Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katka1981

LIKWIDACJA SKLEPU

Polecane posty

Gość katka1981

WITAM, LIKWIDUJĘ SKLEP Z ODZIEŻĄ. ASORTYMENT TO: -ODZIEŻ DAMSKA MŁODZIEŻOWA (SUKIENKI,TUNIKI,BLUZKI,KURTKI WIOSENNE) -ODZIEŻ MĘSKA MŁODZIEŻOWA (KOSZULE,T SHIRTY,BLUZY) -ODZIEŻ DZIECIĘCA( CAŁY ASORTYMENT OD NOWORODKA PO 10LATKÓW) OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT NA ADRES E-MAIL CENY HURTOWE MOŻLIWOŚĆ PRZESŁANIA ZDJĘĆ. MOŻNA KUPIĆ DOWOLNIE WYBRANY ASORTYMENT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newyyork
proszę o zdjęcia i ceny tunik oraz ciuszków dla dziewczynki rozm. 84 praca.sw@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mój adres e mail ( Patrycja136@poczta.onet.pl) rozmar 38 (M) interesują mnie sukienki i kurtki wiosenne i bluzki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODZIEŻ DZIECIĘCA LIKWIDACJA
WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW Mam do sprzedania odzież dziecięcą z likwidacji sklepu takich firm jak WENICE * MARIONS * GT * ATUT * STUMMER* PUTTMAN * HOT OIL * BESTA PLUS* FLOCCO* BROEL * PUPIL * LAMA * KEYS * WOLA * GATTA Dla dziewczynki i chłopca w rozm 74-158cm. W ofercie odzież całoroczna i na lato i na zimę: BLUZKI, BLUZY, SWETRY, SPODNIE, SPÓDNICE, SUKIENKI, LEGINSY, DRESY, KURTKI, CZAPKI, SZALIKI RĘKAWICZKI, BIELIZNĘ, RAJSTOPY, SKARPETKI, OZDOBY DO WŁOSÓW.\ Odzież jest nowa z metkami. Ceny producenta. Zainteresowanych zakupami detalicznymi i hurtowymi proszę o maila, madzia.s01@wp.pl, wówczas wyślę zdjęcia i podam wymiary odzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×