Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_k26

Szlafrok jaki najlepszy?

Polecane posty

Mam takie pytanie. Od jakiegoś czasu chce kupić sobie fajny szlafrok. do tej pory szukałam takiego z czystej froty, ale w sklepach albo są z mikrowłókien albo z mikrofibry. Zna może sie ktoś na tych rodzajach szlafroków. Chodzi mi głownie czy one wchłaniają wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam z takiego czegos jakby strasznie milusiego misia...taki bardzo puchaty itd...i kapa. nieprzyjemne uczucie na maxa jak wlozysz na siebie jak jestes mokraq..bardziej polecam z moze nieco bardziej szorstkiej frotte.wchlania wode :) a o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Kup sobie jutro w Lidlu za ok 40 zł. Są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka kupija była w
Niemczech i kupiła aż 4 szlafroki bawełniane to chyba sa najlepsze była przecena to kupiła za 5 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie widziałam oferte z lidla i zastanawiałam sie nad nim, naprawde jest dobry? wchlania wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie z poljesteru - to tak jak bys sie owinela w cerate -to jest tak samo - fuuuj ! - ubranie bielizne i posciel kupuje sie TYLKO z bawelny bo ona oddycha i wchlania a plastik -spocisz sie i nie wyspisz ja mieszkam w niem. i wiem ze tylko z bawelny kazdy kupi bo pracuje w domach wiec wiem, i ja tez wszystko mam z bawelny a w lidl z przeceny nie kupuje bo kiedys kupilam bluzke - bawelniana i po jednym praniu poodpruwala sie i wiecej nie kupie nawet za te 5 euro - bo mi szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do końca tak poliester oddych, a bawełna wchłonie wodę i jest cały czas mokre niestety coś za coś. Poliester za to odprowadzi wodę na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka311
Spory wybór szlafroków jest tutaj http://ekskluzywna.pl/szlafroki-damskie ja kupowałam taki frote u nich chyba jeszcze mają w ofercie, rewelka, po wyjściu z prysznica zawsze w nim po domu chodzę, to nieodzowny element każdego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
130 za szlafrok? Never.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najwazniejsze jest zeby szlafrok byl dobry jakosciowo. Wiem, ze jesli zainwestuje troche wiecej $$ to bedzie mi sluzyl na dlugie lata :) W sklepie https://missisleepy.pl nie kupowałam, ale znam firme Dobranocka, mam od nich piżamkę. Zdecydowanie wlasciwy stosunek jakosci do ceny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i ktoś też skomentował towar z tego sklepu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne szlafroki ma np vossen, tu macie ich sklep - sklep-vossen.pl. jakościowo po prostu rewelacja, u mnie am je chyba z pół rodziny i nikt nie narzeka. Bardzo ładne, miękkie, chodzenie w nich to czysta przyjemność! I ceny też sa ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniagonisie123
Mojej małej kupiłam szlafroczek na https://babydoro.pl/ i jest ekstra. Jest cieplusi, miękki w dotyku nawet po kilkunastu praniach. Moja Zosia sobie chwali, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tu spamu same linki od sprzedawcow tanich dziadostw jak jest cos dobre to nie trzeba reklamowach na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, prowadzę od 2010 roku sprzedaż szlafroków w dużych rozmiarach i troszkę mogę pomóc. Generalnie wszystko zależy od tego, do czego ma on służyć. Wybierając podomkę z satyny trzeba pamiętać, że jest to bielizna elegancka i szykowna, ale mało praktyczna. Poliester słabo odprowadza wilgoć i praktycznie nie wchłania wody. Poza tym szybko gniecie się. Dlatego wybierając się do szpitala lub sanatorium nie warto ze sobą zabierać taki model. Najbardziej praktyczny i funkcjonalny jest bawełniany (przynajmniej 80% bawełny) wykonany z frotte pętelkowej. One świetnie wchłaniają wilgoć niczym ręcznik http://www.sklep.salonmodyxxl.pl/30-szlafroki-damskie-duze-rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina99222
Mnie podobają się te delikatne, satynowe szlafroczki, o coś takiego, jak na stronie https://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/peniuary Nie wiem, czy kojarzycie, ale są one bardzo kobiece i delikatne, przez co wyglądają pięknie na co dzień i na jakieś okazje we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Narwa

Jeśli chodzi o szlafrok to jestem niestety a może i dobrze bardzo wybredna w końcu znalazłam coś odpowiedniego dla siebie ilulu.pl w końcu mnie nic nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Berło

Dla całej rodziny zamówiłam seobiblioteka.pl wszyscy jesteśmy zadowoleni nie gryzą, są zrobione z miłej bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×