Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniaczek1234

Duża łazienka -problem?

Polecane posty

Hej. Sam mam dużą łazienkę i bardzo sobie cenię. Warto sobie odpowiednio wcześniej prace zaplanować. W dużej łazience można sobie pozwolić na wannę wolnostojącą i dodatkowo prysznic - tu warto pomyśleć o odpływie liniowym :) Styl jak kto woli, aczkolwiek uważam, że najlepiej pójść w niewymuszoną klasykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy uważasz, że prysznic i wanna w jednej łazience są ok? Bo zastanawiam się nad takimi rozwiązaniami. Z drugiej strony czy nie lepiej urządzić dwie łazienki z pomysłem i w różnych stylach? co o tym powiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dużych łazienkach występuje problem zbyt rozległej przestrzeni. Łazienka wydaje się przez to mniej przytulna. Dlatego warto zrezygnować z asymetrii i pobawić się wzorami. Np inne płytki pod prysznicem, a inne w pozostałej części łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, uważam, że to dobre rozwiązanie. Wanna wolnostojąca jest piękna no i można się w niej wylegiwać po ciężkim dniu :) Prysznic natomiast jest idealny rano, kiedy trzeba się obudzić i przygotować na wyzwania dnia codziennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! to jest świetna opcja :) dzięki za radę! myślę, że można to fajnie połączyć ze stylem jaki mnie interesuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża łazienka to nie problem, duża łazienka to ogromna inspiracja i miejsce, które mozna wspaniale zaaranżować. Dużo ciekawych pomysłów mozna znaleźć na stronie http://www.imextop32.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się ze z dużą łazienką jest mniejszy problem niż z małą. Można w takiej duzej lazience mieć wszystko co się chce. Ja mam srednią lazienkę i na szczescie udało mi się znaleźć tu http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ idealną wannę która nie zajmuje za duzo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża łazienka to jedyne to problem podczas jej urządzania - są to dość spore koszty. sama mam sporą łazienkę i zawsze o takiej marzyłam - kupowaliśmy do niej sprzęt w sklepie łazienkaplus i wyszło sporo taniej. ale uwierz - docenisz taką łazienkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek22
Duża łazienka to nie problem, problemem jest mała :) w dużej można postawić zarówno kabinę z deszczownicą jak i super wannę. Niestety ja mam odwrotny problem - mała łazienka. Musiałem na centymetry wszystko mieścić. Ale na szczęscie trafiłem na fajny sklep, gdzie mają duży asortyment w różnych wymiarach - ŁazienkaPlus.pl, mogę polecić z czystym sumieniem. Najlepsze jest to, że jesteś na miejscu i pilnujesz robotników, zamiast jeździć po sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mała łazienka to problem a dużo to tylko pole do popisu i można ją wtedy urządzić na tysiąc sposobów. Ja dzięki temu że taką mam mogłam wstawić saunę. Dzięki temu mam w domu mini SPA o którym zawsze marzyłam. Ogólnie każdemu kto ma warunki to polecam nie tylko dla urody ale przede wszystkim dla zdrowia. Grunt żeby była faktycznie solidne wykonana i z dobrego drewna. Moją projektowało AMS Sauna i wyszło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no duża łazienka jest bardzo fajna bo można wtedy poszaleć z jej urządzaniem. Ja w swojej mam między innymi sporą wannę z hydromasażem oraz i sedes i bidet. Jeżeli ktoś szuka pomysłu na taką większą powierzchnię i jest ze Szczecina polecam zajrzeć do Domexu gdzie można znaleźć naprawdę świetne rzeczy. Ja u ich kupiłam w sumie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellika
nie no wydaje mi sie ze bardziej problematyczna jest mala lazienka do urządzenia. a pomysłów jest wiele - na lazienkaplus.pl można sporo znaleźć inspiracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marany
Najlepiej wybierz jasną i zdecyduj się albo na wannę, albo na kabinę prysznicową. Spytaj w salonie Elements, mi doradzili to i Tobie pomogą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fronczek3
Czemu duża łazienka jest dla Was problemem, nie jedna osoba o takiej marzy, w tym ja :D Z takiej przestrzeni można wyczarować super pokój kąpielowy, ostatnio spodobały mi się takie aranżacje wykorzystujące szkło: http://www.rkglass.pl/kabiny-prysznicowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o dokładnie takiej samej kabinie prysznicowej jak ty! Podłogowa i do tego deszczownica. :D Ba, nawet mogłabyś sobie dosć dużą kabinę zrobic, skoro masz tyle miejsca. A fajne deszczownice są w https://www.grupa-armatura.com, może sobie popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, każdy chciałby mieć taki problem. Jak macie dużą łazienkę i nie możecie się dogadać to zróbcie sobie kabinę prysznicową i wannę, w waszym przypadku to żaden problem, do tego dobierzcie sobie piękną deszczownicę pod prysznic i designerską armaturę do wanny - fajne propozycje ma Kludi https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×