" urok podobają się facetom, w końcu oni uwielbiają ratować nas z opresji;) nie ma to jak pozbierać własną kobietę z podłogi w ogóle jakąkolwiek kobietę i zapytać jak się czuje...:) wiesz o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tendencje do robienia sie siniakow😭 wiec ogolnie jest ich masa:classic_cool: Jelen - ? hmm... dosyc oryginalny nick:D Mysle, ze posiadanie siostry ma bardzo pozytywny wplyw na pozniejsze relacje z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black cat - wszystko ladnie pieknie ale moj facet nie ma juz sily by non stop ratowac mnie z opresji. ale spokojnie, pracuje nad tym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Ja znowu nie wpadam tak często na różne rzeczy.. (raz jeszcze na studiach na latarnię jak szłam ze szkoły , następnego dnia na tej latarni złamał się wpół stary polonez ) za to koszmarnie się zaczepiam .. no tak się potrafię zaczepić w skomplikowany sposób że aż mi się ciężko odczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
miałeś kiedyś partnerkę nie Polkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharssis rany jak on nie ma siły ratować Cię z takich nic nie znaczących opresji to co będzie jak wpadniesz w jakieś poważne tarapaty?:) Np. zadrzesz z mafią albo coś?:) pisałaś gdzieś wyżej, że jesteś bezpośrednia więc całkiem możliwe, że powiesz nie temu co trzeba o jedno słowo za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×