Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justi1111

Jaki bank polecacie ????

Polecane posty

Gość justi1111

Jak w temacie: jaki jest Waszym zdaniem najlepszy bank, biorąc pod uwagę takie kryteria jak: -łatwość założenia konta przed rozpoczęciem pracy, ograniczone wymagania (potwierdzenia itp.) -ilość bankomatów, placówek -opłaty za kartę, prowadzenie konta, dodatkowe koszty, ukryte opłaty -przejrzysta bankowośc internetowa, łatwość obsługi konta przez internet -oprocentowanie środków na koncie, subkonta oszczędnościowe do curent account, możliwość lokowania środków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1111
ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narty czy deska
ja mam konto w HSBC -łatwość założenia konta przed rozpoczęciem pracy, ograniczone wymagania (potwierdzenia itp.)- nie wypowiem sie na ten teamt ,bo to bylo 5 lkat temu ,wiec na pewno duzo sie zmienilo. -ilość bankomatów, placówek- jak dla mnie to maja najwiecej placowek -miezkam w londynie i zawsze znajde jaka bardzo ''coveniently located'' -opłaty za kartę, prowadzenie konta, dodatkowe koszty, ukryte opłaty darmowe konto,zadnych oplat -przejrzysta bankowośc internetowa, łatwość obsługi konta przez internet bardzo latwa, nie moge narzekac -oprocentowanie środków na koncie, subkonta oszczędnościowe do curent account, możliwość lokowania środków teraz to konta oszczednsciowe sie nie oplacaja ze wzgledu na interest rate, mam kilka tysiecy funtow na takim koncie a nie dostaje nawet funta!!!!!! miesiecznie z procentu mysle,ze warto zalozyc konto w santader bo ten bank jest tez w innych krajach europy. nie polecam barclays----- 😡 nienawidze tego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1111
narty czy deska dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o oprocentowanie środków - jak w takim razie najlepiej oszczędzać? Mam kilka tys. funtów i nie wiem czy w takim razie je w ogóle brac do UK czy zostawić na lokacie w Polsce. Jeśli chodzi o te formalności to najbardziej boję się problemów przy otwieraniu konta, czy mi nie odmówią skoro nie będę mieć jeszcze pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narty czy deska
moze wejdz sobie na jakas strone i zobacz jaki bank jakie oferuje konta oszczed. np. na moneysupermarket.com . wydaje mi sie ze to ze nie masz rpacy to nie bedzie wiekszy problem , ale to poweim ci zalezy i od bank i od kolesia na jakiego trafisz. moja koelzanka zakaldala konto w lloyds i jedyne co miala to paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi1111
dzięki deska za tę stronę, właśnie przejrzałam porównywarkę kont oszczędnościowych i szału nie ma :) chyba jednak zostawię sobie złotówki na lokatach w Polsce. Mam nadzieję że wystarczy paszport do założenia konta, może trafię na dobry dzień pana urzędnika i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_l_
z tymi bankami to paranoja jest. Ja próbowałem założyć sobie proste konto w kilku bankach i doopa. Pracy wtedy jeszcze nie miałem, żadnych rachunków za prąd, bo niby skąd jak wynajmowałem pokój "na gębę". A niby w PL taka biurokracja. Takie same miałem przeboje z wyrobieniem NIN-u: nie chcieli dać bo prac nie miałem, a pracy nie chcieli dać bo NIN-u nie miałem. Kota można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże oczekiwania
Przed podjęciem pracy otworzyłam konto w lloyds i jestem zadowolona, mój facet ma konto w hsbc i też jest ok , wcześniej korzystał z natwest i to była porażka. Jeżeli chodzi o opłaty to zależy czego od konta oczekujesz, chyba każdy bank oferuje konta darmowe i płatne. I jestem pewna, że w hsbc konto oszczędnościowe jest oprocentowane bo z takiego korzystamy. Ilość bankomatów nie ma dla mnie znaczenia bo wypłaty z jakiegokolwiek bankomatu są darmowe. Ilości placówek też nie sprawdzałam ponieważ w banku byłam raz, 5 lat temu zakładałam konto, wszystko załatwiam przez internet lub telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaP24
ja mam w Millenium. I sobie chwalę:) nie pobierają opłat jedynie za kartę 2,5zł, i raz w miesiącu musisz zapłacic ta kartą. Mam parę kredytów i kartę kredytową. Nie narzekam jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojloj
Barclays, zakladalam konto 6 lat temu i nie bylo zadnych problemow, nie maialam zadnej umowy o prace ani nic takiego, od razu dostalam visa debit , nie zadne electrony.., online banking super, pieniadze moge wyjac byle gdzie, przez internet aplikowalam o debet 700 f, po sec dostalam confirmation ze debet zostal przyznany tyle ile chce , generalnie polecam:) ah ja nie musze wyjmowac pieniedzy raz w miesiacu z konta ani nic takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona_
Halifax. Placa 5 funtow w kazdym miesiacu jesli wplynie na konto min 1000 funtow. Czyli na 1 bilet co PL dostajesz , za to tylko ze wplywa ci pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKrolewicz
Ja polecam Coutts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokd
Ja powoli myśle czy nie wymówić karty mbanku... Niestety na razie sync nie ma konkurencji jak chodzi o przelewy i kraj. Mbank nie ma konkurencji gdy jeździsz za granice. Byłem w mbanku ze względu na telefon, AC itd. Ale obecnie auto sprzedałem mam tylko firmowke. Telefon przenioslem do red bull mobile. telefon w mbanku to 19 gr za minutę do wszystkich + 50 MB gratis. W red bull mobile przy doładowaniach 50pln / 3 miechy masz 700mb miesięcznie + YT. W syncu wszystko za free + 5 % casch backu W mbanku nie masz casch backu ale masz zniżki w sklepach i płacisz 5pln miesięcznie za wszystkie bankomaty. Sync jest po prostu prosty... Mbank daje maklera i wszystko. Wiec jak to ma być tylko bank to sync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier serwisowy//zablokd
I pierdolicie coś do otwarcia banku trzeba nr dowodu i pesel. Dlatego jak to ma być zagranica to mbank. Jak polska sync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob

Getin Bank jest w miarę ok, mają dobre oferty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×