Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipiec132

CO SĄDZICIE?

Polecane posty

Gość lipiec132
WPISZCIE W GOGLACH TESS SUKNIA ŚLUBNA BO WIDZĘ ŻE LINK NIE DZIAŁA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka kiepska
jest zupełnie nie w moim guście, aczkolwiek jeżeli lubisz takie sukienki a'la księżniczka to ten model jest interesujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec132
moja jest piękniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniej
Zdecydowanie nie mój gust. Widać ze to model sprzed 2 lat wtedy królowały suknie farage itp. Taka suknie przysłania PM za dużo na niej wszytskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhuiyt
piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak markiza
ciekawe czy we famudze dzrzwi kościoła się w niej zmieścisz, czy będziesz musiała przechodzic bokiem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo niegustowna suknia
za dużo na niej wszystkiego, pianki, szczypanki, koronki, tylko piórek na tyłku brak ;) a stylizacja z allegrowego linka to już porazka po całości - fioczki, loczki, weloniczki, koroneczki, boklereczka, opatrunki gipsowe, naszyjniczki i wszelki możliwe pierdolniczki... a na deser koszmarne zdjęcia studyjne na tle sztucznego horyzonciku - noż paw na całego wieś (a raczej bezhuście) śpiewa i tańczy autorko - poszukaj innej sukni, ta wygląda jak kopa siana z wywalonym na okrasę cycem na wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna ona jest
poprostu was nie stać na nią i temu tak mówicie autorka ma gust ta suknia w salonie kosztuje 2800 bo jest piękna iv temu taka droga a was nie stać na tako i temu tak piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalne ale szczere
Nie ma to jak pytać o zdanie przypadkowe osoby. Autorko - sama wiesz najlepiej jakie suknie Ci się podobają i weź ślub w takiej jaka Ci się podoba. Na tym forum jest mnóstwo osób, a zatem i mnostwo gustów - może o 16ej trafiłabyś na osoby, które powiedziałyby Ci, że ta suknia jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkhbjg
świetny wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihii
2800 to dużo?wydaje mi się ze w stosunku do jakości i wyglądu tej sukni to jest faktycznie kosmiczna kwota. ale taka sumka to raczej standard za suknię ślubną. i nie ma co wmawiać sobie, że osoby, którym się suknia nie podoba (jestem w tej grupie) zazdroszczą. .. zazdrościłabym, gdyby ktoraś z dziewczyn kupiła zajebistą suknię za psie pieniądze. a nie gdy wyda kupe kasy na takie badziewie. przykład do zazdroszczenia: ostatnio dziewczyna na Kafe napisała, że kupiła za 2.500 suknię justina alexander: http://www.elegantlacebridal.com/pics_gowns_05.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, każda panna młoda ma taką suknię, jaką sobie wymarzy i w jakiej się dobrze czuje. A ile ludzi, tyle gustów. Osobiście mnie suknia się nie podoba. Ale jeżeli laska o takiej marzyła od dzieciństwa, to nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
jestem przeciwniczka krytykowania sukni, które ktos sprzedaje, bo juz taka miał i pisanie, ze wyglądał w niej niegustownie i okropnie sprawi mu przykrość. Natomiast jeżeli dziewczyny pytają, co sądzimy o takiej sukni, to jak najbardziej mozna krytykować. owszem, gusty sa różne i kafe jest mało reprezentatywna, ale jeżeli tu większości osób nie będzie się podobać, to istnieje duże ryzyko, ze podobnie zareagują goście. Warto więc jeszcze raz przemyśleć sprawę i może zdecydować się na inny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieca
bardzo mi się podoba ta suknia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×