Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanana12

Przedstawiciel Betterware -polecam jeśli chcesz dorobić albo zarabiać więcej

Polecane posty

Gość hanana12

Polecam firmę Betterware oto link z marcowym katalogiem http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0311/ a oto link z promocją na marzec http://www.betterware.pl/img/katalog/ulotka0311.pdf Firma proponuje nam produkty do domu, ogrodu, biura co miesiąc promocje i nowości 1. OSZCZĘDZASZ - kupując produkty taniej o 30% do swojego domu, 2. ZARABIASZ NA SPRZEDAŻY - polecając produkty znajomym, marża 30% - różnica między ceną dla przedstawiciela a ceną katalogową to twój czysty zysk natychmiastowy + PREMIA INDYWIDUALNA. 3. BUDUJESZ FIRMĘ - zapraszając do współpracy nowych przedstawicieli, otrzymujesz dodatkowo PREMIĘ GRUPOWĄ DO 15% Dodatkowe Rabaty - dodatkowe pieniądze. Jako Lider rozwijającego się zespołu zdobywasz kolejne poziomy procentowe, tytuły menadżerskie i dyrektorskie, rabaty grupowe, bonusy i nagrody pieniężne. Nie ma górnej granicy zarobków - sam decydujesz o tempie rozwoju swojego biznesu i wysokości dochodów - Sam decydujesz, którą z tych trzech możliwości uznasz za najlepszą! A może wszystkie trzy ??? Napisz a ja przedstawię Ci wszystko dokładnie, po rejestracji prześlę Ci katalogi i ulotki a po pierwszym zamówieniu prześlę upominek. Zapraszam również konsultantki Avon i Oriflame - to dobry sposób na powiększenie swoich zarobków, napisz hania.ro@wp.pl pozdrawiam Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajak
a ja mówię - TUPPERWARE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanana12
Ok, też korzystałam z produktów tej firmy i kilka mam, ale z produktami BETERWARE trafimy do większej grupy ludzi ze względu na cenę tych produktów, mam to już sprawdzone, polecam np ekologiczna kulę do prania, czy inne produkty Pozdrawiam konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka betterware-była
Ja kupiłam kilka produktów tej firmy i więcej tego nie zrobię.Produkty wcale nie są rewelacyjnie tanie a jakość co niektórych pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
A ja kupuję i są fajne artykuły, polecam środki czystości, a różowa pasta do czyszczenia rewelacja, pianka do mycia szyb bezkonkurencyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAJĘCIE DODATKOWE
Nowy sposób na zarobek w Internecie. Zarobki ponad 5 tys! To naprawde dziala. Wejdz na strone i przekonaj sie o tym sam to naprawde nie zadna sciema ani lancuszek ktory niedziala wplacasz 5 zl- to jedyne ryzyko... logujesz sie na stronie na ktorej widzisz wszystko co sie dzieje ile osob poleconych masz na wszystkich poziomach, system wyklucza oszustow takze naprawde dziala trzeba troche checi i siedzenia w necie zeby zachcecic jaknajwiecej osob a potem... kasa plynie jak rzeka.. trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff86055fc59e083d7bd744f1e na poczatku listy powinnam byc ja czyli rachiel wplacilam te 5 zl bo mysle ze mozna sprobowac, teraz staram sie zaprosic jak najwiecej osob tam jest wszystko opisane na stronie, polega to mniej wiecej na tym ze wplacasz 5 zl osobie na 5 pozycji a sama wpisujesz sie na 1, jezeli nie wplacisz to cie usuna, bo na tej stronie sie rejestrujesz i po zalogowaniu widzisz cala historie, ile osob masz poleconych i na jakim poziomie, jak beda u ciebie osoby na 5 poziomie to one beda tobie wplacac i moze sie z tego uzbierac calkiem sporo dostaniesz swoj link, w ktorym ty bedziesz na 1 pozycji, a ja na 2 pozycji, wysylaj go gzie tylko mozesz, wklej na facebooka na sledzika wyslij wszystkim emaile, pamietej ze ryzykujesz tylko 5 zl i troche swojej pracy takze mysle ze warto sprobowac, a nuz tak jak obiecuja 5000wpadnie pewnie mi powiesz nie wierze w to... ja tez niewierzylam jak dastawalam takie maile, ale tu jest inaczej jestes zarejestrowana na stronie na ktorej widzisz ile osob udalao ci sie polecic ile te osoby polecily i td, az w koncu widzisz osoby ktore powinny ci wplacic kase i jesli tego nie zrobia blokujesz ich i sa usowani, takze do sieci moga przystapic tylko uczciwe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już spróbowałam
zalogowałam się na tej stronie wysłałam5 zl i wysłałam informacje ponad 300 osobom!!!!!!!!!!!! I nic ani złotówki nie otrzymałam i nikt nie zalogował się, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor Aroma Group
Zostań partnerem Aroma Group Sp z o.o. www.aroma24h.aromagroup.pl Zarabiaj poprzez własny sklep parterski i/lub budowanie struktury. Aroma Group Sp.z o.o to Polska nowa firma która powstała w Krakowie w 2010 r zajmująca się sprzedażą: * olejków aromatyzujących * soli do kąpieli * soli do stóp * kadzideł * perfumy * kominki zapachowe Jest to połączenie sprzedaży bezpośredniej ze sprzedażą mlm -Marża 43% -kupujesz dla siebie taniej -zarabiasz na 6 sposobów -nie musisz składać regularnie zamówień -masz plan marketingowy Jednocześnie Prowadzisz sklep ale to firma za ciebie wysyła i pakuje towar lub sprzedajesz bezpośrednio! twój wybór! Aby zostać parterem Aroma Group wystarczy wykupić starter w którym( inwestujesz tylko raz20,50lub100 zł) otrzymasz: 1. Teczkę dystrybutorską z próbkami perfum 2. Biuro on-line(z narzędziami pracy,materiały do promocji ,statystyki sprzedaży loga banery itp) 3. Sklep partnerski wraz z własną subdomeną Aroma Group to Spółka Z o.o.-masz pewność że firma zaraz nie zniknie!! Więcej informacji na www.aroma24h.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×