Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niemiejąca pomóc mama

Dziecko mi gorączkuje pomimo podawanych leków! Pomocy!

Polecane posty

Gość niemiejąca pomóc mama
No ale u mnie nie działa,próbowałam . Muszę podać pyralginę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj pyralginę na noc mała szybciej poradzi sobie z gorączką zaśnie spokojnie i będzie miała siłe na walkę z chorobą nie martw sie ja mojemu też dawał już i to kilka razy bo nurofen nie dawał rezultatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra 3333
ja podawałam córce na tak wysoką temperaturę pyralginę w czopku,połowę czopka.jak dobrze pamiętam były 750.Nie jest uczulona,mialam spokój na 12 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taką gorączkę to trzeba coś silnego zwłaszcza że angina a i dolecz do końca anginę bo nie leczona powoduje choroby stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violette violette
hej ,z tą pyralginą to przedzwoń sobie do obojętnie jakiej apteki ,farmaceuta Ci wszystko wyjaśni ,zdrowiejcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiejąca pomóc mama
Dałam 1/3 ale mała strasznie płacze,nie chce jeść,nie chce pić,pędzluję jej fioletem i z tych migdałów schodzi krew z ropą,czy to tak ma być ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech dużo pije choć wiem ze nie będzie chciała jeść daruj a jak już to letnie nawet zimne to łagodzi ból ( a jest straszny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiejąca pomóc mama
myszka-wiem,ze ból jest straszny bo miałam niedawno anginę,tylko,ze ja jestem dorosła,a ona malutka :( To nie pędzlować jej tej buźki ? No płączu przy tym jest sporo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj jej wiem jak cięko to zrobić bo mój kiedyś przerabiał afty a jak miał anginę to tylko psikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko taki niestety urok anginy bakteryjnej ze dzieci wysoko goraczkuja i temperature trudno zbic, ale powiem ci na pocieszenie ze juz po kilku dawkach antybiotyku powinna byc duza poprawa; moja corka miala w zeszlym roku angine paciorkowcowa, na wakacjach; zaczelo sie od wymiotow, biegunki i goraczki, myslalam ze szykuje sie jelitowka wirusowa; temp rosla jej do 41, jak juz zbilam do 39 to sie cieszylam, corka lezala snieta jak ryba, podsypiajaca, oklady zrzucala; maz zawiozl ja przelewajaca sie przez rece na pogotowie, tam zrobili jej wymaz i okazalo sie ze to angina; po dwoch dniach antybiotyku nie to dziecko! u was tez sie poprawi tylko trzeba jakos wytrwac... dawaj jej duzo pic i spac, ibuprofen na zmiane z paracetamolem, pyralgine awaryjnie; pozdrawiam i duzo zdrowia dla coreczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiejąca pomóc mama
Mała już troszkę lepiej,ale przedwczoraj w nocy dostała prawie 41 stopni gorączki,czopki,okłady nie pomagały wezwałam karetkę,dostała dwa zastrzyki i gorączka szybko spadła.. Ale ile strachu się najadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gorączkę najlepszy jest ibufen. Szybko i skutecznie obniża gorączkę, więc jak moje dzieciaki zaczynają chorować, to już nie bawię się w żadne inne leki przeciwgorączkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nadal nie widzisz poprawy i temperatura nie spada to może jedź do szpitala? Bo na wizyte w przychodni będziesz trochę czekac… My w takich sytuacjach jedziemy zawsze do szpitala Medicover. Z dwojga złego lepiej dmuchac na zimne…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mierzenia gorączki ale też sprawdzania temp otoczenia i przedmiotów nadaje się BabyTemp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś na wiosnę jak się fala przeziębień zaczęła bo jeszcze zimno a już ciepło to kupowaliśmy nowy termometr Baby Temp. Super wygodny wynalazek, wynik wyświetla w ciągu chwili nie trzeba czekać iluś minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
W przypadku, kiedy gorączka nie spada dziecku pomimo podania leków, TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kupiony parę dni temu aparat Baby temp i pierwszy raz przez podczerwień mierzę – fajna sprawa dla mnie to mniej nerwów i tak samo dla córki która może sobie swobodnie leżeć przy badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko łapie Non contact i to mówię o gorączce ale też o mierzeniu na przedmiotach, otoczenia, bo to mu też szybko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammmx
Nie mam uwag do naszego nonContact, zmierzy i gorączkę i tak samo temp powietrza w pokoju, także zastosowanie dość szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr Multi Temp dobre wyniki pokazuje, tak jak masz w nazwie jest multi, bo mierzy dotykowo bezdotykowo przy skroni w uchu i tak samo sprawdzi temp powietrza czy obiektu..także multi pełną gębą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multi Temp mamy w domu, jest dość wszechstronny bo można zmierzyć na skroni gorączkę ale tak samo w uchu, czy sprawdzić przez podczerwień ile stopni ma mleko w butelce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządnie wygląda i mierzy nasz nonContact, nie zacina się, podczerwień lokalizuje cel w sekundę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z modelem Noncontact jak do tej pory, baterie nie siadły jeszcze, podczerwień nie przerywa, łapie kontakt szybko i też pomiar nie jest spaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noncontact jest bardzo fajnym wygodnym termometrem, niemiecka marka, model dokładnie ten sam z którego pielęgniarki w szpitalach korzystają, wiem bo znajoma jego używa właśnie u siebie na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy Mini Temp od niedawna i działa super, najbardziej mi się tutaj podoba ten bezdotykowy pomiar, bo wcześniej to miałam duży problem z synkiem żeby wysiedział choć parę chwil w spokoju z termometrem pod pachą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U niemowlaka to tylko bezdotykowo najlepiej zmierzyć tempkę, żeby nie stresować maluszka, kupowałam ostatnio nonContact i bardzo mi się takie badanie podoba - bezpieczne i higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezproblemowo można gorączkę zmierzyć modelem nonContact to jest podczerwieniowy sprzęt, także nie ma potrzeby żeby czujnik gdzieś podkładać pod pachę i w tym podobne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z Baby Temp, prosta obsługa, szybki pomiar i też wyświetlacz odpowiednio duży, widać wyniki bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×