Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j859405

dlaczego kobiety są takie dziecinne...?

Polecane posty

Gość j859405

-obrażają się jak dziecko, jak nie dostanie ciuciu (tzw.foch) -chcę, żeby do nich mówić zdrobniale jak do małych dzieci (kasiunia,altuka, ewcia, cipcia, rybcia) -trzeba je przekupic od czasu do czasu jakimis slodyczami (znowu ciuciu) poza tym normalnie jako kumpele to są fajne normalne laski, a przy swoich misiach, są takie słodkie, dupowate i nieporadne dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżerą
spotykasz "dziecinne", widocznie takie przyciągasz. a tak naprawdę , masz to, na co się godzisz. postaraj się także nie wypowiadać generalnie o wszystkich kobietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie...ja mam np takiego faceta do ktorego trzeba mowic cieplutko glaskac a On ...kaprysi jakie wymagania szok a jakie miny gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstepna kuciapa
Oż kurna, no to w takim razie ja nie jestem kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo te konkretne nadaja sie tylko na kolezanki. Faceci wola nieporadne kobietki, poniewaz przy nich czuja sie jak bohaterowie. Te zaradne sa dla nich zagrozeniem i konkurencja. Dlatego madre kobiety udaja takie nieporadne przed swoimi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Pierdzielisz głupoty. z kim Ty sie zadajesz? Ja na pewno nie jestem taką słodka dziewczynką i nie lubie też słodyczy. I wkurzają mnie takie zdorbnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaa
nie wszytskie ja taka nie jestem przez 6 lat nie obrazilam sie na swpjego faceta a ni razu - tak na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyznsd
nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, coraz częściej sprawienie dziecinnych. znam bardzo mało osób w wieku od 16-19 czy nawet 21 lat, które wykazuja sie dojrzaloscia. przepraszam, jesli 17latka uzywa slow takich jak "dżampra" czy "jedwabiście" to coś tu chyba jest nie tak. nie rozumiem osob ktore dziwia sie na wiadomosc o tym ze 16,17-latki wiaza sie z coraz straszymy facetami... takie czasy. może w końcu czas wydorośleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- rzadko się obrażam -na słowo "skarbie, słonko, żabciu" - do dzisiaj mam alergie, można słodzić ale nie przesładzać :-O - hmmm mnie nikt nigdy nie przekupywał , nawet nie próbował znając mój charakter hmmm wydaje mi się że w jakiejś części kobieta jest jeszcze jak dziecko ;-) - ale nie uogólniajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym z nas tkwi coś z dziecka i bardzo dobrze, trochę szczerej radości, potrzeby pryztulenia, czułości (np. pieszczotliwych zwrotów), co w tym złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×