Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

Witam!

Polecane posty

Pomóżcie mi , szukam pięknej, niebanalnej koralowej , krótkiej sukienki najlepiej na jedno ramię :classic_cool: Zdaję się na wasz zajebisty gust [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apage!
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pitolicie
leniu, spierdalaj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czee.. poka
tzytzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystałczy wpisać w google 'kołalowa sukienka' i wyskoczy wiele pozycji. A Bon Płix to zły adłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore - nie czytałam, ale widzę, że w dość dyskretny sposób dajesz mi odczuć, że ci tam mnie brakowało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oblubienica - wesele mam niedlugo, muszę na nim wyjątkowo dobrze wyglądać :classic_cool: Myruś Niuniu chyba ostatnio wszy Cię gryzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej choroby?? Ja też lubię , a teraz mam wesele dobrego kumpla :classic_cool: Zapowiada się zabawa przednia, zważywszy że ma grać mister-dex :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdecydowanie na weselach DJ! Nie orkiestra pod wezwaniem pana Wiesia z wsi obok, który wraz ze swym szwagrem, Zenobiuszem, oraz córką stryjenki - Jadwigą - usiłują wmówić bawiącym się, że disco polo still live:o Mam pewne dolegliwości natury starczej, że tak powiem i dość niezręcznie mi o tym pisać, mimo że na tę starczą dolegliwość cierpię od dziecięctwa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czensom Ci się rence
jak Parkinsonu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy więc nie dopytuję się, tylko zdrowia życzę! 🌼 Dj ..to też zależy.. kiedyś na weselu na którym właśnie grał, zapieprzał taką muzykę nowoczesną że parkiet zapełniły tylko gimgówna, reszta siedziała i piła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też niedobrze. Myśmy przed ostatecznym wyborem podziękowali kilkunastu, którzy przekonywali nas, że disco polo na weselach to nic złego. A u nas były lata 60, 70 i 80 i wszyscy się bawili. Bo któż nie będzie się bawił przy Abbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdd
idz do krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam te klimaty zwłaszcza lata 80te . Też zastanawiam się nad krawcową, tylko muszę znaleźć jakąś polecaną i sprawdzoną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz misz masz
http://www.ceneo.pl/10811349 ta jest srednio koralowa ale lekki pudrowy roz w pierwszym linku to sama sobie bym szarpnela taka jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×