Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JISZKKKAA

Praca w Krakowie, w sklepie, proszęę!!

Polecane posty

Gość jiszkaaaa no niestety
bycie dorosłym wcale łatwe nie jest - ale o tym przekonasz się sama jeszcze nie raz nie i dwa. Przede wszystkim musisz zrozumiec że to nie szkoła gdzie można się trochę wygłupiac - jesteś optymistyczna i wierzysz że ludzie są dobrzy i weseli a tak nie jest , ciężko teraz o pracę i to ludziom którzy mają doświadczenie więc twoje ogłoszenie nie może byc pisane w takim stylu jakbyś sobie robiła jaja z pracodawcy - to są czyjeś pieniądze , interesy życia i pracodawcy ani w głowie zatrudnianie jakiejś "trzpiotki" , nieistotne jest to że miałaś dobre intencje tak się po prostu pracy nie szuka - witamy w dorosłym świecie i wyścigu szczurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
Ciężko mi trochę, bo to już jest to przekroczenie linii dorosłosci, mimo że jestem młoda - przecież już zaczyna sie ta dorosłość. Już nie chcę brać "na ciuchy i kosmetyki" od rodziców, to już dla mnie wstyd jest. W wolnych chwilach sprzedaję obrazy- ale żeby mieć na plotna i farby olejne trzeba pracować, bo z tego nie ma duzych pieniedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JISZKKKAA
bylam na spotkaniu w sprawie pracy w herbalife.. ale cos mi mowi zeby sie tam nie pchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra praca w Krakowie szuka człowieka usmiech.gif www. olx.pl/oferta/sprzedaz-kasjer-eks pedient-CID619-IDsNTY1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×