Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdid88ffkk

ILE KOSZTUJE U WAS KILOGRAM JABŁEK???ALBO CHLEB ???MASAKRA JAK CENY PODNIESLI!!!

Polecane posty

Gość nie kupować na zapas!!!!!!!!
to co się dzieje to czysta manipulacja,taka jak przy wejściu do unii,interes to robią sklepy dla nich panika to najlepszy zysk,teraz kupuje się tylko tyle ile potrzeba na bieżąco-to podstawowa zasada w ekonomii w takich sytuacjach,panika tylko nakręca ceny bez uzasadnienia,a teksty o droŻejacych surowcach mają nakręcić tez sprzedaż i CENY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata_nowak25
Województwo podlaskie, Za,brów: Cukier 3,99 (polo market) Chleb (cały nie krojony) 1,89, krojony 1,99(polo market) Mleko (najtańsze) - 1,79(polomarket) Jabłka - ostatnio były na promocji 1,88 ale normalnie kosztują ok 3,5zł(polomarket) ser hochland na kg 14,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze serce mi sie kroi jak muszę dziecku coś odmówić Jak musze się zastanawiać czy kupić to czy to i dokładnie wyliczać kazdy grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niedobra pupaa A moim zdaniem uslugi i dentysci, jesli przeliczysz w ten sam sposob to wychodzi tez o wiele taniej, nie chcialam nikogo urazic, tylko pokazac ze to jest chore...a co do komuny sie zgadzam, ale niedlugo wejdzie euro wiec powinno sie wszystko wyrownac a nie ma na to szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA TRAGEDIA
U mnie najtańszy chleb kosztuje 200 zł! Kupiłam jeden i wydzielam po kromce dziennie na członka rodziny, ale to i tak starczy tylko na tydzień :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że żadne z was nie
pamięta jak w PRL było. Każdy zarabiał po 2 tysiące. Chleb kosztował 4 zł, cukier 12, szynka 90, pomarańcze jak przyjechały 40. I jakoś przeżyliśmy... A wam ciągle źle i źle. Chcielibyście zarabiać tyle co na Zachodzie. Na Zachodzie 20 lat temu zarabiali tyle co teraz a my równowartość 20$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga zmasowany atak
pisiorów. Im gorzej tym lepiej, trzeba szerzyć demagodię, żeby głupki głosowali na pisiorów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
ale znam hydraulika, co pracowałł w UK i uciekł jak oparzony. pisał, że zarobki tam lepsze, ale wszystko droższe. Inna sprawa, że u nas istotnie te proste zawody to szansa na zbicie kokosów. Ten gośc o którym pisze, 30 lat nie ma, i juz sie wybudował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
na ceny żywoności rząd ma wpływ w znikomym stopniu, z reguły to ogólnoświatowe trendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niedobra pupa Wiekszosc cen towarow czy to przemyslowych czy zywnosci jest taka sama tu i tu, jesli przeliczysz stosunek funta do zlotowki, problemem jest tylko niska pensja w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak chodzi o pensje Niestety prywaciarz ma mozliwośc te pensje zaniżać maksymalnie bo srednia krajowa jest śmieszna to wystawi pracownikowi wynagrodzenie takie i juz jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl...
Mazury Garbate jabłka kg - 3,00 zł chleb 500g - 2,50zł cukier kg - 4,20zł i tak ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal was czytac ludzie
pierdolicie a nawet nie macie zielonego pojęcia skąd się wzięły te ceny!!! tusk, kaczor- jeden huj! ceny i tak by takie były! ale wy myslicie że podatek o 1% podnieśli i pierdolicie że Tuska wina! kurwa gdzie jełopy byliści ejak w Polsce były powodzie!!! czy wiecie o ile niższe są zbiory!!! drożeje paliwo- wszystko! i co to tez wina Tuska! żałośni jesteście! Typowe polaczki, tylko narzekac umieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal was czytac ludzie
głosujcie na jarka- a i tak wszystko drozsze będzie, do tego bedziemy łozyli wszyscy na kosciół i radio maryja! co za zacofany kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie tylko nasze powodzie? 2010 był ciężkim rokiem dla produkcji rolniczej na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grefrtuty
po 2,70 :D 🖐️ taniocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal was czytac ludzie
PLATFORMA I TUSK wprowadzili nas w to gówno to się nie martwcie oni nas z tego wyciągną!! Wszak widzicie jak wszystko im się udaje! reforma goni reformę,podwyzka podwyżkę.A jak pensje poszły w górę.Narodzie wytrzymaj ten ucisk jeszcze....a jak nie to zdychaj jak się nie obudzisz w porę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie rząd
ma wpływ na ceny surowców na świecie. czy wy naprawdę myślicie, że zboża, plastik (pet), kakao i cukier podrożały tylko w polsce i tak se, bez powodu ? mamy kryzys światowy, drożeją surowce. i też mnie wkurza robienie zakupów, kiedy dosłownie wszystko z dnia na dzień idzie w górę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma wpłayw na pensje.. Dlaczego nie mogą byc wyzsze przy takich cenach??? Po odtrąceniu składek i innych zostaje nam marna wypłata za cały miesiac pracy Wszystko idzie zrozumiec ze gospodarka światowa itd. ale wiekszosc okrada nas państwo jako instytucja tylko gdzie te pieniadze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaśniej wytłumaczyć tę zależność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jęczą że pensje małe
a ilekroć wejdę do którejkolwiek Galerii Handlowej to dzikie tłumy. Jak to możliwe? Tylko oglądacie? Bo ja widzę, że kupujecie :) Tylko galerianki i galerianie tam przychodzą i wydaja kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek 53 (wulgarny)
słupsk - zakupy w kauflandzie jabłka = 2,22 (szok) cukier = 3,90 (przedwczoraj 10 gr tańszy) :O chleba nie kupuję by rzyło się lepi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgkoeldsw
pizda jedna z drugą będą oszczędzać na jabłkach apotem się chwalą że se perfuma kupiła za 700 zł, wypierdalać, wszystko chcielibyście za darmo a kurwa na waciki za 10 zł macie, wyjebiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na część postów jestem zdania, że przydałaby się porządna edukacja ekonomiczna w polskiej szkole. I po szkole również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgkoeldsw
centusie pierdolone, bardzo dobrze, produkujecie tylko smieci brudasy, w kroczu czysto natomiast śmiecie niedługo będą wystrzeliwać w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×