Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bruuuuuunetaaa

EKSPERYMENT! PRZECZYTAJ!

Polecane posty

Gość bruuuuuunetaaa

Zrobię mały eksperyment...jestem brunetką - przefarbuję się na blond, tzn. zrobię sobie dużo pasemek blond (jakbym rozjaśniła całe włosy to by wyszły żółte) i zobaczymy czy będę miała większe powodzenie ;) buzie mam ładną. i się okaże jaka jest prawda czy faktycznie blondynki mają większe powodzenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
zapomniałam dodać, że chodzi oczywiście o włosy łonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
każdy niepoważny komentarz nie jest mój...podszywaczą dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była barbie
pewnie,że będziesz miała :) ja wiele lat temu miałam prawie białe , takie tlenione i nie mogłam się od napalonych dziadów opędzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
to bardzo fajnie. też jestem napalona i preferuję panów po 70-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
i znów jakiś podszyw.... zobaczymy za 2 tygodnie ;) o ile kolor mi będzie pasował, to pochodzę tak pare miesięcy i się okaże ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
podszywy piszcie co chcecie, inteligentna osoba odróżni moje wpisy od wpisów społecznościowej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeejjjjj nooooo
weź tego nie rób!! Każdy normalnie myślący i choć średnio doświadczony facet wie, że brunetki są najlepsze!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
eeeeejjjjj nooooo - a jesteś kobietą czy facetem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeejjjjj nooooo
facetem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
brutenki sa najfajniesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
jak spotykałam się z takim jednym chłopakiem, to najpierw coś o jakieś blondynce powiedział a później powiedział, że mam się na blond przefarbować, że bym ładniej wyglądała....wtedy to byłam na skraju obrażenia się na niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
widzę, że sporo jest tu społecznościowej patologii...nie dość, że jesteś beszczelny i tępy to w dodatku rasista... fuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeejjjjj nooooo
chyba masz rację. gimnazjaliści mają wolne przecież.:P nic się nie poradzi na to. ale nie rób sobie żadnych blondów!! wiem co mówię..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
choć jestem ładna (przynajmniej z taką opinią zawsze się spotykałam...ale wiadomo dla jednego ładna a dla drugiego wręcz odwrotnie) to jakoś powodzenie miałam u pół cwaniaków, zobaczymy jak to będzie później ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeejjjjj nooooo
hahahahahahaha... a kto to jest pół cwaniak?? i u kogo wolałabyś mieć powodzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
no taki cwaniak ale trochę łagodniejszy :D ale i tak dupek rzecz jasna u normalnych chłopaków, tj. takich, którzy poważnie traktują dziewczyny a nie, że się stara i po pół roku / roku olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeejjjjj nooooo
no tak. definicja pół cwaniaka się Tobie udała:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i myślisz, że jak będziesz miała blond włoski, to tacy, co to po pół roku przestają się interesować dziewczyną będą do Ciebie lecieli??:) powiesz mi ile masz lat??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
no jasne, że tak nie myślę ;) chce zrobić eksperyment i się przekonać. i nie chcę być całe życie blondynką. eksperyment będzie trwał góra 2-3 miesiące :D 19lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeejjjjj nooooo
:) tak myślałem..:) szczerze mówiąc nie spodziewaj się po rówiesnikach (mniej-więcej) cegoś innego niz pół cwaniactwa. To wiek taki...:P Jak chcesz robić eksperyment, to zrób. Sama zobaczysz, co z tego wyjdzie...;) Pozdrawiam i życzę sukcesów!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruuuuuunetaaa
myślałam, że chłopak mający 21 lat ma trochę oleju w głowie ale jednak się przeliczyłam i to nie jeden raz ;p eksperyment zrobię i dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×