Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ni7a

fajne blogi kobiece

Polecane posty

No i jeszcze blog, na którym temat pokazują niezgodnie przyjaciele szminkanakoszuli(kropka)blog(kropka)onet(kropka)pl :) Ten lubię od dawna :) Czy ktoś jeszcze coś poleca? Pzdr dziewczynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałka
Fryzjerzy Magicy w Komorowie ! Przystań Odnowa to miejsce będące kompendium dążenia do harmonii i piękna przyprawione ideą życia w zgodzie z naturą. To miejsce indywidualnie dobranych zabiegów i programów odnowy fizycznej i duchowej, to krótki przystanek regeneracyjny dla wszystkich żyjących w biegu, to miejsce dla CIEBIE ... Mieścimy się na ul. Brzozowej 1 (przy rondzie) 05-806 Nowa Wieś k.Komorowa Tel recepcja: +22 758 50 05 E-mail: recepcja@przystanodnowa.pl Łagodny, sprzyjający odprężeniu klimat placówki położonej w malowniczym Komorowie pozwala osiągnąć głęboki relaks fizyczny i duchowy, zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć wewnętrzną harmonię i radość życia. To miejsce spotkań wykwalifikowanych specjalistów stylistyki, medycyny, dietetyki, rehabilitacji, wizażu, masażu, kosmetologii i wielu innych dziedzin. Zapewniamy niepowtarzalną oprawę, domową atmosferę, serdeczne nastroje mistrzów fryzjerstwa, pasjonatów stylistyki, wyborną kawę, rozmowę na każdy temat. Całość podparta normalnymi cenami usług. usług fryzjerskich. Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zdjecia22.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30stolatki
Blog o pracy w korporacji, facetach, kolezankach i ciąży gburek.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierka
Ostatnio trafiłam na blog kobietaart na blogspocie i moim zdaniem jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam i polecam: Kobietoskop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskakujące i często zabawne repotaże o codziennym życiu, ciekawostki ze świata, opowiadania ( z dreszczykiem, portrety , a nawet erotyczne) i dużo więcej www.moje3po3.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka656
Hm, no faktycznie pojawiło się takich portali ze złotymi radami dla kobiet w necie:P Trochę się śmieję, bo niektóre porady na tych stronach to są mało życiowe...Ja akurat lubię sobie przejrzeć od czasu do czasu serwis www.paniszuka.pl bo tu jest sporo tekstów na tematy związane z modą, czy kosmetykami, które mnie akurat interesują. Także ja akurat tutaj zaglądam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol4A
Mój ulubiony- www.kroliczekdoswiadczalny.pl - dobrze pisany, autorka ma lekkie pióro, fajne poczucie humoru i ciekawe przemyślenia na kobiece i nie tylko tematy. Podoba mi się że pisany jest bez nadęcia i przekonania o własnej z******tości, z tą autorką chętnie wybrałabym się na piwo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, a może wypowie się koś, ko skorzystał z tych recenzji? Czy potwierdzi opinię osoby , która opisała ulubiony blog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedziłam Szminka na koszuli i jest rzeczywiście fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://www.osesek.pl . Mnóstwo ciekawych i przydatnych porad w zakresie ciąży, porodu oraz całej reszty ,czyli pielęgnacji itd. Ogólnie to większość wiedzy czerpałam z tam tąd kiedy byłam w ciąży. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Zapraszam na mój kobieco i nie tylko kobieco zaaranżowany blog, tworzony przez prawie 40-to letniego babiszona :) Zwie się: Kobietoskop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feministki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertka
Jeśli któraś z Was lubi szeroko pojęte rękodzieło, a ja uwielbiam. Fajny blog w tej tematyce, to http://aczemunie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie pary cycków
Porozmawiajmy o seksie. O facetach. I o kobietach. O życiu i miłości. I o wszystkim, co jest dla nas ważne. A Ty co o tym myślisz? Zapraszam was dziewczyny na bloga "Dwie pary Cycków" i zachęcam do komentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie pary cycków
dwieparycyckow.blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy blog na jaki ostatnimi czasy trafiłam! Autorka nie tylko porusza ciekawe tematy, dodaje porady,ale i dodaje mnostwo zdjec. xavilove blogspot co m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×