Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bleufille

Porównanie konsultantek Avon i Oriflame

Polecane posty

Gość mistrzunio42
najlepsze jest FM :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając pierwsze zamówienie z katalogu nr 14 na min. 200zł otrzymasz perfumy Zestaw kosmetyków (tusz +szminka) z serii LUXE za 1zł!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu porównywać jedno złodziejstwo z drugim? To tak jakby pytać co jest lepsze: cygan żebrzący pod kościołem czy żule stojący pod Biedronką i proszący o 2 zł na sikacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka Kaśka
Witam, chcesz zostać konsultantką Avon? napisz do mnie: kaska649@wp.pl Co katalog super programy dla nowych konsultantek i tym samym świetne nagrody do zdobycia. Chcesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kilku lat działam w avonie i oriflame i zastanawiam sie, czy jakas jakies sposoby na zwiekszenie swoich zyskow. zastanawialam sie nad poszerzeniem dzialalnosci jeszcze o fm, ale slyszalam o tym rozne opinie... dzialacie w czyms jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno slyszalam o MoneySaveApp ale jeszcze tam nie dzialam. z tego co czytalam to chodzi o obnizanie rachunkow, np. za prad dla rodziny, znajomych itd. a ty dostaje prowizje jak zdecyduja sie na zmiane uslugodawcy i podpisza umowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoneySaveApp to też mlm-owskie gowno. Naciągniesz znajomych na jakiś szajs, dostaniesz marne grosze a w razie czego znajomi zlinczują właśnie Ciebie. Firma umyje rączki, to Ty im poleciłeś. Nie radzę bawić się w żadne mlm-ki, bo można tylko sobie nieźle nasrać w życiu. Lepiej zajmijcie się jakąś porządną i uczciwą pracą zamiast tak bujać w obłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @@ od kilku lat działam w avonie i oriflame i zastanawiam sie, czy jakas jakies sposoby na zwiekszenie swoich zyskow. zastanawialam sie nad poszerzeniem dzialalnosci jeszcze o fm, ale slyszalam o tym rozne opinie... dzialacie w czyms jeszcze? @ @ @ Nie radzę, lepiej trzymaj się z daleka od FM. To mlm-owskie gowno. Jakościowo kosmetyki są gorsze od Ori czy Avon a do tego dochodzą jeszcze złodziejskie zasady i strasznie upierdliwi konsultanci mieniący się wielkimi biznesmenami. Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski to olej te kosmetyki i znajdź sobie jakaś porządną i dobrze płatną pracę. Tam na pewno zarobisz i nie będzie to uzależnione od tego ile sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Avon jest lepszy.Napisz a ołowiem ci więcej kontakt:danana123.dan@gmaik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest w oriflame bo placa Ci za kazda osobe ktora z Twojego polecenia wejdzie do oriflame.przy 4 os masz duzy rabat.jak te cztery os wciagna cztery to dostajesz kase na konto a kosmetyki masz pol darmo.wiem bo sama sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Moim zdaniem chyba każdy to przyzna że marka Oriflame jest bardziej znana w samej Polsce jaki i świecie. Można przecież zobaczyć wyniki finansowe tych firm i dołożyć do tego wartość i ilość oddziałów w pozostałych częściach świata. Także jeśli chcesz uprawiać marketing sieciowy i reklamować w sumie i przecież lepsze produkty to zdecydowanie Oriflame. Chociaż wiadomo zależy dla jakieś skóry i wrażliwości - przetestuj najlepiej sama na sobie- ale kwestia poleceń i sprzedaży to na pewno argumenty są po stronie Oriflame. Jeśli chodzi natomiast o najlepszych Polskich przedstawicieli i konsultantki którą wprowadzą Cię w sposoby rozliczania, polecaniu na danych promocjach które aktualnie są korzystne w katalogu bo czasami o 20-30% taniej to polecam tą stronę http://rejestracja-ori.pl/rejestracja-oriflame/ lub kontakt dodatkowo z http://www.oriswiat.pl/ - tutaj pracują bardzo przyjemni ludzie którzy bezkonfliktowo wprowadzą Cię w świat Oriflame +++++++ ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Moim zdaniem chyba każdy to przyzna że marka Oriflame jest bardziej znana w samej Polsce jaki i świecie. Można przecież zobaczyć wyniki finansowe tych firm i dołożyć do tego wartość i ilość oddziałów w pozostałych częściach świata. Także jeśli chcesz uprawiać marketing sieciowy i reklamować w sumie i przecież lepsze produkty to zdecydowanie Oriflame. Chociaż wiadomo zależy dla jakieś skóry i wrażliwości - przetestuj najlepiej sama na sobie- ale kwestia poleceń i sprzedaży to na pewno argumenty są po stronie Oriflame. Jeśli chodzi natomiast o najlepszych Polskich przedstawicieli i konsultantki którą wprowadzą Cię w sposoby rozliczania, polecaniu na danych promocjach które aktualnie są korzystne w katalogu bo czasami o 20-30% taniej to polecam tą stronę http://rejestracja-ori.pl/rejestracja-oriflame/ lub kontakt dodatkowo, tutaj pracują bardzo przyjemni ludzie którzy bezkonfliktowo wprowadzą Cię w świat Oriflame +++++++ ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×