Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemiejąca pomóc mama

Dziecko mi gorączkuje pomimo podawanych leków! Pomocy!

Polecane posty

Gość gość
Z tych bezdotykowych które znalazłam w internecie najbardziej mi przypadł do gustu tak czysto wizualnie Non contact. Druga rzecz że cenowo termometr wypada dość korzystnie zwłaszcza jak się porówna z modelami innych marek. To jest Geratherm, niemiecki producent, dają długą gwarancję (aż 5 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam sobie porządny przegląd termometrów nim zamówiłam BabyTemp ale zawsze tak mam że wolę jednak pięć razy coś sprawdzić niż zamówić przysłowiowego kota w worku a potem żałować. Termometr działa bezawaryjnie mierzy natychmiastowo, precyzyjnie, nie będę się czepiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że kupiliśmy termometr bezdotykowy bo wcześniej używało się głównie rtęciówki i to był dramat...badanie czasem trwało nawet z 15 minut a i tak się okazywało że trzeba powtórzyć...teraz mamy bezdotykowy niemiecki NonContact i na wynik czekam sekundę, więc generalnie – w ogóle nie czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzymy się też przez BabyTemp i jest okej. Dobrze radzi sobie też jeśli chodzi o sprawdzenie temperatury mleka w butelce a takie mleko przygotowujemy dla dziecka codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad

Warto było zamówić  BabyTemp. Wcześniej mieliśmy zwykły cyfrowy mierzący dotykowo tradycyjnie i różnica in plus jest teraz ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
Dnia 18.12.2018 o 15:34, Gość mad napisał:

Warto było zamówić  BabyTemp. Wcześniej mieliśmy zwykły cyfrowy mierzący dotykowo tradycyjnie i różnica in plus jest teraz ogromna.

Ja tak samo mierzę niemowlaka bezdotykowo przez BabyTemp i nie wyobrażam sobie że miałabym sprawdzić temperaturę per rectum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majak

Baby Temp dobrze leży w ręce jest bardzo poręczny. Badanko trwa moment, wynik jest dokładny, nie trzeba się gimnastykować żeby włożyć termometr pod pachę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Polecam zerknąć do oferty sanity i zobaczyć przygotowane przez nich propozycje termometrów, bo z tego co wiem to bardzo dobrze ludzie ich oceniają i produkty jakie firma wprowadza do sprzedaży. Mają też specjalny termometr baby temp z myślą o dzieciach przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaan

Nie wiem co tam dokładnie szukacie, jakie opcje ale u nas sensownie sprawdzał się taki model nonContact, który można także wykorzystywać przy pomiarze temperatury powietrza, wody do kąpieli wiec na pewno przy dziecku będzie to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×