Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

Doradzcie mi....

Polecane posty

Jestem młoda osoba, mam juz za sobą jedne studia, kilka prac, ale wszystkie te zajęcia były tylko po to aby mieć swoje pieniądze. Z pracą jest bardzo cięzko, nie moge znaleźć pracy w zawodzie, ani chociazby w jakims biurze, jestem juz tym strasznie zmęczona i jest mi źle :( nie wiem juz czasami co mam robić :( Osoby pracujące nie wiedza jak jest cieżko bez pracy. A ile można siedziec w sklepie na kasie:( Chciałabym iść na kolejne studia, zrobić z nich choiciazby licencjat, wiem ze dzięki tym studiom uda mi sie znaleźc prace bez problemu. jestem troche podłamana bo rodzice mnie w tym wspieraja ale znajdują sie osoby które twierdzą ze nie powinnam iśc dalej sie uczyć. jednak osobiście uwazam ze na nauke nigdy nie jest za późno w dodatku kiedy ma to dac nam lepiej w życiu. Jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz taką potrzebę to idź, trzeba umieć walczyć o swoje, rozumiem Cię, ja również jestem po studiach i aktualnie jestem na bezrobociu. Rodzina wysyłała mnie na podyplomówkę, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam takiej potrzeby, tzn. nie chce mi się już chodzić i uczyc się. Teraz sa takie czasy, że liczą się "plecy" , jeśli je masz, to nie musisz mieć studów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna ma racje...znam wielu madrych i wyksztalconych ludzi na bezrobociu,i wielu co doslownie pisac nie potrafia i maja fajne intratne stanowiska,wylacznie dzieki roznych koligacjom.Jak bys byla w jakies partii to bys znalazla prace,zawsze tak bylo...:)a moze powinnas zmienic miejsce zamieszkania? wiesz ze teraz czlowiek musi byc mobilny...moze w innym miescie cie docenia...powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w małym mieście, owszem 30 km od siebie mam jedna z największych miast i tam tez skonczyłam jedne studia. Czasami czuje ze jestem załamana, na najmniejszą rzecz nie mam czasami siły, jakbym miała depresje. :( juz mnie te klopoty przerastają:( jeden znajomy mi powiedział ze potem pracy wcale nie znajde bo bede za stara. brak słow:( przed 30-stką za stara?? :( Po prostu potrzebuje zebrania sił na nauke na egzaminyw stępne , ale czasami mnie nachodza takie czarne myśli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaczek
Ten znajomy co Ci mówi, że bedziesz za stara, ma ponikąd racje. Przed 30-tka wymagane jest jakieś doświadczenie w pracy, na rynek pracy co roku przybywają nowe wykształcone roczniki i pracodawcy mają z czego wybierać. A poza tym jak piszą osoby powyżej, bez znajomości i tak trudno jest o pracę, nawet dla tych najlepiej wykształconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz tez jej nie mam a czas leci, lepiej robic coś niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×