Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość celebrity skin

kobiecy wytrysk. miała któraś z was?

Polecane posty

Gość kamilciaaa1234567
musialas sie fest zeszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
dla impertynentów próbujacych wysmiac to zjawisko z racji swej niewiedzy jak i głupoty , albo braku umiejetnosci , podam ze wystarzy wpisac w google owo zjawisko i sie dowiesz jeden z drugim , lubo z druga o fakcie istnienia takowego czegos co sie zwie kobiecą ejakulacją , bo pod tym hasłem szukac na stronach anglojezycznych . Niesamowita sprawa dla obu partnerów jesli uida sie im razem wstrzelic w tego rodzaju orgazm kobiecy ! I NIE SA TO ZADNE SIKI piszesz baranie o pisingu - doszkol sie najpierw zanim zabierzesz głos w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
zapomniałem dodać, że autorem 90% tychże popartych dowodami bublikacji, zarówno polskich, jak i anglojezycznych jestem JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj

ja ostatnio podczas goracej kapieli  goloac sobie lono i cipke sprawdzajac palcami czy dobrze sie wygolilam  w okolicach warg sromowych poczulam przyjemne mrowienie wiec zaczlam piescic najpierw wargi a pozniej  wlozylam sobie paluszka do srodka i zaczelam nim intensywnie poruszac po chwili zauwazylam ze sutki mi stercza cipa zaczyna pulsowac i nagle z zaskoczenia z wnetrza zaczelam tryskac chyba na 50cm wysokosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam go Dzisaj wieczorem. Gdy wkładałam wibrator do cipki wydawała ona dźwięki jakby miała mnuatwo w sobie wody. Potem trysnełam mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie mit. Kobiecy wytrysk istnieje naprawdę. Wiem to, bo sama go przeżyłam i zapewniam, że ten rodzaj szczytowania to coś wyjątkowego. Moja rada aby go doświadczyć, to słuchać własnego ciała i otwierać się na jego potrzeby, a naprawdę dobry orgazm w końcu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×