Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Witam!

Polecane posty

Gość Masz misz masz
ta pierwsza wam sie podoba ? mi sie podoba mega !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, pierwsza. Krój ładny, tylko nie mój kolor. Ceny nie ma, ciekawe, ile może kosztować. No i dla kobiety o większych od moich piersiach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz misz masz
na wesele bym ja zalozyla do tego czarne dodatki, czarne wysokie szpilki rozpuszczone wlosy i wpiety z boku dyskretny kwiatek koloru tego samego co sukienka :D ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej mówicie? http://www.areyoufashion.com/images/Imagenes/AX/18-02-2011/AX-DW379-1B.jpg?osCsid=4ca62a697ef055a4cab0836873761ce8 Jest mega! Świetny krój i kolor! Szpilki zakupię w kolorze nude , włosy mam długie więc planuję rozpuścić a kwiat też zawsze mnie kusił :D I cena jest - 159zł http://www.areyoufashion.com/evening-dress-c-11.html?page=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz misz masz
Tak,tak! tylko do tego koloru trzeba najlepiej mocnego stonowanego koloru butow i dodatkow najlepiej czarnych pieknie by wygladalo! Żeby nie bylo mdlo :) ale kwestia gustu i wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zatanawiam pomarańczo, w sumie masz rację.Czarne szpile, nawet mogą być polakierowane na platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kary ogarnij się!Co wy z tym chlaniem? Ostatnio kumplowi zrobilam wykład, chłop po30tce a melanżował dzień w dzień :O Wyglądał jak fus :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta druga na bardziej stateczna panią, ale elegancka. Moje kolory to właśnie wszystkie odcienie niebieskiego, turkusy, szarości, fiolety. Nie mam ciuchów w innych kolorach, ale wiadomo - rzecz dobrania koloru do typu urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem stonowana. Mam zimną bardzo urodę i preferuję zimne kolory - choć np. lubię też czerwony i żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×