Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluniaaa...:)

Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość Oluniaaa...:)

Witam Mam faceta i 2-letnie dziecko, nie jestem jednak szczęśliwa w tym związku. Dwa miesiące temu poznałam przez smsy pewnego faceta. Wydaje się być miły, kulturalny. Zaproponował mi spotkanie ale nie wiem czy powinnam się zgodzić, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona21
Skoro nie jesteś szczęśliwa w związku to się z nim spotkaj, przecież to nic złego ale pamiętaj że dziecko jest najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że ten
świat jest popieprzony !!! Normalnie jak moda na sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluniaaa...:)
Wiem że dziecko jest najważniejsze. Nie mamy ślubu więc nie jest wszystko przesądzone. Ale i tak się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziata
powiedz..czy jak ktoś napisze ci żebyś poszła to pójdziesz?matko !!! same dzieci tu siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluniaaa...:)
Ja prosze o porade a nie o dyktowanie co mam robić. Skoro jesteś taka durna to nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziata
Durna dziecino to ty jesteś ,masz faceta z ktorym jesteś nieszczęśliwa ? odejdź ,powiedz mu że jesteś nieszczęśliwa z nim i umów się z kim chcesz ,zadajesz pytania jak 13latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniona21
Skoro nie macie ślubu to sprawa jes łatwiejsza. Myśle że powinnaś się spotkać z tym facetem, a czy on wie że masz dziecko i jesteś w związku? Uważam że tego nie powinnaś ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam luz
idz kobieto! Nie widze jednak powodu do powiadania całego życiorysu zaraz i to komus kogo sie nie zna a jeszcze nic nie planuje. Chyba,ze padną konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartrher
możesz iść albo nawet nie iść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
nie jesteś szczęśliwa w tym związku, ale nie masz pojęcia co robić i jak tu miec dobre zdanie o kobietach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×