Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bleufille

Porównanie konsultantek Avon i Oriflame

Polecane posty

Której z tych firm być konsultantką. Czy a Avonie trzeba co katalog robic zamówienie za min. 150 zł? I czy w przypadku mniejszej kwoty płaci się za przesyłkę? Czy w Orifame zamówienie można składać przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojlalalalojlalalojlalalojlalal
w avonie trzeba za minimum 150 zl inaczej placi sie za przesylke wiem ze w oriflame za 1 dzien opoznienia wplaty za kosmetymi straszyli komornikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusz do rzęs
a w avonie koszt przesyłki (jak nie uzbierasz tych 150 ) to 5 zł jak w Ori? słyszałam, ze w Avonie są lepsze warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idiotyczna dyskusja
zapisz się do obydwu tych firm , nikt o tym nie musi wiedzieć , a firmy te są adresowane do konkretnych grup klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem konsultantka w oriflame.Tutaj za kazdy produkt sa punkty jesli masz 100 to nie placisz za przesylke jesli mniej to placisz za nia 10zl.Mozna skladac zamowinie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, czy płacisz za przesyłkę w obu firmach zależy głównie od tego ile masz zamówień. Jeśli np. twoje zamówienie jest za 23 zł to wiadomo, że zarówno w jednej jak i w drugiej będziesz płaciła. W Ori jest ten +, że zawsze możesz wziąć paczkę na biuro regionalne i dokupić do niej jakiś kosmetyk połowę taniej niż normalna cena. Wtedy nie płacisz za przesyłkę, a do tego masz coś co kosztuje 40 zł za 14zł. No i jeszcze to, że w Oriflame możesz zamawiać kiedy tylko chcesz i przez internet. Bo w Avon są chyba jakieś kampanie (a przynajmniej były, kiedy ja jeszcze się tym z koleżanką zajmowałam) i one określają Ci czas zamówień. Poza tym Avonu jest mnóstwo. Na każdym kroku. I ciężko się jest nowej konsultantce przebić. I nie mówię tego tylko dlatego, że jestem konsultantką Oriflame. Po prostu to jest moja opinia:) Chcesz zostać konsultantką Oriflame? Zarejestruj się bez wychodzenia z domu na: www.my.oriflame.pl/konsultantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliklikm
Coście tu zrobiły? Jakieś biuro ogłoszeń i reklamy za friko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danimira
a na którym miejscu jest paese w www.rankingmlm.com bo nie chce mi się szukać po dwóch pierwszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBbbbbbbb
Chce się wam w to bawić? Nie ma ciekawszego hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SBbbbbbbb dla niektórych to praca. Dla mnie fajna zabawa, w której mogę poznać ciekawych ludzi a nie siedzieć 8 godzin za biurkiem gdzie towarzyszami są tylko pliki na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderka Avon
hej, Ty od Marizy. Nie widzisz, że to jest temat AVON i ORIFLAME? Nie uczyli Cię czytać, załóż sobie topik z Marizy i tam wklejaj swoje ogłoszenie. Tutaj jest miejsce dla osób z AVON i ORIFLAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Do Liderka Avon Nie ładnie tak podkradać komuś pseudonim, byłam pierwsza z tym pseudonimem jako Avon Liderka. Naprawdę nie ładnie i jeszcze blokować mi go do dalszego używania, raczej nie ładnie to o Tobie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Ot i się zaraz "lyderki" pobiją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Cytat z twej agitki : "Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON." Na czym polega takie NIEOGRANICZONE wsparcie ? Tak w kilku słowach, potrafisz rozwinąć tą myśl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
nie rozumiem jak można podrobić coś takiego jak avon? adidas lepiej sie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnncsdcasdas
Jesli masz do zaproponowania swoja oferte to nie rob tego kosztem innych firm. produkty sa wazne a nie ile jest konsultantek, w dzisiejszych czasach rynek jest nasycony produktami dlatego jesli chcemy cos sprzedac musimy uzyc sprzedazy intelektualnej czyli musimy nasza prace w to wlozyc juz nie o produkt tak chodzi ,. W temacie jest post? a ktos wypisuje inne firmy czy naprawde nie macie kultury? tylko przez takie osoby jak wy ludzie nie traktuja mlm powaznie bo tylko kojazy im sie ona ze sprzadza i nagabywaniem ludzi. Jesli masz oferte zaloz nowy post a nie odpowiadasz w kazdym lepszym temacie oferujac swoja firme, widac ze dopiero zaczynasz ale zastanow sie nad tym i popracuj nad prawdziwym mlm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie 10 lat ( w tym 8 w znanej firmie) to początek drogi nauki o mlm, dziękuje za wskazówki. Jednak nie zalezy mi na zapraszaniu nowych osób do firm gdzie panuje zdrowa atmosfera - bez "wyrywania" i wypominania kto zabrał mi login a kto konsultankę. Bez wydzwaniania do ludzi i mówienia iż muszą zamawiać. Szcerze zachęcam do zainteresowania się tymi firmami bo mają ogromny potencjał i tam faktycznie zakupy to przyjemność - bez nakłaniania typu - kupuj więcej i częściej. Proszę się zastanowić czy taka praca to nie jest przyjemność? Kulturę mam a także mnóstwo wyczucia taktu oraz etykę . Dużo słońca i wytrwalości życzę , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
baby dajcie se spokój z tym chłamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika...
Hej mam do sprzedania tanio wody toaletowe oriflame, są naprawdę w atrakcyjnych cenach oryginalne i zapakowane w folie: Lovely Garden 34,90 Rock Angel by Ewa Farna 29,90 Enigma Dare to Dream 39,90 i męska Woda toaletowa Signature 34,90 plus koszty wysyłki 7 zł zainteresowane osoby zapraszam do pisania na gg 37873617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_praca
Konsultantka Firmy Avon: - wpisowe 0 zł, - dostawa w 24, 48 h ! - brak kar za nieskładanie zamówień, - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty, programy Rozpoczynając współpracę w Katalogu 13 - pierwszym prezentem jest 40 % zarobku przy zamówieniu na min. 200 zł. Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji: e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesujesz się aktualnymi trendami, cenisz niezależność finansową zostań Konsultantką Avon ! Oprócz zarobku, czekają na Ciebie atrakcyjne prezenty. Niektóre korzyści wynikające ze współpracy - wpisowe 0 zł, - dostawa w 24, 48 h ! - brak kar za nieskładanie zamówień, - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty, programy Rozpoczynając współpracę w Katalogu 14 - pierwszym prezentem jest Woda perfumowana Instinct po spełnieniu warunków. W Katalogu 14 zaczyna się też inny program prezentowy, więc rozpoczynając współpracę w aktualnym Katalogu można korzystać z dwóch ofert prezentowych jednocześnie ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji: e-mail: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AVON Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. Kontakt: monika-adamska22@wp.pl Składając swoje pierwsze zamówienia z katalogu nr 2 na min. 200zł otrzymasz nowość Avon perfumy Femme! HIT katalogu! ZA 1ZŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avon sie jeszcze oplaca ??? da sie na tym zarobic duze pieniadze ??? oczywiscie bez biegania po ludziach z katalogami i sprzedawania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanę konultntką. Poszę o kontakt na e-mail avame00@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Firmy Avon Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 10 na min. 160zł otrzymasz 30% UPUSTU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×