Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdid88ffkk

ILE KOSZTUJE U WAS KILOGRAM JABŁEK???ALBO CHLEB ???MASAKRA JAK CENY PODNIESLI!!!

Polecane posty

Ja też kobietą :P Bo skoro orientujesz się w cenach tzn. że robisz zakupy takie codzienne :D a ja jeszcze nie jestem do tego zmuszona :P 18 lat mam i mogę się powyręczać tatusiem, mamusią ewentualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Kielcach
U mnie w Kielcach cukier najtanszy 5 zł chleb normalny świrzy krojony 1,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkałam na Ciechocińskiej a co do wieku.... to miałaś rację, jestem Twoją dużo starszą koleżanką 36 lat Moi dziadkowie tam mieszkają :D chętnie bym się z nimi zamieniła, bo niby 10 minut drogi spacerkiem a zupełnie inaczej tam jest niż tu, przy głownej ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleb pełnoziarnisty schulstad
3,80 zł 350 g warszawa w auchanie ale to jeden z najtańszych markietów w innych ponad 4 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko dla przypomnienia
( bo pamietam) - za głebokiej komuny srednia pensja 2 tysiace, a jabłka w zimie czy w lecie były po 12 zł. ( cytrynypo 30, pomarańcze po 40- jak dowieżli - 2 razy do roku w swieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu chodzi o pensje głodowe a nie ceny,ceny mamy na normalnym zachodnim poziomie,czemu z tym rząd nic nie zrobi i nie podniesie minimalnej na przynajmniej 500 euro? Wiem,zaraz się odezwie jakiś "przedsiębiorca" i powie że z taką wypłatą to by musiał zamknąć zakład,a co mnie to obchodzi,jak ci się nie opłaca dać normalnej wypłaty to zamykaj,albo może od razu zalegalizować niewolnictwo,bo z dzisiejszymi pensjami to prawie to samo,starcza tylko na jedzenie i utrzymanie dachu nad głową a to nie jest normalne życie. Fabryka w której się składa LCD w Hiszpanii i w Polsce,tam się opłaca dać 1200 euro a w Polsce już nie,a taki telewizor tu i tam kosztuje tyle samo,sorry ale nie czaje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4412412
Wiem,zaraz się odezwie jakiś "przedsiębiorca" i powie że z taką wypłatą to by musiał zamknąć zakład,a co mnie to obchodzi,jak ci się nie opłaca dać normalnej wypłaty to zamykaj,albo może od razu zalegalizować niewolnictwo,bo z dzisiejszymi pensjami to prawie to samo Kolejny analfabeta.... :( Zaczęłoby cię obchodzic, jak bezrobocie wzrosłoby jeszcze raz tyle, i nie byłbys w stanie znalezc jakiejkolwiek pracy. Lepiej zarabiac 1000 niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewoj
Niedługo nie będzie czym srać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ty nie powiesz
do4412412 zrobili ci pranie mózgu, czy co, człowieku co chcesz od 'el_chulo' dobrze gada. Tu tu nie obrażaj ludzi, jak masz coś ciekawego do powiedzenia, to wal, chętnie poczytamy wykład o ekonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kleszcz
no pewnie, że takie ceny to nie tylko wina ryżego (jego także) ale przypomnę, że ryży kaczce WYLICZAŁ o ile zdrożały japka i kruczaki podczas rządów kaczki :O i niby tym wygrał debatę :O http://www.youtube.com/watch?v=TjA2bFEONmI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzowiankaaaa
nawet nie pyajcie bo ceny sa z kosmosu... chleb maly 3.45 duzy 5.60 jablka 3 dni byly w promocji 1.99 dzis juz 3.99 a cukier wczoraj 3.60 dzis 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam sklep
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-mia84
SZCZECIN JA TEZ BYŁAM DZIS NA ZAKUPACH CUKIER 4 ZŁ JESZCZE 2 DNI TEMU 3.59,A 3 TYG TEMU 2.95 MASAKRA SŁOICZKI Z OWOCAMI DLA NIEMOWLĄ 3 ZŁ. MAŁY SŁOICZEK CHLEB RÓZNIE ZALEZY GDZIE SIE KUPUJE W SKLEPIKU OSIEDL. 2.10 ALE KOSMETYKI,MAKA,OLEJ,SERY,KURCZAKI Z 5.90 ZA KG. NA 7 ZL. OGÓLNIE MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajojta
chleb3,50-4 eu jajka 2,20 eu 1 kg miesa 5-10 eu litr benzyny 1,60 eu komorne 700eu a wyplata 1400eu pogrzeb 8000 eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajacyna
Jem mało, mój facet też. Nie słodzimy.Nie przesadzam z zakupami spożywczymi. Stoję w kolejce do kasy w Stokrotce z normalnym zakupami. Przede mną dziadek z 40 kg cukru. "Pani, bierz pni cukier, już prawie nigdzie nie ma. Zostaw Pani te pierdoły, idzie Pani po cukier." :) Następnego dnia przychodzi sąsiad z pytaniem, czy nie wiem, gdzie można kupić cukier po 4 zł. Dzisiaj jestem w sklepie i same wózki pełne mąki i cukru. Zapomniałam o mące ziemniaczanej, wyskoczyłam do osiedlowego sklepu - 8 zł ten luksus mnie kosztował. Za każdym razem, jak jestem w sklepie czuje się jak w peerelowskim matriksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozlek
Pięknie,platforma,platforma,platforma a będziemy żyć na ,,zielonej wyspie,,rodacy tylko głosować na platformę co tam cukier ,,6.85 za 1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn
chleb duzy biały - 1,08 Funta jabłka /targ/ - 0,84 Funta jaja -/12 sztuk ICELAND/ - 1,00 Funt podudzia z kurczaka - 9szt -/ASDA/ - 2,50 Funta ziemniaki /targ/ - 0,80 funta benzyna - 1,27 funta zarabiam tygodniowo 280 F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody 20
Moim zdaniem rząd ponosi odpowiedzialność za te wzrosty. Nieumiejętnie wydaje pieniądze które ma. Po co robić jakieś popier*****e autostrady jak można mniejsze w kosztach expresy(choć i one są potrzebne) , skoro zarobki są tak niskie , nie umiem tego zrozumieć jak można wydawać pieniądze podatników na cele które nie przynoszą pożytku .K*RWA ZAROBKI 4X MNIEJSZE NIZ W EUROPIE A CENY TE SAME , to jest 4x głupszy kraj niż w rzeczywistości ? O co tu zapier***a ? Mam jabłka na sprzedaż. Woj. Warmińsko mazurskie. (duuużo jabłek) dotownik619@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier u mnie cukier w biedronce 2,97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×