Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdula 83

28.02.2011 dieta start

Polecane posty

Gość madziara 21
na przyszłość proponuje wam zrobić sobie takie placuszki z otrąb owsianych smażone bez tłuszczu. Swietnie zastępują pieczywko:) ja jem taki placuszek w pracy z serkiem wiejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyprawiam piers ziołami, pieprzem, troszke soli, zawijam dokladnie w folię, nalewam oleju na patelnie czekam az sie rozgrzeje i kładę pierś. z jednej i z drugiej strony po 4 minutki, sciagam kurczaczka z patelni odwijam i na talerz. piers zawiera wtedy tylko naturalny tluszcz, i jest soczysta i pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara 21
magdula 83 na pewno coś wymyslisz... pomysl na co masz ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffuzzy
magdula spraw sobie halogen oven-wtedy bedziesz miala kurczaka bez tluszczu. wogole mieso lubie w nim robic-w tym halogenie a tak,moze sie przylacze?mozna?:) zalozylam topik ale na razie cisza w eterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara 21
pewnie ze mozna, im nas więcej tym lepiej... ja posiadam grilla elektrycznego i tez jest bez tłuszcu wszystko mozna na nim zorbić. wydatek nie duzy bo około 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkkkkkkkaaaaaaja tez
dziewczyny a stosujecie jakies suplementy diety? na rynku pojawil sie Goodbay Appetite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki z rana, wlasnie sie szykuje do pray i bede pozniej, ale tylko chcialam powiadomic ze dietka jest i jestem z tego powodu dumna:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara 21
DO olinkkkkkkkaaaaaaja tez Ja tam nie wierze w żadne suplementy i ich nie biore, szkoda kasy... słyszałam tylko że Alli jest dobry ( kolezanka go stosowała) ale ja nie próbowałam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez zadnych suplementow diety nie stosuje. one dzialaja tylko i wylacznie jak ma sie diete, i wychodzi na to samo. bo jak sie stosuje diete to tez sie chudnie:) jak wam dzionek mija?? mi dobrze, dzisiaj na obiadzik zaplanowałam sobie rybke, mmmniam... juz nie moge sie doczekac. jutro aerobik, juz mnie rwie jak sobie pomysle, uwielbiam na niego chodzic. a wy chodzicie na jakis aerobik, silownie albo basen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara 21
ja cwicze w domku mam takie płytki CD w domu i dodatkowo wieczorem biegam min 30 min po schodach (mam dwupoziomowe mieszkanie wiec nikomu nie przeszkadza:)) ale od przyszlego tygodnia mam zamiar sie zapisac na zajecie CORRE ATACK! Co do mojego dnia to mi tez mija całkiem niezle, w każdym badz razie do mojej firmy przyjechało 30 pączków a ja nawet (dzieki bogu) nie mam na nie ochoty:) A wy jakie macie postanowienia na tłusty czwartek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja prawdzie odchudzam sie juz od jakiegos czasu, ale do zrzucenia pozostała mi podobna ilosc kg - ok. 8 Wcześniej cwiczyłam w domu, ale teraz zrobiło się ciplej i od dzis zaczęłam biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez od 1 paczka nie
talja ale juz duuuzo schudlas, zazdroszcze . ja mam do zrzucenia 8 kilo i nie wiem jak to zrobic... jak tobie sie udlao?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, zjadłam rybke. no musze sie pochwilic musze. ja tez duzo schudlam w zeszlym roku:) od 12 kwietnia do czerwca 11kilogramów. zmiana w wygladzie maksymalna. poprostu mniej jadlam i zrezygnowalam z kolacji, i przyznam szczerze ze wogole nie cwiczylam. przez pol roku wrocily tylko 2 kg ale to z moejj winy bo sie obzerałam. teraz marze o schudnieciu do 53-54kg. wiem ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim sposobem była dieta MŻ głównie ograniczająca weglowodany + cwiczenia 3 , 4 razy w tygodniu. Jak widac po stopce przez zime miałam zastój i mam nadzieje, ze z nadejsciem wiosny kilogramy bedą znów spadac. Magdula - gratulacje Wszystkim życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkkkkkkkaaaaaaja tez
czesc ja dzisiaj nie zjadlam paczka i nie zjem !!!!! a tak mi w brzuchu burczy musze troche ten zeladek skurczyc ,bo zjadlam obiad a dalej glodna musze dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara 21
Widze że wszystkie trzymamy sie dzielnie bez pączków:) Ja dziś też jak na razie bez słodkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczka nie zjadlam ale chyba zatrułam się rybą, cholernie jestem napąpowana i boli mnie brzuch. masakra jakaś. brzuch mam jak balon, na dodatek jestem przed okresem i mam wrazenie ze ważę tonę:( boze pomocy, chyba zaraz rzuce sie na jakies ciastka albo czekoladę. nie wiem o czym myslec zeby nie myslec o slodkosciach. poprostu stracilam jakos zapał chyba przez ten zblizający sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc to jeszcze nie koniec dnia to dałam radę, wzięłam z córcią ciepla kąpiel, wybalsamowałam się i jak weszłam na wagę i było mniej niż w poniedziałek to mi już przeszła chęć na słodkie. wlasnie ja tak mam ze jak widze ze waga leci w dół to mnie ejszcze bardziej motywuje a jak widzę że stoi w miejscu to rzucam się na jedzenie, niestety. ale juz jest dobrze, zrobilam herbatke i czekamy z corcia na Na Wspólnej. milego wieczorku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sloneczny poranek. udało się, nic nie pożarłam:) mimo zblizajacego sie okresu waga od poniedzialku spadła o ponad kilogram, dla mnie to niezly wynik, jedziemy dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sloneczny poranek. udało się, nic nie pożarłam:) mimo zblizajacego sie okresu waga od poniedzialku spadła o ponad kilogram, dla mnie to niezly wynik, jedziemy dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczynki gdzie jestescie?? ja juz po sniadanku, zjadlam dwa jajeczka i serek wiejski, dzisiaj aerobik i az mi sie gęba cieszy bo nie bede myslec o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdula, piszesz, ze w tamtym roku schudłas 11 kg, a w jakiej kondycji była skóra po tym odchudzaniu? Ja się boję, ze gdy schudnę zostanie mi nadmiar skóry, czy robiłasc cos, aby temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talia szczupleje, z ręką na sercu, zero zwisającej skóry, jedynie co robiłam to balsamy, oliwki i ciągłe przebywanie na słońcu nad wodą (bo jeszcze wtedy nie pracowałam) a pozatym to nic, naprawde. skóra ładka, zero zwisów i celulit zmniejszył sie o jakies 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×