Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joko1982

Pielęgnacja włosów przedłużonych

Polecane posty

Już opisyawłam historię jak poszłam do salonu i praktykantka nałozyła mi jakiejś złej odżywki i zniszczyła mi włosy... miałyscie już siano na głowie?? masakra... myslałam że mam już po włosach :((( i będę musiała je ściągnąć:( gdzieś wyczytałam o odzywce Moi Professional, kupiłam w necie i bez większych emocji (myslałam że i tak mam już do ściągnięcia moje włosy) nałożyłam na te siano, i wam powiem że takiego czegoś się nie spodziewałam, rewelka:) Tak że polecam każdemu kto ma podobny problem aby nie ściągał ich odrazy tylko spróbował MOI, codziennie teraz ją używam i faktycznie nadziwić się nie umię.... Podkreslam włosy to jedno... ale pielęgnacja ich jest najwazniejsza... mozecie mieć słowiany, indiany itp ale jak nie będziecie używać profesionalnych kosmetyków do nich to amba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, trzeba umieć pielęgnować takie włosy;. Fryzjer powinien poinformować, jakie produkty są zalecane do stosowania po wykonaniu konkretnego zabiegu - i takie produkty powinnyśmy u niego zakupić do domowej pielęgnacji. Osobiście najbardziej lubię przedłużanie metodą hairtalk i ich kosmetyki pielęgnacyjne są rewelacyjne, p żadnych nie miałam takich efektów: https://hairtalk.pl/hairtalk/111/hairtalk_pielegnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×