Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie mysle wlasnie

Karmienie piersia publicznie. Wstyd czy nie?

Polecane posty

Gość tak sobie mysle wlasnie

jak myslicie? Wypowie sie ktos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfsF
wstyd. wystawianie cyca w otoczeniu obcych praktykowalo sie w czasach kamienia lupanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wstyd... Chyba że z jakich powaznych powodów kobieta nie ma wyjścia i stara się to robić w sposób dyskretny... to by ja troche tłumaczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze jezeli stara sie robic to dyskretnie to ok. Wiadomo, ze matka nie zamknie sie w czterech scianach i jak jest potrzeba to karmi, bo co ma zrobic? Ja nie dalabym rady karmic w miejscach publicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jak to zamierzasz robić. Moja córcia do pól roku jadła co 1-2 godziny i chyba nigdzie bym z nią nie mogła wyjść,gdybym się wstydziła ją nakarmić. Oczywiście nigdy nie narażałam nikogo na widok swoich piersi. Przeważnie na spacery chodziłyśmy do parku i jak potrzebowała pierś, to szłam na ławkę w miejscu, gdzie nie było ludzi i ją karmiłam i jeszcze sie okrywałam pieluszką. Nigdy się nie spotkałam z potępieńczymi spojrzeniami, nawet jak ktoś mnie zobaczył, bo po prostu tak to robiłam, że trudno było zobaczyć czy karmię czy przytulam dziecko. Chyba że ktoś się bezczelnie przyglądał, ale jak go uraził ten widok, to już jego problem, skoro się chamsko gapił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez mozna karmic dyskretnie. Aczkolwiek sa tez takie ktore wywala cyca i bez skrepowania swieca nim. Mi to wisi, pelno jest ludzi robiacych obrzydliwe rzeczy publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylone jesteście
no wstyd naprawdę: najlepiej niech matki z dziećmi siedzą w domu przez cały okres karmienia!!!!! albo jak już odważą się wyjść w publiczne miejsce to niech kurwa w kiblu karmią bo to przecież straszny wstyd. wstyd to kraść i być takim ograniczonym jak co niektóre co się tu wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodać
nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×