Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Projektowiec

Jakie emocje wyzwala w was muzyka?

Polecane posty

Gość Projektowiec

Zachęcam do opisania co odczuwacie(o ile cokolwiek odczuwacie) podczas słuchania(przeżywania) muzyki. Jaka muzyka Was najbardziej pobudza i do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od gatunku muzyki
nastrojowa, relaksacyjna mnie odpręża , wprowadza w dobry nastrój skoczna dodaje ochoty do tańca najbardziej działają na mnie kawałki z którymi wiążą się jakieś wspomnienia, odpływam wtedy do tego czasu i myślę co by było gdyby... nieraz płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan euforii
we mnie muzyka wyzwala stany euforyczne. I to nie tylko wtedy kiedy slucham, ale takze kiedy jestem np w pracy i nuce sobie w myslach jakis fajny utwor. Muzyka zawsze napawa mnie optymizmem, dodaje mi wiary w siebie, pewnosci siebie. Muzyka sprawia ze jestem lepsza dla innych i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja schudłem 36 kg od wrześni
Zależy jaka, generalnie, w odpowiedzi na pytanie tematu, pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypła sie sprawa
moja muzyka wyzwala we mnie nienawiść i nihilistyczne podejście do życia, moge wtedy wszystko, jestem jak kamień..nieczuły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvgfbfg
to zalezy jaka muzyka, bo np. jazz wywoluje we mnie drgawki z znerwow i szlag mnie trafia w miejscu chocbym nie wiem jak sie starala przekonac do tego gatunku. po prostu czuje pod skora, w kazdym nerwie i zyle irytacje i wqrw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal i jeszcze raz metal
gdy jestem mega wkurwiony słucham na maxa przez godzine i złośc przechodzi a gdy nie jestem zły to dodaje niezłego powera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dra Cula
Temat rzeka :) Dla mnie muzyka jest sensem życia, krwią w moich żyłach, powietrzem. Mogłabym stracić wzrok i żyć. Ale gdybym straciła słuch, straciłabym wszystko, co jest dla mnie cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ,muzyke się czuje całym
ciałem.Nie wyobrażam sobie dnia bez ulubionej muzyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dra Cula
Ale Rubik..? Przepraszam, ale on z muzyką ma tyle samo wspólnego, co z kostką i jej twórcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubik ........,
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy od nastroju.
I humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochammjuuuuuuzik
kiedy słucham bluesa automatycznie robi mi się lirycznie i jakiegoś takiego... nie wiem... dołka łapię... kiedy zapodam sobie rocka to od razu przychodzi masa wspomnień i aż chciałoby sie wyjść na ulice i coś zwriowanego, niecodziennego zrobić, jak za młodych lat;) metal natomiast(moje ostatnie odkrycie, bo zawsze przed nim "uciekałam" mnie odchamia, ze tak powiem. kiedy jestem wściekła zarzucam sobie właśnie, jak określa to mój luby : daracie mord i jakoś od razu mi leżej... heh, moje szczęście twierdzi swoja drogą, że to nienormalne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyczka
http://www.youtube.com/watch?v=2wrtYjGTs4I ten dubstepowy kawałek wyzwala we mnie spokój... słucham tego przeważnie wieczorami, w łóżku na słuchawkach ... A do tego utworu płaczę i nie umiem przestać, ponieważ jeżeli zna się angielskie teksty i rozumie piosenke przeżywa się jeszcze bardziej.. ja zawsze po to uczylam sie angielskiego: żeby rozumieć to co kocham. Czyli muzykę a raczej słowa. http://www.youtube.com/watch?v=5o01uU7OdnQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotyczna Kobieta
Zalezy jaki mam nastroj i jaka muzyka leci w glosniku-jedne wywoluja bole glowy,drugie odprezenie ,sklaniaja do figlowania w lozku badz gdzie indziej,moga motywowac do lepszej pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najróżniejsze
Ale zawsze kiedy łapię doła slucham piosenki zespołu ENEJ :D Humor wraca błyskawicznie :) POLECAM WSZYSTKIM! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę, że nikt
na tym forum nie slucha muzyki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×