Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość celebrity skin

kobiecy wytrysk. miała któraś z was?

Polecane posty

Gość celebrity skin

Mi się właśnie udało to osiągnąć przed chwilą podczas masturbacji, zalane prześcieradło :P Nie spodziewałam się. Miała któraś z was wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 667777
noom, fajne przeyzcie lecz bardzo zadko osiagalne, ogolnie bardzo malo kobiet potrafi tak miec,niestety duzo mezczyzn myli to z moczem, a to nie jest mocz tylko kobiecyy wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrity skin
Tylko że u mnie ten wytrysk nie wystąpił w tym samym czasie co orgazm, choć sądzę, że gdyby stało się to w tym samym czasie doznania byłyby o niebo lepsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xuppppppppppppp
czyli mocz... Z cewki moczowej wypływa mocz i to sie nazywało kiedys siśki, a nie żaden "wytrysk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrity skin
To nie jest mocz. Nawet nie czuć moczem i nie ma koloru moczu. Jest bezbarwne i bezwonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrity skin
a mój kał tez nie jest wcale kałem, jest taki bezwonny i bezbarwny... czasem do mnie mówi, ale nie wiem co, bo jego słowa zagłuszne są przez warkot spłuczki oraz szum spływajacej z impetem wodnej toni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca logika
nie mocz - tylko wytrysk nie kurreewwstwo tylko sponsoring nie zdrada tylko brak "uczucia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet "Kobiety nie posiadają dokładnego odpowiednika prostaty, która jest częścią męskiego układu rozrodczego. Posiadają natomiast struktury homologiczne do prostaty, to znaczy rozwinięte z tych samych tkanek zarodkowych. Są nimi parzyste gruczoły przedsionkowe mniejsze (przycewkowe) blisko ujścia cewki moczowej. "Rozmiary i struktura gruczołów przedsionkowych mniejszych mogą różnić się znacznie pomiędzy kobietami. Płyn, który produkują, jest podobny do płynu produkowanego przez gruczoł sterczowy u mężczyzn i podobnie jak u nich trafia do cewki moczowej, a w pewnych przypadkach może trafić do pochwy. Gruczoły wypełniają się płynem w czasie podniecenia seksualnego i można je wyczuć przez ścianę pochwy. Obrzęk tkanki otaczającej cewkę może wynikać z łącznego efektu wypełnionych płynem gruczołów oraz wypełnionego krwią ciała gąbczastego. Wydaje się, że rytmiczne skurcze występujące w czasie orgazmu powodują wyrzucenie zgromadzonego płynu, który jest składnikiem kobiecego ejakulatu. Objętość uwalnianego płynu może być znaczna ze względu na powtarzające się napełnianie i opróżnianie gruczołów w czasie orgazmu." Dlatego też wielu kobietom po seksie lub w trakcie wydaje się, że chce się do ubikacji, a to po prostu cewka napełnia się tym płynem i stąd takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ateista-
to musi być coś pięknego....to nie mocz i cała reszta a co?ekstaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Warszawy
Nie miałam ale lało mi się ciurkiem g00wno z dupy czyli też w sumie taki wytrysk . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alicja z Warszawy
Ale z ciebie zazdrośnica. nie masz tego i teraz się złościsz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Alicja z Warszawy
Przeprowadzono wiele badań naukowych nad płynem uwalnianym w czasie kobiecej ejakulacji, aby określić jego charakterystykę chemiczną. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków: * glukozy i fruktozy (także występującej w nasieniu) * specyficznego antygenu prostaty (PSA), białka męskiego ejakulatu, produkowanego przez gruczoł krokowy, a u kobiet najprawdopodobniej przez gruczoły przedsionkowe mniejsze * bardzo niskie poziomy kreatyniny i mocznika (dwóch głównych markerów chemicznych moczu, znajdowanych w dużych ilościach w analizach pre- i postejakulacyjnych moczu) Z tego to się składa. To nie jest mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja nie z warszawy
sterylzacja w waszym przypadku jest neodzowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Poznania
Mi to nie przeszkadza. Mam to nieraz w czasie seksu i podczas orgazmu. Jest to bardzo przyjemne. Orgazm jest mocniejszy jak to wytryśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobok
Owszem, mam za każdym razem z moim partnerem, zazwyczaj ok. litra płynu, cudowne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Poznania
Bez przesady... Tak na pewno nie. Na tym filmie to jakieś oszustwo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiczna 2,1
wiem że gdzieś wpolsce skupują takie wytryski za 0,5 litra płaca 0.58 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobok
Alicja- u mnie tak właśnie towygląda, tyle że do takiego stanu nie umiem doprowadzić się sama, tak jak aktorka na filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Poznania
Ja nigdy nie miałam tego aż tyle... Litr?! Ale skoro tak twierdzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem kiedys dziewczyne co tak potrafila.Pierwszy raz to sie wystraszylem, bo nie wiedzialem co to jest?Cale lozko bylo mokre! Myslalem, ze siki.Ale ten ejekulat, bo to sie tak nazywa jest jak lekko slodka woda.Po wyschnieciu przescieradla nie ma sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja nie z warszawy
to pewnie ci sie śniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobok
Alicja- mówię całkiem poważnie, sama bym się o to nie podejrzewała, a jednak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awfullll
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malunia333 czuje twój smród
ten ejakulat mozna pić, podobno leczy grype, anginę a nawet raka mózgu Podaje kilka kombinacji wzbogacajacych smak: - z cytrynką - z miodem - z zurawiną Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×