Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdula 83

28.02.2011 dieta start

Polecane posty

skad wogóle jestescie dziewczyny?? i ile macie lat jesli mozna zapytac?? ja jaworzno, 28lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wrocławia, lat 26. Po tych zrzuconych paru kilogramach zauważyłam , że biust zaczyna lekko opadac i boję sie o niego najbardziej. A Ty jak dbałas o biust, smarowałas takim balsamem , jak reszte ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to powiem tak, ja nigdy biustu nie miałam, noszę małe B, więc nic się z nimi nie stało, jak były tak są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zanim przytyłam też nosiłam B. W czasie kiedy waga była najwyższa nosiłam E, teraz nosze D. podejrzewam, że gdy wróce do wagi zanim przytyłam, znów wróce do B i martwie się co wówczas. Póki co robie cwiczenia ujędrniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za link, napewno sie przyda:) ja juz po aerobiku. normalnie padam z nóg, pozniej jeszcze poszłam na solarium. ide sie ogarnąć i wykapac i do łożeczka. coś tu za cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie serdecznie, odchudzam się od tygodnia, wyniki widać w stopce :) chciałam się przyłączyć do Was, oczywiscie jesli moge? :) Mam 20lat, mieszkam w Lublinie aktualnie co do ćwiczeń na biust słyszałam że "babskie pompki" są dobre, ponadto ja robię coś takiego, biorę dwie małe butelki po mineralnej, napełniam je wodą z kranu, kładę się na podłodzę i "wymachuję" nimi ( nie wiem jak to nazwać) na boki, pozniej jedna w górę, druga w dół. Następne ćwiczenie (sprawdzone przez moją kolezankę), składamy rączki jak do pacierza :P i usiłujemy jedną ręką przepchnąć drugą, trzymamy 5/10 sekund, odpoczywamy i dalej. Przepraszam za ten opis ale naprawdę nie wiedziałam jak to ująć profesjonalnie :) mam nadzieję że zrozumiałyście o co mi chodzi :P a jeśli nie to pisać postaram się wyjaśnić dokładniej :) No niestety o biust w trakcie diety trzeba dbać strasznie, kremy ujędrniające też są wskazane, tylko że tego tyle jest na rynku że nie wiadomo który wybrać :( przepraszam że aż tak się rozpisałam, pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim wieczna dieta jasne ze sie mozesz przylaczyc gdzie jest reszta?? no nie mowcie ze zescie zrezygnowaly?? ja dalej dietkowanie, juz po sniadanku, no i wiedzialam ze w weekend dostane okres. byle do 14 i do domku. moze dzisiaj jakas imprezka:) potancowałabym sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczna dieta - masz super efekty jak na tak krotki okres czasu. Ja tez juz jestem po śdniadanku.A na drugie śniadanko schrupałam jabłuszko. Wczoraj biegałam na swierzym powietrzu, bylo super, tylko niestety musialam to mieszac na przemian ze spacerkiem aby odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu aż tyle mi spadło w tydzień, nie głodziłam się i jadłam w granicach 1000/1500 kcal :) a myślałam że mam rozwalony metabolizm...a tu miłe zaskoczenie że jedząc 1500kcal chudnę :) No ja dziś nie potancuję :P w poniedziałek egzamin z filozofii.... kurde :( aaaa i talia szczupleje na początku zawsze szybko spada, za dwa trzy tygodnie pewnie będzie mi spadało po 0.5kg albo mniej, ale nawet 10dag mnie cieszy jak spada w dół :P Mój życiowy cel to 55kg .... może do końca życia dam radę do 55 dobrnąć hehehee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkkkkkkkaaaaaaja tez
czesc j OPOLE 26 lat trzymam dietke ale jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninisss
znalazłam fajną strone może sie przyda www.tabele-kalorii.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. i juz po weekendzie, spedzony dietkowo:) była tez imprezka i tance, waga spada:) miłego dzionka i mam nadzieje ze watek nie upadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. i juz po weekendzie, spedzony dietkowo:) była tez imprezka i tance, waga spada:) miłego dzionka i mam nadzieje ze watek nie upadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. halo halo, gdzie jestescie??? u mnie dobrze, dziwie sie sama sobie ze juz 8 dni na diecie i dalej sie nie złamałam. mam nadzieje ze wrocicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkkkkkkkaaaaaaja tez
czesc tak trzymamt dietke 2 kg mi spadlo w tydzien to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marggo81:)
Witajcie:) bardzo chciała bym sie do was przyłączyć, bo kilka razy, tak w grupie- udało mi sie zejść z wagi- przez ostatni rok miałam dużooooo stresu, i niestety nagromadziło mi sie- w szczególności na brzuchu- niestety mam typ urody-jabłuszka wiec mogę mieć nogi jak szkieletor a brzuch jak 9 miesiąc- :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marggo81:)
Witam:):) zaczęłam dokładnie od 60,4 kg I jak ważyłam 54 ( tak plus minus kilogram) to było najlepiej, Dziś jak sie rano ważyłam waga pokazała 58,9 kg Nie chce zrzucić tych kilogramach w tydzień czy dwa, bo wiem ze nie zrzucę- tk. tłuszczowej tylko- biuścik, wodę, a reszta "zmora" zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marggo , a ile masz wzrostu? Z własnego doświadczenia zauważyłam, ze chudnięcie 2-3 kg na miesiac jest bardzo dobre. Skóra nie wiotczeje, traci się tłuszcz, a nie miesnie. Nie ma efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marggo81:)
"talia" mam 170cm wzrostu dzis rano sie ważyłam, jak na razie waga stoi i ani drgnie- mimo iż od paru dni, mam bardzo bardzo dużo ruchu, ćwiczeń, robię sobie akupresurę. a widze, że nikt tu ostatnio nie zagląda:( ja - ostatnio jem dużo dużo marchwi- przede wszystkim gotowanej i buraczki, też na ogół gotowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marggo81:)
hmy- no to temacik chyba padł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, melduje sie i biecuje ze watek nie padnie:) zaraz zmienię stopkę. oj duzo sie działo, duzo. dietkowo ok, choc byly chwile zwatpienia ale jest juz dobrze. a jak wy dziewczynki?? acha witam nowe dietkujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×